• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
no to se teda máte já bych taky spala :grinning: nevím co vařit hodte inspiraci
22. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
Tak teprv před čtvrt hodinou jsem malou dostala do postele, běhala, hrála si, na spaní se nezdála,ale ulovila jsem ji a dala spát a spí :wink:
mám vytřeno, jen malá hodila kus jabka, co házela kocourovi a on jí ho nosil zpátky, pod lednici a to teda ven nedostanu,až odpo mi ji musí P odtáhnout, jinak nás sežerou mušky ovocné :confounded:

v 6měsících toliko spí :sweat_smile: Sofa už v těch ,,letech,, spát nechtěla moc, jen si hrát, chovat...
22. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
no to jo tak to ususš na křížali sylvi :grinning: tak mě nela v pul roce taky spala docela málo
22. říj 2008 v 11:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: bububu
22. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
ha kdo se zjevil :slight_smile:
22. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
cert na vas dosel pripravte se !!!uz mate nachystane figurky detem na mikulase?? :grinning: :grinning: ja uz zeru cokoladu a zapijim to nejakou grepovou vodou s bilobou to bude narez :grinning: rano sem byla na gynde a za chvilku du pro malou do skolky
22. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
apí, a co na gyndě, dobrý??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tam se taky chystám, zřejmě koncem roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když si nejdu pro anti, tak se mi tam nechce...

a musím vám něco říct, včera jsme šli spát,chlap že chce šimrat na zádech, říkám ne, chci spát, malá se zase vzbudí, musím k ní chodit, jako že prostě chci spát...malá se vzbudila, já šla k ní, uklidnila ji, lehám si zpátky, usínám a kašel, ten do mě strčil, že jako nebude celou noc spát, když budu spát s ním a ne vedle s malou, mě tak nas...sem se zbalila a šla vedle, za chvilku sms, že má o malou strach a že to snad můžu pro ni udělat, když kašle :angry: já na to nic, ráno přilezl, že dneska už spolu teda spát budem, že malá už nekašlala v noci...ho.no, já mu řekla večer, že už s ním spát nebudu, když na mě ječí, takže má chlapec smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě tak vytočil, sem za sebou zavřela všechny dveře a kocour letěl za mnou, mu říkám, jen si buď s tatínkem,ať se hezky vyspinká :grinning: :grinning: :grinning: takže tak :grinning:
22. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
naše malá figurky ne e a my bysme je sežrali, kdyby tu byly :grinning:
22. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
sylvi dneska jdu k jinemu gyndari prestupuju pac to je des.pisnu ti do IP vecer,ale jinak dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
figurky na mikuláše jo a není ještě brzo apíí :grinning:
22. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
¨tak to je hruza co se tady na koni děje :grinning: mikuláše v říjnu toto teda vedeme :grinning:
22. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
hele tedkon jsem večera koukala že už prodávají umělé stromky na vánoce :grinning:
22. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
nazdárek tak jsem doma :grinning: už mám zaděláne těsto na pizzu udělanou omačku s rajčat
22. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
koukám livi že se vám to plavání líbilo co :grinning:
22. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
halooo,už sme doma :slight_smile: ...kukněte do alba :grinning:
nensy ty si šikula,já chci taky pizzůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
jo tak já ti dám recept ta je výborná a hned hotová :grinning: tak co vymáchaný koukala jsem že se to malé líbílo
22. říj 2008 v 16:43  • Odpověz
dobrá tak dej,ale tak dobrá jak od tebe nebude :grinning:
jj,líbilo a moc a mě taky :sweat_smile:
22. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
tak to tam máš livi.tak já snad budu muset taky do bazénu ale naše malá jak je hodně vody tak se bojí
22. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
tak ted přišel ten můj a řek,že tenhle recept máme taky,ale i tak moc děkuju :slight_smile:
22. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
co říkáte na tenhle kočárek???
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12916262&tab=7

livi, si vzpomínám na plavání, to bylo super, tak první kurz v poho, v druhém se už začala cukat, nechtěla dělat, co ostatní, tak jsme s ní plavali, jak chtěla, takže jsme platili zbytečně, když se tam cákala jen tak,ale ten první byl super, potápět se naučila, nebát vody, posílila tělo, jak dlouho nelezla, to plavání k tomu napomohlo hodně :dizzy_face:
22. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
no vidíš aspon nejíme nic špatnýho :grinning: jo sylvi ten je moc pěknej chceš kupovat :grinning:
22. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
jo jo, chci, v tom quinny ji pomalu do kopce neutáhnu :grinning: ale já bych ho chtěla jako druhý kočár :wink:
22. říj 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
jo je moc pěknej sylvi.
22. říj 2008 v 17:26  • Odpověz
ahohjik holky vubec nestiham ty brdo dneska jsem byla s anet kvuli rovnatkasm ale objednala ji az za rok prej to ma dobry akorat ji roste jeden mlecny zoubek trosku na krivo tak ho jde vytrhnout pristi patekk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinac decka dobry zitra jdu kvuli te praci tak jsem zvedava dneska tam uz byli nakyxlidi bo se tam svvitilo a neco tam mereli a tak byla jsem na poste sla jsem kolem :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
jo to album jsem smazala bo jsem chtela pridat fotecky nebojte zase neco pridammm aby jste nerekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
ahoj andy :grinning: .a andy v kolik zítra jdeš kuli té práci
22. říj 2008 v 19:42  • Odpověz
nazdar andy..tys to smazala a neslo ti pridat dalsi fotky co?ale to je musis zmensit ze4mega na 700kb :grinning:
22. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
alik ti zakazal konika nebo co ze uz sem nechodis vubec :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
sylvi kočárek super,není jen ale ten úložný prostor malý??
22. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
no jasně andy tobě to manžel zakázal
22. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.