• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nove tema

(Zamčená)
25. června 2009 
Chtela bych se jen zeptat, proc je tak striktni zakladat nova temata, ktera uz nekdy kdysi na debate byla? Je to dost neprehledne a casove narocne, hledat dane tema. priznavam, ze jako novackovi na mk je nelehke se 'zmixovat' mezi maminky v urcitych tematech, kdyz uz debatuji a znaji se nekolik let. :frowning2:
7. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
peppapig naprosto s tebou souhlasim :grinning: a to nejsem novacek,ale nemam cas hledat a nekdy kdyz mam tak to proste nemuzu najit :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Jeje, tak to jsem rada, ze to stve i jine :wink: Hlavne me chybi ten cas na hledania cteni 'ticisstrankare' :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz jsem tu dlouho nebyla, tak se po dlouhe dobe zase nekam 'vetru' haha
12. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
tak pojd k nam-snazilky se surrey :dizzy_face: te radi uvitame,uz jsi tam byla a my se te ptaly a ty si nam neodpovedela :grinning:
13. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
vsak ja vim, byla byla a pak jsem nemela cas (a rikala jsem si, ze uz jsem tvoji fotku nekde videla), no pokud vas najdu :grinning:
13. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2009 v 19:31 • nikeee20
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.