• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no nensy ja to proste nechapu ,me deda vzdycky rikal ,ze dulezite je mit se kde vyspat a mit co jist a ostani neni dulezite,ale taky mi kladl na srdce at si udelam deti tolik abych je uzivila a ze srdce nesnasel jakekoliv pujcky!!rikal,ze si bud na vec nasetri ale ze by si nikdy nevzal pujcku na neco a umel si rukama vydelat na vsecko postavil barak deckam umoznil mit vlastni pokoje a vyrobil kazdou moznou vec,u nej na baraku byla sveho casu palirna umel vyrobit mostovac lisy rezacky drel jak kun chodil pro drevo tahal ze sadu trnky kdyz uz mel rakovinu tak jezdil do Ubla pro maso a tahal to v ruksaku aby mohl vsem udelat klibasy a zabezpecil rodinu a kazdemu dal do zivota to nejdulezitejsi a to aby se o sebe umel postarat a nemusel se stydet za to co po me zustava :slight_smile: takze pokud sem v zivote na neco nemela tak sem si to nekoupil a az sem si na to nasetrila tak sem to mela a sama!!!zadni rodice!!sem si setrila na stavebnim sporeni penize!!!sama jsem si v 18ti zaridila penzijko pac se na nikoho nespoleham a snazim se sama zabezpecit a naprosto nechapu lidi cop si pujcuji na dovolene na nakupy na jidlo a na jine veci penize a pritom vydelavaji ,nemaji vseho vsudy nic machruji az na pudu ,ale plno dluhu,takhle ja bych zit nemohla to radsi budu mit starou tv,ktera neni lcd a budu mit 10let stare auto,ale vim,ze mam strechu nad hlavou a to vlastni!! a ze dopreju svejm detem zakladni veci,ktere by meli mit :wink: ostatni je mi putna
25. zář 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
tak v tom máš pravdu :wink: teda byla jsem v kauflu a zase jsem tam nechala 700 a nic nenesu jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
tak já jdu koukat na telku dávají ordinaci tak zatím
25. zář 2008 v 19:34  • Odpověz
hej tak dojdi k nam a dej mi 700 a ja ti dam aspon jedny piskotky :grinning:
25. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
ja du na pouta :grinning: a zehliittttttttttttttt :grinning:
25. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
bo jsme potrebovali penize ja uz nevim na co ale to je jedno ale obcas jezdime ne ze jsme furt doma vetsinou vsici bo ja ridicak nemam moje chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nepotrebujeme ale mame ho holt jsme rozezranii :grinning: :grinning: a zadny chudak deckoo api vsak pujde nebojj :wink:
25. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
neboj ze se nmaji zase tak spatne nic ja jdu taky kukat na ordinaci a u toho veceret :sweat_smile:
25. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
Nensy .. víš jak, mě to dochází pomalu..já jsem blbej
25. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
tak co je??prestavka ne?? :grinning:
25. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz
hoj, hoj, máme nové botičky, 900,- stály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
ukaz foto :grinning:
25. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz
chvilinku...
25. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz
25. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz
jsou tam
25. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
ty brdo fakt hezky a nepromoknou ?neb to ma jen nated a na snih bude mit inaci?a kde jsi je koupila pac ja jsem dneska byla v humaniku a v nasem cisle sou jen semicky coz nechci :unamused:
25. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
jsou na teď, sníh asi ne e.na zimu bude mít ještě jinší a i tyhle teda asi, ale má je jako nateď, pač má jen nízké pumy a adidasky a připadá mi, že jí v nich musí být zima, tak jsem dnes pořídila tyhle, v humanicu,ale v našem čísle teda výběru též nebylo, samé vyšší, jakoby kozačky na zip, což jsme zamítli a semiš, takže nateď :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
no prave ,ja zitra zajdu jeste do deichmanu a pak uz me nic nenapada..u bate taky nic nemaji teda aspon u nas a jeste je tady podnikova prodejna Svit ze Zlina tak to zkusim tam maji i ortopedicke botky a tak ..jdu na pouta :grinning:
25. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz
jdu kukat na ste co jite a doskladat pradlo zatim dobrou s kobrou :grinning:
25. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz
já na to jdu taky koukat a dám si u toho švestky z hypernovy :grinning: běžně u toho žeru čokoládu :grinning:
25. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
dobre ranko zeny toz kde ste? :grinning: mlada jde do skolky dneska tak bude klidek,je mi spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 v 07:10  • Odpověz
autor
ahoj apííí ahoj všem :grinning: jakto že ti je špatně :grinning: takže už je ve školce co a vegetíš :slight_smile: sylvar botičky jsou fakt pěkný :grinning:
26. zář 2008 v 08:09  • Odpověz
no vegetim mam tady neroztridene pradlo a nechce se mi do toho asi si zajedu do obchodu nakoupit bo doma nic neni zase to je des :astonished:
26. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
stím nic neuděláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co dneska budeš vařit
26. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
zdar blázni :grinning: ,já nemám jedno odpoledne čas a tu přibude min.6.nových stránek,ste šílené......když tak hodte některá info jestli se uddálo něco podstatnýho a důležitýho,já na to u těch dvou šídel fakt nemám čas přečíst :slight_smile:
26. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
nazdárek livi :grinning: a co budeš dělat ty dneska a zítra :grinning:
26. zář 2008 v 08:17  • Odpověz
tak dopo budu šít kostým karkulky,zítra dopo jdem na ten karneval :slight_smile:
no a odpoledne jedu pro auto,budem mít pučený,tak si o víkendu někam s holkama zajedu :grinning:
26. zář 2008 v 08:20  • Odpověz
jezisi u nas ve skolce chteji 300kc do fondu a ja sem na to zapomela to zas budou cumet ze sem posledni :grinning:
26. zář 2008 v 08:21  • Odpověz
čau apí
26. zář 2008 v 08:22  • Odpověz
nazdar livi tak si to nech posilat ty prispevky na mobil a mas prehled :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
teda livi ty jsi fakt šikovná mě by to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no takže dámská jízda co a manža bude hlídat :confused:
26. zář 2008 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.