• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
teda tady je taky takovej vítr že by tě to odneslo
17. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
no i u nas ty brdo sem vylezla ven a malem me to odneslo a mala rvala jak ji fouka vsude ty vogo radsi budeme doma ja bych nachladla jeste vic
17. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
mladá je protivná jak cyp a nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
tak já šla vyvnčit hafana,babi počkala s cácorama a řeknu Vám,ještě že ten pes náš ušatý je tak těžký páč by mě odfouklo
17. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
no jasně livi tady je taky pěknej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
tak mladá asi spát nebude tak jsem si poklidila a naložila to maso a umyla nádobí a kašlu na to jdu si udělat kafe ještě jsem dneska nic nejedla to zase příjde až večer až si sednu :grinning:
17. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak mlada spat asi nebude to je pech teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: sli sme jeste do vecerky pro neco a malem nas to odneslo nikam nepolezem a ani moc lidi venku neni :grinning:
17. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
autor
no tak to se teda nedivím :grinning: jedinej koho jsi mohla venku potkat je andy :grinning:
17. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
no to jo jak padi pro decka do skoly :grinning:
17. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
tak třeba je to neodfoukne když jdou všichni :grinning:
17. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
tak manža letěl do kaflu tak uvidíme jak mu to bude dlouho trvat :grinning:
17. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ja nemuzu ted mluvit bo se desne zakucavam tak chvilu si budeme psat radsi :astonished:
17. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz
tak mě dnes Viki stávkuje a nespí,mě trefí.....a to mi 2xvzbudila Lilli tak ta taky nespí :angry: ,a ten můj už je taky doma,tak sme nasraní jak blázen!!!!
17. říj 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
no jasně ty kucko jedna :grinning: tak to máš teda livi radost co
17. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
tak manža už došel takže dneska se překonal :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
jj,ale sme naštvaní,holky měly spát a ony to tak bojkotujou,mě picne,za chvíli s náma budou pěkně zametat,ještě že píšu jinak bych byla sprostá jak pokrývač :slight_smile:
17. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
jj presne jak mala nespi a nemuzeme si spocnout je to des,ale nastesti uz si vyhraje celkem sama jen mam strach usnout aby neco nevyvedla

no to se prekonal schvalne pac sme se o tom bavili :grinning:
17. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
tak snáma ta naše taky cvičí :grinning: ne on šel ještě špinavej tak rychle letěl domu aby nevypadal jak socka :grinning:
17. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
no asi jo,ale zítra je pryč celej den a v neděli tak do 3,takže překonávání skončilo na dnešku!!!
já chtěla jak budou hoky spát začít novej košík,ale takhle to nejde,sakra a to mě ještě nakrkla ta kámoška co přišla,došla mi ukázat 4košíky co upletla za dva dny a jsou fakt skvělé,úplně mi zničila náladu pottvora jedna,ted see mi ty moje zdaj děsně škaredý,chjoooo :unamused:
17. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
ty ses trubka livi teda :grinning: :grinning: :grinning: kdyz vy kachlicky tak ja brizolit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uplet tech kosiku po nocich tak 7 a trumfni ju :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
no jasně livi ty tvoje jsou stejně lepší začni dělat a mi je tady budeme prodávat :grinning:
17. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
livi zacni je prodavat na netu
17. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
jak na netu ale to je fakt dobrej nápad :grinning:
17. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
ty jo des te vitr my jsme tam dosli jen k fontasane a domm mala my dycky rve jak je hnusnej vitr ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si dame kafcoo
17. říj 2008 v 15:00  • Odpověz
k fontane jsem myslela :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
no sak ja se divim co tam lezete do toho vichru :grinning: :grinning: :grinning: tak jedte nekam na palvani nebo do kina nebo do ikei :grinning:
17. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
tak co je s vama???ste na skypu vsichni co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
neboj taky dojde na ikeu a plavanii :grinning: :grinning: jdu si vypit kafickoo
17. říj 2008 v 15:12  • Odpověz
ja se nebojim andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bez bez ja jdu kecat s nensy na skypu :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
jj,smějte se baby,ale až budu milionářka tak budete nasranéééé :sunglasses: :grinning: :grinning:
nééé,ale ona mě Lenka vždycky nějak překvapí,je prostě šikovná :slight_smile: k těm košíkům mě taky dostala ona,ale holt je lepší noooo,smekám,.....ale že mě vytočila sem jí taky řekla,tak se sůva jedna smála až se málem zadusila!!! :grinning: ...ale mi se jinak netrumfujem,fakt ne,a Vy se připravte na zával košíků,páč sem se hecla a Lenka taky,tak z Vás uděláme prodejce :sweat_smile: :grinning:
17. říj 2008 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.