• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jj,právě,možná pak trochu proluftujem tady to skladiště :grinning:

a ted myšlenka dne......Viki říká :mamiii,den je každý den :grinning:
28. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
teda koukám na co ty děti nepříjdou co :grinning: tak já jsem dala malou do postýlky a jsem zvědavá jestli bude spát
28. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
tak mě Lili usla na rukách a jak sem jí dala do postlky tak měla oči okamžitě dokořán,du to zkusit ještě jednou!!
28. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
tak na rukách to je lepší asi než v postýlce :grinning:
28. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
no jasně no,když ona jinak řve jak by jí na nože brali a díky našim skvělým sousedům jí nenechám nák moc řvát,protože by na nás beztak někoho poslali a to bych pak začala být nepříčetná já :angry: ,.....no a za to mi ti pitomci od vedle fakt nestojí! :wink: :slight_smile:
28. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
fakt jo to jsou náký starší lidi že chtějí mít klid :confused:
28. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
tak nelča usnula a je klid na chvíli než se obudí
28. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
no tady je ve vchodě 12 bytů a to ve 4 bydlí mladší lidi jinak je tu převaha starousedléíků s holema a bajpásama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lili taky usla tak sem zvědavá na jak dlouho a jinak Viki kuká na Ošklivé káčátko a já :slight_smile:
28. říj 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
tak to musí bejt teda paráda co :grinning: no tak aspon že je hodná a kouká se na pohádku :slight_smile: a co dneska vaříš já kuřecí řízek a brambor
28. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
tak já mám obalená řízečky a ještě oloupat brambory a je to manža koupil veku tak si uděláme chlebíčky s česnekovou pomazánkou
28. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
asi taky čéče,nák se mi nic nechce :unamused: ....no Viki ted zrovna šmejdí v ledničce,to je strašná tlačka!
jinak sem na svém profilu a snažím se dopisovat v angličtině s jedním chlapem,který žije v Opavě už 3 roky,ale jinak je z Belgie :wink:
28. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
du bavit košíky :sweat_smile:
28. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
teda a ty umíš anglicky livi já už umím akorát kulové :grinning: jak bavit košíky :grinning:
28. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
no kecat s košíkama nebudu :grinning: ,to byl překlep mělo to být barvit :grinning:
tak myslím,že bych se anglicky dorozuměla,ale žádná sláva to není,možná že se tak procvičím a zas to bude o něco lepší :slight_smile:
28. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
ahoj, včera dobrý, Sofa poprvé jedla kuřecí řízek a to jsem minutu před tím říkala, že maso nejí, no čučela jsem sama, možná řízek nejí proto, že ho neděláme, nevím, no...
a zrovna odjeli s tatínkem pro kuře na oběd.je ale protivná, noc po delší době strašná, nemohla najít polohu na spaní, řvala, co chvilku jsme u ní stáli...
hrozný a navíc má kašel(jen v noci)takže se budí i kvůli tomu, takže ven nepůjde a ani to nejde,pač chčijákuje a chčijákuje, fůůůj
28. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
tak to jo už jsem se lekla :grinning: tak to jo já taky toho už moc neumím jak to člověk nepoužívá tak pak už zapomene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi :grinning: a co chutnal jí ne a toho jedla na tý návštěvě :confused: jo tak to znám když nemuže zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tady taky furt chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám že dneska každej dělá kuře :grinning:
28. říj 2008 v 10:25  • Odpověz
jé, livi mluví anglicky!my jeden čas chodili na anglinu na kurz a doma jsme mluvili anglicky,ale Petr není toliko zdatný jako já, tak zuřil, že neví, co říkáma to jsem na něj mluvila jak na malé dítě. :sweat_smile:
boooože já budu muset dát na ledničku řetěz jinak je za chvíli vybrakovaná,ta Vikina má dneska ale blbku :angry:

jo jinak sylvi ahoj :slight_smile:

holky poslala sem Vám mailíky :slight_smile:
livi, koukala jsem, že tam něco mám,ale není čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
však to sylvi nespěchá :slight_smile:
28. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
teda ta viki ty jí snad nedáváš doma najíst co :grinning: jasně hned se jdu kouknout :grinning:
28. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
já jsem se učila anglinu ve škole ale to už je dlouho
28. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
livi dobrý :grinning: tak malá se už vzbudila to moc dlouho nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
a co ta andy asi už jeli na ten praděd ne to se jim to dneska nák nepovedlo v tom počasí
28. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
no to asi ne,tady už je taky zataženo a na horách bude pěkná kosa :unamused:
28. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
no právě že tam zmrznou :grinning: měla jít radši s dštma do bazénu taky bych tam šla
28. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
tedkon si zrovna říkám jak ten rok strašně rychle utekl co
28. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
no ani namluv já to sleduju hlavně kvůli Lilince,jak roste a dělá pokroky :wink:
a co ten tvůj V. na nás říkal,po tom včerejším pokecu?
jo a ten můj H. to myslel vážně,když budete chtít přijet rádi Vás uvidíme :slight_smile: :grinning:
28. říj 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
no právě ted jsem si akorát říkala jak nela roste :grinning: jo náhodou on byl uplně unešenej jako fakt říkal že jste perfektní :grinning: no jasně musíme to pak nák domluvit ale radši na léto :grinning: já jsem neodpadla ale musela jsem si jít s nelou lehnout furt se tam kroutila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.