• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jakto že to nikdo nechce není ta čočka dobrá nebo co
31. říj 2008 v 17:35  • Odpověz
prosim te jak susis v koupelne kdyz ma metr na metr?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hahaha :grinning:
31. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
autor
tak manža letěl do kauflu pro vodu
31. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
jezisi ja jsem blba..dala sem si kefir a chleba s maslem a je mi na bliti :grinning:
31. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
u násn se řve jako by ji vraždil někdo :confused:
vůbec nevím, co s ní, piští, dělá to schválně, doteď si s ní hrál petr, pak odešel, tak já a řve a řve, tak jsem ji šoupla uklidnit do postýlky, vcětšinou do 5 minut klidní a nic, řve :unamused:
31. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
si vynucuje co? :grinning:
31. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
teda ty máš ale chutě a to je teplé jídlo jo :confused: :grinning:
31. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
tak mi rekni co si mam uvarit aby me z toho nebylo zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zaroven to bylo chutne neutralni teple nedrazdive :grinning:
31. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
apí, nevynucuje, pozornost měla, mě celej den a petra jak jsme přišly z venku

je zpocená jak myš, už jsem ji ojela ubrouskama a snad si dá malinko jogurtu, už žahla půl flašky mlíka, asi roste zub,pač si furt hrabe do pusy a cucá palec, to vživotě nedělala :confused:

apí, maso obalit v jogurtu, obalit v corn flakes a dát péct a k tomu tatarku,ale to ti asi dobře neudělá, i když tatarka je zázračná :sunglasses:
31. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
bleee tatarku nemuzu ani videt :grinning: sotva kecup ale spis vsecko nasucho dala bych si biftek jen tak s chlebem ,ale nemam hovezi doma,nemam chut na nic smazene pecene jen varene dusene mozna.sakra uz at to skonci ..mozna koupim zitra pangase na plech ale s cim?zemaky sme meli ted dva dny s cim se to da jeste jist?
31. říj 2008 v 19:05  • Odpověz
já miluju filé a k tomu rýži, jako pod filé malinko vody, ono je to jako šťávička anebo brambory s jarní cibulkou a smetany malinko(brambory pečené)
31. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
tak apíí nemuže vidět nic co se týče jídla :grinning:
31. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
filé a rýži jo tak to jsem ještě nejedla sylvi :confused:
31. říj 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
tak se zeptej v krámě náký jídlo jestli nevymysleli bez chuti a vuně :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
apí, a co skleničky pro mimi, ty jsou bez chuti a zápachu :grinning:
31. říj 2008 v 19:18  • Odpověz
ble to me nadavuje jak je to rozmixovane v krku nemuzu ani namackanej banan a kasi to me natahuje :grinning: boze uz at to skonci nebo me odvezou..nebo neni nejaka kapacka do zilky abych nemusela jist a nekrucelo mi v zaludku?? :grinning:
31. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
tak si zajdi na pohotovost třea už to taky dělají :grinning:
31. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
autor
tak kde je ta co jí všechno nadavuje :grinning:
31. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
tak zatím já jdu koukat na ten film
31. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
uz su tu mela jsem chleba a povidla a stavu a mam hlad tak nevim co jeste asi cornflakes a mleko zkusim a prdim na to .jdu dat malou spat a lehnu si k tv je mi zle jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
noooo super a já se teprve ted k tomu dostala,zrovna když už tu nikdo není co???? :confused:
31. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ráno :grinning:
tak film na dvd dobrej ještě mám na dopoledne jeden :slight_smile: tak venku neprší ale je zima ale vypadá to že dneska bude pěkně tak pak pujdeme odpoledne ven :slight_smile:
livi a co dětičky a co budete dneska dělat :slight_smile:
1. lis 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
tak děti jsou po snídani a manža ještě spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 07:28  • Odpověz
Viki je kde jinde než u babi :grinning: ....Lili řádí v chodítku a já se du vyřádit na H.,du mu ostříhat vlasy :sweat_smile: :grinning: ...jinak už od 6h. si dopisuju a vesele překládám s jedním belgičanem :slight_smile:
1. lis 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
jako fakt jo ty už jí máš u babči jo :confused: teda chudák a na jak mu to jdeš ostříhat :confused: takže jsti to jde ty jsi ale šikulka
1. lis 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
livi ty máš dneska manžu doma nejde do práce :confused:
1. lis 2008 v 07:47  • Odpověz
nevím,beztak se u toho stříhání zas pohádáme,nebo spíš H. bude zas v pr...li :grinning:
a co bylo to poslední?jaká šiklka,proč?
1. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
autor
tak to jo myslím stím belgičanem semnou by si asi moc nepokecal :grinning:
1. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
no,snažím se,ale víš jak,věřím že se zdokonalím a pak to bude ok!!! :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.