• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Novinky: Kolekce, To se mi líbí, přátele

(Zamčená)
21. prosince 2010 
Pekny den,

Mozno ste si vsimli nove funkcie na stranke. Informacie o nich najdete tu:

Kolekcie:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/clanke/kolekce/

To se mi líbí:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/clanke/to-se-mi-libi/

Pro všechny a pro přátele:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/asmiracz/clanke/pro-vsechny-a-pro-pratele/

Pokojne sa pytajte ak je vam nieco nejasne.

martinjasen
Asmira Team
15. říj 2010 v 10:29  • Odpověz
@martinjasen Nove funkce chapu, ale spolu s temito zmenami se stalo i to, ze nadpisy alb a clanku jsou stejne velke a barevne, jako jmeno uzivatele.
Neslo by to zmenit tak jak to bylo drive? Tj. ze byly nazvy alb a clanku vetsi (myslim i jine barvy)? Bylo by mnohem prehlednejsi, kdyby nazev alba byl aspon jinou barvou.
Ve vlastnim fotoblogu prece vklada alba a prispevky vzdy jen uzivatel sam, tak tam jmeno uzivatele pusobi spis rusive a zbytecne to fotoalbum zneprehlednuje...
Nebo ta zmena ma nejaky vyznam, na ktery jsem zatim neprisla? :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
@vodni S novymi funkciami sa trochu zmenil dizajn fotoblogov a toto co si spominala je sucastou zmien :slight_smile:
15. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
@martinjasen Diky za odpoved. Aha, takze to tak zustane? A nesla by udelat dalsi zmena - zmenit barvu nazvu alb a clanku na hlavni strance fotoblogu? :sunglasses:
15. říj 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj, jak si někoho přidat do přátel je mi jasné, ale otázkou je, jak ho zase z přátel vyjmout? :sweat_smile: Jde to vůbec?
Díky za info!
23. říj 2010 v 08:56  • Odpověz
Jo a taky by bylo super, kdyby šlo nastavení "pro přátele" i u vytvořených alb, nejen u těch nově založených :wink:
23. říj 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
@jaru30 Zatial sa neda vyhodit z priatelov, ani zmenit uz vytvorene albumy na albumy pre priatelov. Planujeme to vsak doplnit. Presny cas...??? Nevieme, trpezlivost :wink:
28. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz
@martinjasen jak změním nastavení soukromí u jednotlivých alb? třeba jsem si nastavila,a že je mohou vidět jen přátelé a teď bych to ráda změnila na všechny apod.? nemůžu to najít...
nebo to patří taky k fcím, které budete doplňovat, viz předešlý příspěvek?
5. pro 2010 ve 23:10  • Odpověz
autor
@evatk Uz zverejneny album sa neda zmenit kto ho vidi. Ak je to vsak pre teba dolezite, posli mi linku (do interne posty) na ten album a ja skusim niekoho poprosit, aby ti to zmenil.
6. pro 2010 v 00:05  • Odpověz
@martinjasen děkuju, jen jsem nevěděla, jestli se to nedá, nebo jestli špatně hledám... důležité to tak moc jistě není, když tak založím album nové se stejnýma fotkama
6. pro 2010 v 11:59  • Odpověz
ocenuji vylepšení fotoblogu, kde mi "nestraší" prázdný rámeček s mužskou polovičkou, v mém případě nepolovičkou :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
můžu se zeptat, zda ve fotoblogu, když je vedle děti uvedeno aktivní/neaktivní, tak to znamená, kdo je online a kdo ne?
14. pro 2010 v 15:44  • Odpověz
To by mně taky zajímalo, jestli je to aktivní = online....
15. pro 2010 v 16:19  • Odpověz
@alenka83
@bufina aktivní znamená, že byl uživatel přihlášen na stránce v posledních 14 dnech :wink:
19. pro 2010 v 18:08  • Odpověz
@kalerat co se týče novinek ráda bych se zeptala, zda budete měnit i sekci ve fotoblozích, která se jmenuje: Vybrali jsme pro vás.

Bylo by fajn, kdyby se to třeba jednou za týden změnilo nebo tak..takhle je tam pořád to samé a je to docela nůďo....
20. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz
@rosslyn ked sa tam nic nemeni to znamena, ze nas nic vo fotoblogch nezaujalo :sweat_smile: Do tejto sekcie vyberame albumy mi admini - ked nas zaujmu a myslime si, ze by zaujali aj ostatnych uzivatelov. Ak mas tip na zaujimavy clanok, album a pod. tak mi to napis do Ip :wink:
21. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz
@janocka ok:slight_smile: děkuji za odpověď:slight_smile: mně stačí vědět, že se to bude obměňovat až přibude něco zajímavého:slight_smile:
21. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz
@rosslyn bude, bude :slight_smile: chvilu po napisani prispevku som videla zaujimavy album, tak som ho pridala :sunglasses: ak este o niecom vies napis, budem rada
21. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.