• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
andy a v kolik jdeš na ten pracák a jakej si napsala životopis :confused:
25. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
a ja do kykllesovic nechci chtela bych tu nekde v katerinkach
25. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
no a proc to nevymenite s mamkou?vzdyt oni sou sami dva v tak velkem byte???oni nechcou nebo co?
25. zář 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
tak něco kupte andy ne a co ten pracák v kolik tam jdeš zítra :confused:
25. zář 2008 v 18:04  • Odpověz
ne oni necchcou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu na deset hodin ty normalka kde jsem delala zaliby a tak
25. zář 2008 v 18:04  • Odpověz
andy a neni v tom neco jineho nez ze do kylesovic nechces? :wink: ja si myslim,ze to neni ani tak o tobe ,ale o detech ne?ja nechapu proc ste si nevzali uver uz davno vzdyt decka nemaji misto na nic spi jak u cikanu kdy kdo chce a soukromi zadne to jako cekate az budou mit 15 na uver?to pak nesplatite do duchodu
25. zář 2008 v 18:05  • Odpověz
jak nechcou?a to spolu mate jako dobre vztahy ale jsi rikala ne?jako s tvojima rodicema tak proc nechcou kdyz vidi kolik se vas tam macka???to nechapu
25. zář 2008 v 18:06  • Odpověz
noje mne se dycky libily vic katerinky ale jde o decka to je fakt to teda necekame :grinning: a urco nejsme jedina rodina ktera takhle zijee
25. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
no jasně tak si vemte uvěr a máte svuj :grinning:
25. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
no to nejste ,ale vy tak zijete dobrovolne!!nektere rodiny co tak zijou tak treba stavi barak nebo cekaji na uver nebo tak ,ale ne ze by nekdo dobrovolne mel tri velke deti v 1pokoji to neznam teda
25. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
no to ne teda andy takovou rodinu která žije v 1+1 stolika dětma neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:09  • Odpověz
nerikasm ze s nima mame blbe vztahy to zase ne ale driv jsem bydlela na vesnici to jsem ti rikala api a pak tady v tom byte bydlela moje babicka a kdyz umrela tatka mne nabidl at jdeme bydlet tu je to vlastne jeho byt ze platime najem jemu takze to jen prozatim
25. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
tak třeba je andy líto tolika peněz za ten byt :grinning:
25. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
takže vy platíte ještě jemu něco do kapsy jo :confused:
25. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
prozatim uz 4roky :grinning: a proc jste si nevzali tenkrat nebo uz davno uver a nemate neco svojeho??
25. zář 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
andy neříkej že by jste to neměli lepší ve větším bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:13  • Odpověz
ne my mu platime najem nensy no ja taky neznam ale urcite nekdo tak zije ale to jedno :sweat_smile:
25. zář 2008 v 18:14  • Odpověz
no andy ja si pamatuju ze jak ste byli u nas tenkrat tak jste oponovali ze nevite jestli dostanete uver ale nevite to pac jste nikde se neptali jeste a pak jste bedovali ze nebudete prece platit 20let uver a co kdyby alik ztratil praci a tak a ze vam to staci v jedne cimre bejt a takove vymluvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
tak se dojděte zeptat andy za to nic nedáš ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
andy ale to je fakt vychcanost vykladat ze tak urcite nezijete jen vy proc nechcete doprat detem vlastni jeden!!!pokoj aby mohli spat jak potrebuji vodit si kamarady domu a meli sve soukromi a nemuseli se ucit v kuchyni pac nikde neni misto a tak??
25. zář 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
já si to teda nedokážu představit v jednom pokoji mě by asi trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
no jasně o tohle to jde andy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:19  • Odpověz
tak svoje penize nemame a ptat jsme se nebyli to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
hele nensy podle me oni nikam jinak nepusou pac nebudou utracet za vetsi byt sak co to se nejak prezije ne sak to nevadi ze na ukor deti ktere z toho muzou mit i nejake psych nasledky hlavne ze mame penize na sve blbosti :grinning: holt nekdo tak uvazuje a nezmenis to a kdyz si dnes rekneme ze za dva roky se setkame tak andy bude tak kde je ted a bude tvrdit jak sou deti jeste male a jde to :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 18:21  • Odpověz
andy nejste sami kdo nema penize na byt a jak urcite vis tak lidi si berou hypoteky na bydleni a maji prirozenej pud zaridit detem bydleni aby nestradali :wink:
25. zář 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
tak to snad ne apííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
tak v tom máš pravdu ale mi taky nemáme vlastní teda zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
no jak myslis api treba to tak bude ne a ze nebudu utracet za vesti byt to jsem nikdy nerekla :confounded: :confounded: :confounded:
25. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
tak proč teda andy na co čekáte :confused:
25. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.