• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
to si porucily deticky byl to kureci rizek :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme si teda nedaliii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
my budem tez kukat asi na soukrome pasti bo osklivka dneska nenii je tamm hadej kdo jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 17:28  • Odpověz
apí, ahojky :slight_smile: :slight_smile:
už vaří omáčička, teda masíčko, já omáčky nejím,ale kuře na paprice čas od času ano,S k tomu zítra bude mít brambory, P dnes knedlík-fuj
29. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme doma od našich :grinning: jakej zase kuřecí řízek :confused:
29. říj 2008 v 17:42  • Odpověz
teda osklivka je hrozna blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: andy a ty nechavas deti koukat na stejne porady jak vy jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 17:43  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
29. říj 2008 v 17:46  • Odpověz
ahoj sylvi tak sme sli malou ostrihat chuderka je jak trestanec musela ji to sestrihat komplet a pak na jaro asi bude mit mikadko no skoda no,ale zase se zbavi sponek a culicku pac ona je nenavidela chjo sli sme do mesta a dali sme si jidlo venku pac doma jeste nebyla dovarena polevka a na zitra delame bucek zeli knedlik :grinning: prepadla me chut jako blazen :grinning: :grinning: ahoj livi :grinning:
29. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
apí, no na takové zdravé jídlo tě přepadla chuť :grinning: a to bude malá bůček? :grinning:
chudinka ostříhaná :unamused:

ošklivku jsem viděla max.v ukázkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 17:53  • Odpověz
mne se to libi osklivka i decka se dycky na ni tesi :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
no jo andy ale ty nechavas deti koukat na stejne proady jak vy ?jako na ty pasti budou koukat jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 18:04  • Odpověz
autor
tak co andy co budete dneska dělat
29. říj 2008 v 18:08  • Odpověz
hoj apí :grinning:
já koupila dnes taky bůček a budem dělat segedíííín :grinning:
29. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
tak to si teda dáte livi
29. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
chcete se pobavit,tak tady máte můj recept na citronovou omáčku :grinning:
first you need...2xpork tongues(in czech..vepřový jazyk),1xonion(cibule),1xcarrot(mrkev),1xparsley(peržel),salt(sůl),pepper(pepř),1xbroth(bujon - masox).....these ingrediens you put to water and cook until tongues will be soft,than you tongues have out from soup and than you put on soup one ripened crem and crust on one lemon :slight_smile:and the and you must souce boil down water with smooth flour....that all :D
29. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
teda livi co to je :confused: :grinning:
29. říj 2008 v 18:21  • Odpověz
no vždyť říkám,recept na citronovou omáčku :grinning: :sunglasses:
29. říj 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
to je mazec :grinning:
29. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
livi, teda :sunglasses:
29. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
ale asi si pustime neco na dvd bo ty soukrome pasti neesjou moc pro decka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda to je fakt mazec livi ten receptt :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
no jo andy tak jo..ale nejde mi do hlavy proc si davate rizky v restice kdyz je mate nasmazene v igelitce sebou :grinning: a co fotecky rikala jsi ,ze neco ukazes z vyletu
29. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
no jasně andy proč si dáváte řízky když je máte nadělaný sebou :grinning: jo a fotečky bych taky chtěla vidět
29. říj 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
teda játra na grilu bylo mnamézní a hranolky to je zase žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
tak nelča nák nechce spát a už se těším na soukromé pasti :grinning:
29. říj 2008 v 19:53  • Odpověz
já dokrmila divou zvěř,tak ještě uspat :sweat_smile:
to sem milé dámy zvědava která z Vás udělá omáčku podle mého receptu?...hmmmm tak která si troufne?? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz
dorý ranko :grinning:
tady je zataženo,mraky po obloze letí jak divé,stromy se naklánějí skoro až k zemi a je neskutečně teplo.......to asi není moc dobrý!!!.......to přijde náká smršť
30. říj 2008 v 06:26  • Odpověz
já dopsala o smršti a doběhla z ložnice Viki :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 06:26  • Odpověz
autor
nazdárek livi :slight_smile: tak tady chčije jako svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak koukám viki je už dobře co :grinning:
30. říj 2008 v 07:04  • Odpověz
autor
tak já to dneska vidím že budeme celej den doma
30. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
jj,Vikince je fajn :slight_smile:
tak tu se zvedl takový vítr,že jsem rychle zamykala všechny okna i na dětské pojistky aby se furt neotevíraly :confounded:
a heč heč já jdu dnes na nehtíky :slight_smile:
30. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
autor
tak to je dobře a co lili :slight_smile: no jo ty jdeš dneska na nehty ty se teda máš a v kolik jdeš a kdo bude hlídat kámoška
30. říj 2008 v 07:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.