• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak já jdu koukat na tv dávají ordinaci.dobrou
28. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko :grinning:
tak co apíí jak jste se vyspali .já jsem po ordinaci odpadla a maža tady ještě na netu mastil karty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
livi co viki dneska je jí už lépe určitě :slight_smile: a kdy jdete na kontrolu
jinak dneska jsme spali celou noc až jsem se dvakrát vzbudila a musela se jít podívat jestli vubec žije :grinning: to je po dlouhý době co spala celou noc bez buzení :grinning: jinak u nás už od noci chčije a chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 07:00  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
Viki bylo fajn už včera,to tím čerstvým vzduchem....sice se v noci vetřela k nám,ale jednou za čas je to moc príma a roztomilé :wink: ,zato Lili už druhou noc se furt budí,sice jí stačí dát cicino a hned spinká,ale i tak...jestli nás už netrápí zoubky :frowning2:
jinak dnes si mme zavolat na výsledky a jestli to bude v pořádku tak nemusíme ani na kontrolu :grinning:
....já akurát musím do banky odevzdat prachy chjoooo,tak se tu pomalu s holkama sbíráme a půjdem brzo at to máme za sebou!!!
29. říj 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
jo tak to je dobrý že už je viki dobře :slight_smile: no livi je to možný že už to budou zoubky :grinning: zase odevzdávat to je hruza kdyby spíš dostávat co to by bylo příjemnější
29. říj 2008 v 07:21  • Odpověz
no právě no právě :frowning2: ....H. sice ještě něco donese,ale my sme fakt hrozný,my to zas roztočíme ani nebudem věděět kde!!!
no podívám se do knížky Viki,kdy jí lezly první zoubky :wink:
29. říj 2008 v 07:25  • Odpověz
autor
když ono každý dítě to má jinak stěma zoubkama
29. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
jo já vím,ale tak přibližně nám zatím vše vychází,holky sou zatím jak přes kopírák :grinning: ....jak vzhledově tak povahově :unamused:
29. říj 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
a kdy měla viki první zoubek :confused: taky u vás tak leje jako tady
29. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
tak dneska vařím akorát polévku a prdím na to tlustý jsme dost :grinning:
29. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
lilo,ale kolem půl desátý večer,kolem jedný už ne a ted se snaží na oblohu vyškrábat sluníčko!!a Viki měla první zoubek...18.10 06 :grinning: ....takže měla....6.měs. a 22dní :sweat_smile: a Lili má dnes 6měs. a 15dní!!!
29. říj 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
je tak to měla viki brzo zoubek co :grinning: no tak tady se teda nic neškrábe akorát malá po mě :grinning:
29. říj 2008 v 07:57  • Odpověz
no,Viki měla dva spodní zoubky jako první naráz a týden na to Jeden vrchní a druhý týden druhý vrchní,....takže během jednoho měsíce jí narostly 4 zoubky!!!
29. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
tak to je dobrý mi jsme první zoubek měli skoro v devíti měsících.tedkon máme 2 dole a 4 nahoře
29. říj 2008 v 08:02  • Odpověz
no taky slušný,od kámošky klučina měl první zub až v roce a jednom měsíci a první měl nahoře dvojku,takže vypadal jak upír! :grinning:
29. říj 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
tak mojí kamošky kluk měl zub nahoře a ten měl snad pul roku a říkala že to vypadalo dost blbě :grinning: tak mi ty dva dole už máme vyůlezlí i ten jeden na hoře a tam ty tři už jsou vidět
29. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
tak to už máte v pohodě,nejhorší sou vesměs ty první :wink:
bože já už chci být pryč,mám sice už namalovanej ksicht,připravenou tašku avěci pro Viki,ale ještě než nás 3 pooblíkám,tak mě asi klepne a to ještě není zima,.......al e venku už mi bude fajn :sweat_smile: :grinning:
29. říj 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
no to jsou a pak stoličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no právě to ještě není zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám ráda jaro léto pač to jsme oblečený hned
29. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
jj,právě,ta zima je děs na oblíkání :angry:
29. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
no právě a ještě když prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 08:19  • Odpověz
no ani nemluv,doufám že nás náký deštík venku nechytne :sweat_smile:
furt uvažuju jestli vzít kočár nebo jen krosnu pro Lili,ale asi kočár,kdyby si Viki chtěla sednout!
29. říj 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
no vy snad ne ale tady prší teda pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a jak to děláš aby si viki lehla
29. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
teda to je počasí že bych nejradši proležela celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
ani nemluv,chjoooo
no já sem už oblečená,ted du na holky :confounded:
29. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
no právě ale nejde to :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je dobrý že ty už jsi tak ještě cácorky :grinning:
29. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
bré ráno, chčije a chčije, do práce jsem přišla jako první a málem jsem spustila alarm :grinning:
29. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
nazdárek koukám pracovně co :grinning: tak tady sylvi taky a kdo ti hlídá malou
29. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
nensy, mamka,ale přijela na.raná, že jí na moravě říkali, že proč se nám nestarala o naší dovolené o kocoura a nechala u nás bordel :angry: už nikdy jim nic neřeknu, jsou tupý nebo potřebují být nejlepší nebo si to neuvědomují :frowning2: no každopádně říkala, že jako ona hlídat nemusí, že to dělá ve svém volném čase :confounded: ach jo
29. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
tak to se ti teda nedivím já nechápu že jsou ty lidi tak ukecaný a nenechají si to co jim řekneš pro sebe a hned to vykecaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aby jste neměli ještě po hlídání to by byl pruser co
29. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
nensy, to jo, ale já řekla, že jsem jim nic takovýho neřekla a zakecala okecala to jiným, ale taky mě to nas.alo :rolling_eyes:
29. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
a myslíš že ti to uvěřila mamka :confused: no tak mě by to taky nas..
29. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.