• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
a na jak dlouho máš ještě ty antibiotika :confused: jo jasně dneska ty mikrovlnky nejsou drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
do zitrka..sakra me je zle asi du blinkat tak zatim paa vecer kdyztak :frowning2:
20. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
bo vcera v noci sem mela nechutnej zachvat kasle ani nadechnout sem se nemohla ten suchej davivej jak nemuzes ty hleny chrchlat jeste fakt psycho tak sem si volala na pohotovost cop si muzu dat a u nas je pohotovost do 22hodi!!!chapes to???sem volala do zlina nakonec a musela sem si dat dithiaden ac nerada pac uz me boli bicho od toho kucani a fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 17:34  • Odpověz
autor
no tak to už teda toho moc nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta to je nejhorší že máš namožený břicho co
20. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš tak my přijeli domů a tady spoušť, fakt na to se.u a pořizujem hlídací paní a třeba tu bude jak u lidí, nejde o rozházený hračky,ale vylitá maxova voda, nedolitá miska, křupky po celém pokojíčku, drobky od rohlíku po celém obýváku je mi do breku i k mám zlost, pač petr řekl, že pokud hlídá babička, domů jezdit nebude
co mám jako dělat???to ještě říká, že má Sofi špinavé punčošky zespod a říká, aspoň vidíš, jak maminka vytírá ty vole, ján vytírám denně 3x, za to nemůžu, že ona tu nechá humus...sorry, že vás tím zatěžuju, už jsem ticho

Petr šel se Sofi koupit mamimnce colicku
20. říj 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
teda sylvi ty to taky nemáš jednoduchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já taky vytírám každej den a malá je jak čunčo to by jsi stím hadrem musela lítat 24hod v kuse a stejně by to nepomohlo
20. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
nensy, mi povídej :frowning2:
20. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
hojda :slight_smile:
20. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
nazdárek livi tak jak :grinning:
20. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
ani se neptej,než sme došli na kopec,tak zavládlo bezvětří a celou dobu se nepohnul ani lísteček,chjoooo to je pech!!!! :frowning2: :grinning: :frowning2:
20. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
takže nic tak třeba zítra bude aspon trošku :grinning: nebo budeš muset počkat na víkend :grinning: tak já jsem dokoukala kriminálku a pujdu spinkat :dizzy_face: tak dobrou
20. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
dobrý ranko :grinning:
my už strašíme od 6h.,no ale už mám spoustu věcí uděláno :slight_smile:
21. říj 2008 v 07:39  • Odpověz
hoj toz kde ste? :grinning: lezim a lezim a lezim rymu mam porad a kaslu jak dedek :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska beru posledni ATB tak su zvedava ..nic me nebavi sem prelezela jako blazen,ale nemam energy na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna mi dosel katalog oriflame tak si udelam radost a neco si koupim :astonished:
21. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
pryč :grinning:
21. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
tebe nehledam :grinning:
21. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
hoj apí :slight_smile:
hoj nobody :slight_smile:

já se snažím udělat pořádek v hračkách,ale nák nejsme schopné nic vyhodit,vše se přece hodí :sweat_smile:
21. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
hehehe to znam livi tak si to schovej na dalsi miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
liviky, tak to někam schovejte .... ono se to pak bude hodit jako vzpomínky
21. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
jasne livi nobody s tim ma zkusenosti :grinning:
21. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
jo,to by sme museli mít něco nafukovacího,aby se to dalo schovat!!!!

mě klepne,malá se mi cpala k notasu,že chce taky pracovat,tak sem jí řekla,že to můžou jen dospělý a nééé děti a ona mi pohotově řekla,mamíííale děti sou dospělé :grinning:
no mě trefí,já to ani nedopíšu sakra...malá tu dělá pejska a olizuje mi nohy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
21. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
a kdo ji toho pejska učil? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
tata,kdo jinej :angry:
21. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
tak si olizujte nožky ... já už to .. musím :wink:
21. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
hehe to je zivot ta nase mala vedatorka si sama umi zapnout skype a zavolat babicce otevrit si youtube atdatd to ja se pokazde leknu jak sem vedle a slysim jak na notasu neco hraje :grinning: posledne prdici opice..no jasne livi to musis mit barak aby jsi to mela kam davat a ne byt :wink:
21. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
no jo,a né jen dvoupokoják :frowning2:
jinak nensy šla s malou na tu kontrolu co?

jo a mám 3 nový fotky,kukněte :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
nazdárek všichni tak už jsme doma byly jsme u dr a všechno v pořádku a s lukášem na neurologii ale neměl náladu se sní bavit tak máme přijít v listopadu prej že třeba bude lepší a bude komunikovat :grinning: manža jel do práce a pak hned jedeou na houby tož jsem zvědavá co najde :grinning: jinak dneska nevařím mám od včera akorát jsem si uvařila vajíčka a udělám vajíčkovej salát a dám tam ředkvičky a rajče a s houskou
21. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
jasně livi už se jdu kouknout malá akorát usnula :grinning:
21. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
aha toz to sem zapomela ,ze sli k lekari rikala o vikendu ,ze se ji osypala z toho penicilinu asi ma na to alergii to je des co..kuknu hned :slight_smile: me nejde otevrit stranka oriflame me klepne a zrovna mam utracivou naladu :grinning:

livi ja mam uzasne skrine z ikea takove vysoke hluboke takze mam za radou tricek uskladnene mimi oblecky a uz se tesim az je vytahnu a preperu a vyuziju a nasledne prodam a uvolni s emi misto a to nemluvim pod posteli co je :rolling_eyes:
moje mati ma barak jako krava a ma 13skrini to je uchylarna uz ,ale ma vsecko a kdyz neco potrebuju tak sahne a da mi to :grinning:
21. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
tak utrácej a nezapoměn taky na nás jo :grinning: teda to je jak třínáctá komnata bububu :grinning:
21. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
apí nojo,ale tady bych neměla kde ty skříně dát :frowning2: a chalupu máme až 99km od nás!
21. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.