• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Novy clen

(Zamčená)
6. října 2010 
ahojky tak jsem z toho tady jelen prave jsem s ezaregistrovala a zatim jsem neprisla na to jak to tu chodi, vezmete me mezi vas? Mam doma skoro 5 mesicniho chlapaka....
5. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky, i já jsem registrovaná jen chvílí a docela se tu v tom ztrácím. Já zatím vlastní nemám, dělám jen chůvu na částečný úvazek a snažíme se s přítelem o vlastní
5. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
@ange_de_la_morte ahojky tak vitej no take na to tady koukam jak na zjeveni ale super ze nejsem sama tak se tu s tim seznamime spolecne co ty na to? Juuu chuvu to je krasny a bavi te to s detickama? Ono to snazeni je nekdy na dlouhe lokte ale drzim moc palecky aby se vlastni brzo zadarilo a ty jsi byla stasna tehulka a nasledne maminka :slight_smile:
5. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
jajinkax tež sem ráda že je zde pro záčátek zpřízněná duše. Dělat chůvu mě moc baví, trošku si tím krátím čekání na vlastní a zárověň nabírám zkušenosti takže jsem ráda. Dávám tomu zatím volný průběh,teprve v srpnu jsme se shodli že chceme vlastní takže zatím to beru sportovně, však ono se určitě jednou povede =)
5. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
@ange_de_la_morte takze po skole jsi hned zacla delat chuvu? Nebo jak ses k tomu dostala? Tak to je kratka doba a pises presne jednou se urcite povede....
U nas se povedlo ihned jenze o mimiska jsme prisli nakonec diky lekarum se 3 mesice po revizi opet povedlo a ted mi tu haja nas chlapecek byla to trnita cesta cele tehu jsme bojovali abysme o nej neprisly ale povedlo se pro toho drobecka cokoliv na svete....
5. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz
@jajinkax studuju dálkové na zdravotní sestřu bakalářku a chůvu dělám asi rok a půl, ale prakticky jsem hlídala děti kamarádek a příbuzných už dávno předtím. Kamarádka otěhotněla v 16 a narodila se ji holčička, jednudobu dokonce bydlela i s malou u nás, takže to bylo veselo =). Někdy jsou ty cesty krkolomné, ale hlavně že je malý na světě :slight_smile:
5. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
jeee sestricka hned bych sla take mrzi me ze jsem se nakonec pro sestricku take nerozhodla, ja jsem delala policejni skolu nakonec.... tak to je krasny tedy a jeste kdyz jsi mela kamaradku s malou u sebe aspon vis do ceho jdes a nebudes prekvapena ze? Jojo nekdy jsou cestykrkolomne ale diky bohu medicine a tomu ze tu maly haja vedle me :grinning:
5. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz
@jajinkax Jsem fakt ráda že jsem se rozhodla pro tuhle profesi, sice by tam nahoře v politice taky mohli docenit co sestry dělají ale budiš. Policejní školu ? to je na holku dost neobvyklé řekla bych, na to bych neměla, nemám ráda posilovnu, běh a podobně, když už sport tak nejraději s kobylou do polí a luk. Je fajn vědět do čeho jdu :slight_smile: a přítel se taky docela těší na vlastní , šak má taky už věk na první dítě :slight_smile: Jak máš takové malé sluníčko doma tak to je radost
5. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
@ange_de_la_morte ja mela prihlasku na zdravku a na policejni tam jsme delala prijmacky a prislo mi driv ze me berou nez ze zdravky tak bylo rozhodnuto od mama jsem se snazila stale nekoho ochranovat pomahat tak jsem to chtela zuzitkovat mno.... ja zas pohyb miluji i kdyz tehu jsem prolezela s nohama nahore takze ted podle toho telo vypada to bude drina dat se dokupy. No jo vis ale jak jak ktere sestricky ja treba nedam dopustit na nemocnici v Horovicich kde sem rodila a diky nim vse dobre dopadlo a vsichni byli neuveritelny za to takovy treba Motol to je zradlo vsichni protivny jak taga cloveku pomalu vynadaji ze se tam ukaze a todle se mi tam stalo s vice lidma a na vice odelenich takze ja to beru takle... ale je to pekne ze ses rozhodla pro tudle rpaci je potrebna a o dalsi fajn sestricku je nouze..... jeee ty mas kobylku?
5. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz
@jajinkax Já jsem dělala gympl a pak jsem si dávala přihlášku na porodní asistenku a na všeobecnou sestru ale nakonec jsem se royhodla pro sestřičku. Já mám ykušenosti prakticky jen s Ostravskými nemocnicemi a Hospici, kde jsem dělala praxi, na odděleních kde jsem byla byli všichni báječní ale třeba na vedlejší oddělení si všichni stěžovali takže to si nevybereš, asi záleží na jakého natrefíš člověka ... mám 12-ti letou kobylku registrovanou jakou plemenou českou teplokrevničku, ale po mamince má anglickou krev , docela ďáblík ale je to prostě moje princeznička :slight_smile:
5. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
@ange_de_la_morte aha takle jeee porodni asistentka to by se mi libilo... jeste ze bych na stara kolena sla studovat hehe. Nene nevyberes jen me tedy zarazi ze ja celkove o Motolu muzu prohlasit ze jak detsky chira, pohotovost, gynekologie, chira, neurologie stoji zaprd. Bych o tom tma mohla napsat knizku jak jsou silene ochotny a mily. Naposled sem se tam pokousela volat kdyz mi maly treti den nejedl kroutil se bolestma a byl dehydratovany tak jsem si vyslechla jak jsem hystericka a ze mu mam dat energy driv ve dvouch mesicich fakt vtipny. Jooo a ze jestli chci ted ypriject mam se prirpavit ze je to tma tak na 4 hodiny a maji tam nemocny deti a prednostne nas tedy rozhodne nevezmou takze jsem volala na Kladno tam at okamzite prijedeme a pristup uplne jiny litali tam kolem nas nejen z pohotovosti ale i z ara takze o lidech ale Motol to je katastrofa na dr a sestry :angry:
Juuu tedy tu kobylku zavidim ja konicky miluji ale bydlime v byte tkaze nelze mit konicka ....
5. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz
jééé holky, máte tu pěknou debatu, koníci jsou také moje vášeň, bohužel žádného nemám, a asi ani mít nebudu, a co jsme nastoupila do práce a poslézle na mateřskou tak už jsme ani nerajtovala, což je mi moc líto :frowning2: jinak, ke zdravotnictví, jsem porodní babička :grinning:
5. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
ahojky super ze se nekdo dalsi pridal.... no z materske sotva clovek vyzije nato mit konicka nebo jit jezdit jeee porodni baba tedy ty k nam uplne zapadas :grinning:
5. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz
@jajinkax Já jsem hodně zvažovala, jestli porotní asistentku nebo sestru, ale rozhodla jsem se pro setru kvůli lepšímu uplatnění, až dodělám bakáláře buďto si udělám ještě magistra se specializací na pediatrii nebo možná dietní sestru ať mám trošku ještě širší rozpětí. Ale co se mi líbí je že ve zdravotnictví je pořád co studovat a stále jsou nějaké kuzry a přednášky a konference takže vlastně se pořád něco učíš, to se mi líbí. Taky znám takové pracoviště, nikdy bych nechtěla dopadnout jako ty postarší zapšklé sestry co je jich bohůžel spousty. Náštěstí jsem se ale setkala s velkým množstvím sestřiček, které jsou pravým opakem, sluníčka na oddělení :slight_smile: .... Taky nemám kobylku na zahradě, i když jestli budem někdy stavět barák ( snad) tak rozhodně ji budu mít u sebe. Teď ji mám ustájenou u dobrého kamaráda s dalšími 7 jeho koňmi a je to fajn, vždycky dojedu a s jeho manželkou vyrazíme někam ven, teď mají na stají hříbátko, maminka mu umřela krátce po porodu tak ho uměle přikrmují ale jinak ve stádě mu dělá adoptivní maminu ta moja potvůrka :slight_smile: tak je to krásné sledovat .... a až se zadaří miminko mi tak nechám připustit i ju, stejně pak nebudu moct nějakou chvíili jezdit
6. říj 2010 v 07:53  • Odpověz
@xkacatkox Já jsem vždycky tíhla ke koním a když jsem pak potkala přítele který jezdí tak to bylo jasné, ale nikdy neříkej nikdy, třeba si splníš sen na stará kolena. Porodní babička , to zní hezky .... takže taky zdravotník :slight_smile:
6. říj 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
@ange_de_la_morte koukam mas to krasne vymysleny to je super urco ti to vyjde... jojo zapskle sestricky to je to nejhorsi...
Tak ale hlavne ze mas dobreho kamarada dke muzes kbylku mit a takle krasne spolecne tedy vyrazite to je nadhera a ani nevis jak moc ti ted tise zavidim co ja bych dala si opet sednout na konicka...
6. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
@janinkax No snad :slight_smile: hlavně ať je zdravá má teď nějaké zdravotní problémy tak nás trošku trápí, ale snad se s tím porovnáme .... možná se budeš divit jak brzy třeba budeš jezdit, nikdy nevíš co tě potká :slight_smile: .... a co málý, spinká ?
6. říj 2010 v 11:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.