• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no tak jsi spravna mamca co decka nebije :sweat_smile:
23. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
já nemám duvod je mlátit ty jo :confused:
23. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
no u nas mala dostala 3xporadne na prdel a to sem se nechala vytocit a pekne ji nasupala az plakala a mela to cervene ,ale po obliceji jednou jedinkrat jsem se malem neudrzela a malem sem ji listila,ale v posledni chvili sem si to uvedomila a zadrzela se a radsi odesla se vynervit jinam pac kdybys nensy videla ten jeji oblicej vudesenej tak sem si nadavala jeste dva dny a po zadku nedostava uz skoro vubec jen vyjimecne spis ji neco vemu nebo zakazu neco a jde to i bez trestu me se to nelibi bit deti me nasi obcas zbili a stejne to nic neprineslo akorat vidim ty deti co je liskaji ,ze maji takovej ten hrbici tik jakmile rodic hrozi rukou,ze bude facan tak se nahrbi a skloni hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
nelituj se andy prosimte...nikdo nerika nic o spatnych a dobrych matkach
23. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
tak asi ze nermam porad duvod je mlatit ci jsem naky tyran nebo coo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
autor
no jasně apíí má pravdu
23. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
hele andy delej si jak chces..ale ty si nadbihas tema recma sama..kdyz reknes ,ze deti nebijes po obliceji a predtim aprkrat napises,ze jo tak se nediv kdyby jsi mlcela tak nereknu ani slovo,ale nebudu mlcet kdyz lzes a ja to vim andy pac sem u vas nekolikrat byla a zazila sem vas ruzne venku jak decka mlatite pres oblicej..to co ales udelal anetce nezlob se na me ale to prehnal a lidi se na nej koukali jak na blazna..holka akorat odmlouvala a on ju zrubal pres hlavu jak hrom,mala zdesena co to jako je a ja ji mam vysvetlovat,ze co to bylo???
23. říj 2008 v 19:27  • Odpověz
ja jsem ale napsala ze jim nekdy dam pres pusuu ne ze nedam ale neznamena to ze jim dam porad aales to prehnal mas pravdu to uznavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
jo a vis co me zarazilo?ze jsi mu nerekla ani slovo a jen jsi mlcela a pokorne sla dal..ja chapu,ze rodic druhej by nemel podryvat autoritu druheho,ale ty jsi mu nerekla ani n me to prislo,ze se ho bojis mu neco rict..to je jak rikal,ze s detma jezdi autem 170km /h a ze no a co a ja ti rekla jestli ti to nevadi ze bych mela strach a ty jsi se smala tomu :confounded: nerikam,ze je mlatis porad,ale nechapu proc mas tendenci je mlatit pres pusu
23. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
co ti na to mam napsat proste mne ta ruka ujede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
no jo tak je asi andy podpantoflák co doma musí poslouchat
23. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
a vubec se nelitujii jak jsi psala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:33  • Odpověz
a to ti neni lito ani te male adelky?vzdyt ji liskate co vas znam :confounded:
23. říj 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
ujede jo ty se neumíš ovládat jo
23. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
ja kdyz se neovladnu tak jsu zmlatit karlose :grinning:
23. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
hele zase tak ji nelliskame to neni pravda jasne ze je mi to litoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasne ze se umim ovladat
23. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to já ne ale jdu si to vyventilovat do pokoje
23. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
to nema cenu delej si andy co chces.........jsou to vase deti..ja nechci aby si moje deti pamatovali mlaceni a liskance
23. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
ty si zaplais nensy ne??me to driv uklidnovalo kdyz sem kourila
23. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
jo tak to samé já já jsem si to užila u sebe a nikdy bych to nikomu nepřála
23. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
no jasně já kouřím a když jsem vsteklá tak si zapálím je to neřest ale radši to než tam to
23. říj 2008 v 19:42  • Odpověz
no kdyz nema tak nema jsou to moje deti ale urco bych ji nejak moc neublizila to teda nee jdu se ssprchnou a pak kukat na telkuu jde ordinace tak zitra se tu ukazu zatim ahoj
23. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
a nezkousela jsi prestat hulit?
23. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
no zkoušela ale nemám vuli přestat je to hnus ale mě to prostě chutná :grinning:
23. říj 2008 v 19:44  • Odpověz
ty vogo me to taky chutnalo,ale jak sem bydlela v Dansku tak sem dostala neco jako ted bronchitidu jako prase a chrchlala sem jak blazen a hulit sem nemohla asi 2tydny a matka mi posilala jeste cigara z Cech pac tam jsoud esne drahe a ja je mela v kapse a chodila k nim aspon cichat no a po 3tydnech sem si zapalila a myslela,ze se udusim a proste sem ze dne na den prestala a ted mi to silene smrdi
23. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
no a ty zbyle cigara sem vyhodila do kose asi karton!!a mati myslela,ze dostane infarkt
23. říj 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
fakt jo tak to já bych taky dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
no to jo ,ale ja jsem to musela udelat pro svuj klid jako neco demonstrativniho :grinning:
23. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
TAK JÁ NEMÁM VŮLI PŘESTAT ŽRÁT ČOKETKU :grinning:
Sofa se váží,mě klepne, tak malá a už toto :confused:

žeru rohlíky s pomazánkovým máslem, to je dobrota, původně jsem si na ně chtěla dát kladenku,ale jsou vynikající i bez ní :sunglasses:
vařím S br kaši s brokolicí na zítra

jo a dědek přitáhl 2panenky hadrové, suuprovní jsou, to je jeho plus, jinak opět kecy v kleci :sunglasses:
23. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
sylvi co mas z toho ta nase se vazi uz od roku co chodi ji se to libi jak se to houpe mame totiz tu starou vahu jeste :grinning:

a co to je za dedka?od manzela?
23. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.