• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová těhulka :)

(Zamčená)
21. května 2008 
Tak uvidíš, třeba ho to ještě chytne, i rodiče se někdy umoudří až časem, každopádně si statečná že do toho jdeš :slight_smile:
26. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
Holky mam strasny dotaz :confounded: ....pres noc sem nemohla spat,mela sem sileny bolesti v pravym trisle,ted to boli jako cert nemuzu ani chodit....nevite co se to deje?ted cekam na tatku az pro me dojede a jedeme k lekarce.vubec nevim co se to deje :frowning2:
26. bře 2008 v 08:20  • Odpověz
Já teda nevim jestli je normální takhle velký bolesti, ale normálně to bývá tím, že se natahuje děloha.
Každopádně zkus nejdřív zavolat k doktorce, třeba Ti řekne o co jde.
26. bře 2008 v 08:24  • Odpověz
uz sem volala a mam prijet tak cekam na tatku,taky sem cetla ze jeto normalni roztahovani delohy,ale v 5tydnu???to mi neprijde normalni prave :unamused:
26. bře 2008 v 08:26  • Odpověz
Tak ať to není nic vážného, je fakt že já to mívám jen občas a trochu :confounded:
Ale neboj, určitě se to spraví. Pak dej vědět.
26. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
urcite dam vedet hned jak se vratim od lekara. :wink: dekuju
26. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj, snad to bude dobrý, dej vědět :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holčičky, mohu se přidat? Včera mi z krve potvrdili těhotenství. Jsem teprve 14 dní, po IUI.
26. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holciny:slight_smile: :wink: takje to konecne potvrzeny sem opravdu tehotna a normalne :sweat_smile: .....v patek mi chcou dat nakou prukazku :wink: dekuju vam vsem za podporu :wink:
26. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz
tak to gratuluju :wink:
26. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
jadviga::dekuju ti ted patrim mezi vas..... :wink:
26. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz
no paráda :slight_smile:
A co Ti doktor řekl na ty bolesti ?
26. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
kacka2::prej to k tehotenstvi mnepatri,sem bud podchlazena nebo mam skripli sval u trisla,mam zajit za obvodni lekarkou. :wink:
26. bře 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se k Vám přidala..
Jsem v devátém týdnu a zatím je všechno v pořádku :dizzy_face: osobně mám hrozný strach protože v mém okolí jsou samé holky, které mají problémy a tak doufám že tady naberu spoustu pozitivní energie :wink:
Jinak gratuluji všem těhulkám
31. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
jitinka84::Ahojky samozrejmne te tu vitame :wink: ...a gratuluju k miminku :slight_smile: at jde vsecko podle tvych predstav.... :wink:
31. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Mima, chci se zeptat, v kolikátém týdnu jsi měla ten potrat? nezlob se na mě prosím, že se taklhe ptám, ale já jsem taky prodělala potrat v ranném stadiu, a nejsem nějak více sledovaná, ani nebeu Duphaston a nic..chodím norm.do práce a tak..prosím dej mi vědět..
31. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
ahoj jitinko, koukám že jsi taky v listopadu, tak to se klidně přidej do diskuze ve společném termínu a pak novembrovky, tam jsou na tom všichni podobně :wink:
A pozitivní rozhodně jsme :slight_smile:
to samé platí i pro ostatní listopadovky!
1. dub 2008 v 07:49  • Odpověz
Děkuji za vřelé přivítání :wink:
Já se teďka chystám na screening v 1.trimestru, doktor mi to nabídl, že to není povinné, ale že si tam můžu dojet, tak jsme se dohodli, že se tam objednáme. Tak tam frčím 22.4 tak pevně doufám, že bude všechno v nejlepším pořádku :dizzy_face: Čeká Vás taky některou??
2. dub 2008 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady dneska poprvé... v sobotu jsem si dělala 1. test a vyšly 2 // - ta testovací zatím slabá. Tak jsem test včera zopakovala a už byly obě pěkně fialové :slight_smile:. Hned jsem dneska volala doktorovi, ale má zrovna dovču :unamused: tak budu muset s kontrolou počkat až na příští týden... Chjo, už jsem celá natěšená a doufám, že to bude všechno v pohodě.
16. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky, jsem tu nová, termín porodu mám v prosinci, kde najdu maminky se stejným termínem porodu?? Děkuji moc za radu :wink:
27. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
ahojte. Moc vás všechny zdravím.Jsem na těhle stránkách nová.Znám spíše beremese.cz, kde jsem řešila hodně věcí kolekm svatby.Teď jsme ale dostaly velký dárek v podobě // čárek na těhu testu..Ještě se tady moc neorientuju, ale určitě se zde brzy zabydlím..Jsem úplně na začátku-asi 5.týden. Pracuji v nemocnici, takže si jdu hned pro neschopenku.Na jipce by to asi nebylo zrovna moc dobrý pro mě i pro miminko..Už jsem měla jednu zkušenost s potrate, tak se bojím,aby se to neopakovalo..Mám pořád takový divný poocit,ale to má asi každá z nás že?
Jen jsem se chtěla zeptat, jak se cítíte jako těhu? Já zatím nějak velké příznaky nemám.Krom toho, že mě vyšel 4x pozitivní test, chodím často močit, vadí mě pachy, tak mě je dobře.Nevolnosti zatím nemám,ale to asi přijde že? Jinak beru Calibrum baby plan a kyselinu listovou tbl.
Na kontrolu mám přijít 2.6. i s ranní močí, prý mě vezmou krev, tak jsem zvědavá, jestli už mě udělají ultrazvuk?Budu se těšit na vaše zkušenosti a rady.Díky L. :slight_smile:
4. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz
tak mě vyšel pozitivní testík asi před třemi týdny,dnes jdu popr¨vé za chvilku k lékaři tak uvidím, co mi poví.podle mě jsem tak v 5,6týdnu.
ze začátku mi nebylo nic,ted mi vadí také některé vůně,a je mi nevolno jako by na zvracení,ale to se nekoná,koupila jsem si protizvracivá lízátka v graviditě,ale že by nějak pomohli se říct nedá.
5. kvě 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli ma nekdo zkusenost s placentou pravie centralis.
5. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
ahojte..tak se hlásím také jako nová těhulka, i když na druhý pokus...u dr jsem ještě nebyli, jdeme 12.5
5. kvě 2008 ve 12:15  • Odpověz
takuž jsem zpátky od lékaře,jsem v 8tt a další kontrola přesně za měsíc
5. kvě 2008 ve 13:25  • Odpověz
marsel..ahojík,tak gratuluju ke kontrole... kdpak jsi měla poslední MS?
5. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz
poslední jsem měla 5března podle ultrazvuku to prý vychzí uplně přesně,jsem ráda.
8. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz
Ahojda holky dlouho sem se tu neozvala:slight_smile:nejel mi internet tri mesice skoro :unamused: ale uz je to fajn vitame mezi nama novy tehulky :wink: jinak je vse v poradku k doktorovi jdu na dalsi navstevu22.5 tak uvidime jak rosteme:slight_smile: :slight_smile: mam takovy mali dotazek holky myvam vytok do bila a svedi me obcas myslite ze jeto neco spatnyho?mate naka podobny skusenosti?
20. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz
s bílým výtokem zkušenost nemám,já dnes měla výtok do hněda,tak raději hned zavolám doktorovi a zeptám se co a jak.
21. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.