• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jsem tu!
doma nemáme ani kafe a to přijede P otec, tak ho holt nedostane a půjde brzo pryč :grinning:
23. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
dej mu caj sylvi :grinning:
23. říj 2008 v 17:13  • Odpověz
autor
no tak jako vždycky ne tebe to překvapuje :grinning:
23. říj 2008 v 17:19  • Odpověz
ne me to neprekvapuje uz ani nahodou :grinning:
23. říj 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
tak mě taky ne
23. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
prosim te je uz trapna s tim vsim a mela jsi pravdu s ni skoda,ze jsem tomu naletela,ale clovek se priucil aspon..mela jsem ty veci dat potrebnejm lidem radsi co to potrebuji a ne jim
23. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
no tak jsi jí to neměla dávat
23. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
njn uz to vim,ale je pozde :confounded:
23. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
hele ja jsem od nikud neutekla psala jsem ze jde hrat anettka a proc bych ji mela davat facky za to ze neumi ukolyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
to ja nevim proc ale ja jak byla u vas sem to videla jak si mydlila anetu u stolku v kuchyni po hlave a rvala po ni tak toho nechej ,ze to nedelas pac to delate a predemnou jsi flakla i adelce jak sme sli spolu do mesta jednou..
23. říj 2008 v 18:36  • Odpověz
a to jak zmlatil ales anetku jak sme byli v tom hradci spolu to sem az cumela..je to vase vec,ale prosim te nerikej ,ze to nedelate kdyz to delate kdyz sem u toho navic nekolikrat byla takze tak
23. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
hele nensy pak napis co jsi koupila presne za tu kameru ja si ji koupim o vikendu a pak se na sebe muzeme koukat :grinning: nebo ja ji dam karlovi v nedeli a muzete si udelat party po netu aspon se muzete zkusit opit via net karel to uz delal nekolikrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
andy ale ty jsi sama psala že děti lískáš po oblyčeji :confused: no jasně jen jí kup dneska jsme jí taky koupili tak at na sebe vidíme
23. říj 2008 v 18:54  • Odpověz
no to by si musela pamatovat co tady pise a ne se rozcilovat ..to je fuk ..

ja ti tady posadim terezu potom a muzete se do uplneho vyhledeni na sebe koukat
23. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
a kolik stojí ta webka :grinning:
23. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
je stala jen 200prave to je nejak malo :astonished:
23. říj 2008 v 18:56  • Odpověz
hele a nensy je trochu podobna memu ex :grinning: :grinning: :grinning: taky mel takove vlasy a modre oci a byl svetlej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
tu to zas jede :slight_smile:
23. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
jak jede livi
23. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
jo stála tolik a je dobrá šak jsi měviděla měli i dražší ale to nemá cenu tahle ta stačí
23. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
ja si taky myslim ze to staci zvlast se koukat na nensy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
dostal turka a nic :grinning:
šli jsme pak ještě nakoupit, normál odpo v lidli(16hod) dávali do stojanu milky a v 18,30 už skoro žádné neměli :confused: no za 12,90 se nedivím, mám tři :grinning:

zítra jedem ke kamarádce, sofa by u ní měla spát a my si dát v poho kávičku, uvidíme, má dvojčata, ty uloží a pohoda,ale S nechce v cizím prostředi moc hajat, i když na moravě jsem ji šoupla do postýlky, zamávala, pohladila, odešla a usnula v poho sama(odpoledne)
23. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
hele ze jim obas dam parfacek to nerikam ale neznamena ze je mlatim porad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
to bude v poho sylvi jen at si zvyka aspon budete mit klidek.ja davam malou k mamce na 5dni a hodlam to vyuzit co nejvic a odpocovat jdu do Klieru mam karticku na vsecky sluzby zdarma a nevim co si mam dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
a ze jdsem to psala to vim moc dobre a kazdy obcas da decku tu nejakou facku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
vis co andy nech toho ..ja videla dost a mlatite je hlavne po obliceji a ta scena na hradci to bylo co???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta aneta dostala takovejch pohlavku a facek az sem to rikala karlovi a ten si od te doby nepral aby mala s vama nekam chodila pac tohle ona u nas nikdy nevidela a adelce si o prazdninach listila takovou zato ze chtela na ruce vzit a ty jsi se nervla a mela 3roky!!!!me se to nelibi proste mlatit deti po hlave a mysli si co chce :astonished:

poradte mi co s ucesem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si ani vlasy nebarvim nevim co si mam dat
23. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
a nerikej,ze kazdy da decku facku to sou jen omluvy tvoje pac ja deti po hlave nemlatim to ji dam radsi na zadek jednu,ale ani to ne a neznam nikoho kdo dava detem facky a lepance pres hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
no jasnee mas pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebudu to zapirat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
no andy je sice pravda že dáš dítěti po zadku ale já jsem nikdy nebyla lukáše ani nelu po obličeji
23. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
teda abych to upřesnila lukáš za celech 10 let dostal přes zadek 2x
23. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.