• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jj ten kocarek je hezkej,ale kosik nicmoc abys netahala jeste batuzek

ted sem kukala na zpravy u nas v opave v nedeli zemrela maminka 9dni po porodu pac mela silene krvaceni a horecky a nechali ji tak a to byla nekolikrat v nemocnici az zacala krvacet do pusy a udusila se asi nejake embolie fakt hnus teda tady u nas v Opave ta nemocnice je k politovanihodna :astonished:
22. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
zdar ženy,tak jak je? :slight_smile:
22. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
jdu tam naa jednact proc by mne to mel zakazat vy jste trdlaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
22. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
livi, právě jsem ho okukovala tady na chodbě, nebo skoro takovej, musím se tý ženský optat :slight_smile: ale malej není, na zimu asi jo,ale jinak je OK, jenže já mám milovaného quinnyho a nedám nedám pryč :slight_smile:
22. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
jj sylvi j vím co je tahat těžce ovladatelný či těžký kočár a ještě k tomu nákupy.....

apí taky sem na to kukala,nic si z toho nedělej,naše nemocnice má taky blbou pověst,ale já tam byla spokojenáá :slight_smile:
22. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
ajoo liviky tez jsem to videla ted ve zpravach je to dess :unamused: :unamused: :unamused:
22. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
a byla to taková krásná mladá ženská,no holt život je krutý!!!
22. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
tak se hlavně nezapomen zeptat kolik budeš brát
22. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
presne tak a kdy nastupuje adelka do skolky teda?
22. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
uz sem snedla kasnicovou polevku cokoladu a 8mandarinek a mam na dalsi chut ,ale mam strach,ze se pobliju z tolika ovoce.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak uz me to zacina desne tankovat to nechutenstvi uz aby zacalo chutenstvi mam 2kg dole
22. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
jen se neboj nensy nejsem zadnaa blbkaa :grinning: :grinning: :grinning: jdu zitra zanestt reditelce pairy poiotvrzene tak se domluvime mozna uz pristi ttyden jdu kukat na katku cauky zitra :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
dobrý ranko :slight_smile:
u nás chčije a chčije............
23. říj 2008 v 07:26  • Odpověz
autor
nazdárek všem :slight_smile: tak u nás taky livi už od večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 07:32  • Odpověz
nazdar u nas je taky skarede a prsi ,tatka ted odvedl malou do skolky a jdeme pect strudl a ja pak sbalim veci na vikend uz se tesim ,ze se konecne vyspime bez male to bude parada :grinning:
23. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
kde dáváte malou apí,k mamce? :sweat_smile: ...a co včera,jaký byl pan dr.?
23. říj 2008 v 07:40  • Odpověz
jj k mamce jede od zitrka do utery a pak domu a ja budu s manzou u babky do nedele on pak musi do prace a ja dojedu v utery s terkou sama.pan dr byl vcera uzasnej milej proste ho znam z nemocnice udelal mi usg a pohoda rikal,ze jeste starsi nez rekla ta druha dr.jinak me objednal za 4tydny k nemu do nove ordinace na odbery a ty veci ostatni a doporucil mi si zajet do olomouce na specialni testy ,ale ty si musis platit extra nevim kolik
23. říj 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
nazdárek apíí tak strudl já mám v plánu na víkend .pač dělám domácí těsto a to musí bejt pres nnoc v lednici :grinning: no ty děláš jako kdyby ti malá v noci nespala nebo jsi to tedkon myslela jinak :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
takže jsi se rozhodla a přijedeš až v uterý jo :confused: no já si myslím jestli to nebude stát tak 15OO ty testy
23. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
a jdeš tam do toho salonu na ty vlasy aby ti to nezničila ještě víc
23. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
bré ráno, od odpoledne od včera je tu hnus pršoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sofa přebírá granulky kocourovi, jsme po snídani,teda tak napůl, Sofa odmítá jíst snídaně :confounded:
23. říj 2008 v 08:12  • Odpověz
do jakého salonu,co mi zas uniklo? :unamused:
tak to je fajn apí,když tak pisni na skype co a jak?! :grinning:
no a já štrúdl dělat nebudu ja asi spíše Margot řezy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi :grinning: tak aspon ty granulky ne :grinning: :grinning: :grinning: jo margot řezy livi písni recept ty jsem ještě nedělala a jaká jsou dobrý :confused:
23. říj 2008 v 08:13  • Odpověz
livi, taky mi prosím písni na margot řezy receptík :wink:

holky, včera už oblečené chcem jít ven a ejhle, nemám klíče, má vlastní blbost, ráno si je Sofi vzala z botníku, běhala tu s něma, a já pořád, kam patří klíče, tak běhala ke dveřím, pak už mě to nezajímalo, až jsme chtěly jít ven...no klíče samo nikde...my navlíklé v kabátech, tak už jsem nás nechtěla svlíkat, tak jsme šly ven a vzaly si náhradní, co zapoměl doma tatínek :sunglasses: každopádně jsme odpo vše prohlídli, při té příležitosti jsem v boxících uspořádala hračky a nenašla nic, a pak večer vyndavám vodu ze skříňky a klíče tam byly :grinning: tam bych je nehledala,ale ve skříňce vedle jsem koukala a když tam nebyly, tak jsem dál nehledala, samo proběhlo pátrání i v koši :unamused:
23. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
tak to se stává sylvi já taky někdy někam něco dám a zapomenu kam jsem to dala a pak tady lítám jak pošuk :grinning:
23. říj 2008 v 08:37  • Odpověz
tak jo,du Vám napsat ten recept :grinning:
23. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
tak už sem Vám ho všem poslala jen nobodymu ne.....to by musel poprosit :grinning:
23. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
livi díky to je ale rychlovka tak asi misto štrudlu upeču ty margotky :grinning:
23. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
čauky mě si nic neposlala :grinning:
23. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
u nás je taky hnusně, prší a ani do obchodu se mi nachce
23. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
čau mayyo,koukni pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.