• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
určitě se zdokonalíš jsi šikulka :grinning: tak já dělám polívku bramboračku s boubama a králíčka
1. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
jéé,dnes zas nevím já co budem kuchtit????????????????????????? :confounded:
1. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
jakto že to nevíš :grinning: já vařím akorát dneska a zítra jede manža ke tchýni tak nevařím bude s dneška
1. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
no já se ptala toho mýho a ten řek že neví,že klidně krupicovou kaši?!?!!!....no to mi hlava nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
no vidíš ten muj jí má taky rád
1. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
uvarila sem spenat brambor a vejce a nemam na to chut tak snad mala to aspon sni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo ja porad ctu jak u nas umrela ta zena na poporodni komplikace a mam strach u nas jeste kdy rodit clovek je uplne vystreslej co s emuze stat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
mnam špenát ten já mám ráda :grinning: neboj tak na to nemysli
1. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
no to je hruza na to nemyslet jeste oni sou desni nechaji zenu se zanetem delohy a neprijdou na to amateri me je z toho uplne zle a mam z te nasi nemocnice cim dal vetsi strach a je pravda ,ze Opavska nemocnice ma velmi spatne renome :confounded:
1. lis 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
a kam by jsi šla ty kdyby sji mohla rodit
1. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
ja nevim zeby Zlin?
1. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
no a jak je to dlouho od vás do zlína
1. lis 2008 v 11:36  • Odpověz
no 100km :grinning: to bych tam musela bejt pred porodem aspon tyden a jak naschval bych prenasela :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
nebo by si tam nestihla ani dojet páč bys byyla dřív :sweat_smile:
kočky nemyslete na špatný věci a poďte se bavit vesele :grinning:
1. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
ten můj mě před chvílí donutil abych si zahrála střílení letadel a já sem ted tak zblblá,že se mi třepou ruce a ani nevím jak se používá myš,to je zmetek.....on ví e mě takové hry neberou a mě se ještě ted třepe žaludek jak sem se před ním znemožnila a poletovala tam jak sfetovaná mucha :grinning: :grinning:
1. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
hééééj tak kde ste kdo??..mě ten můj pustil ke kompu aa Vy nikde!!!! :slight_smile:
1. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
tady nikdo není :grinning:
1. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
uz su tu.sem spala s malou po obede a ona si jeste chrape :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
zdravím
1. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
tak už jsme doma :grinning: venku je nádherně jak na jaře :grinning: nazdárek nobody
1. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
tak kde se všichni flákáte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 15:46  • Odpověz
flaky flaky :grinning: sem snedla rohlik se sunkou nic moc ,ale babicka rikala,ze musim zaludek udrzovat poloprazdenej nez prazdnej :grinning: tady je taaak hnusne zatazeno no fuj pocasi a zitra rano chceme na hrbitov tam zase bude lidi jak sracek
1. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
no jasně že bude jsou dušičky a mi musíme taky na hřbitov
1. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
jsme tu z venku, pijem kafíčko a bude koláček z globusu, jsem za 50,-koupila, pač je velkej a je to bez práce :sunglasses:
1. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
hoj sylvi to si date co ja uz se tesim az se rozjim zase :grinning: mam v kuchyni plnou tasku sladkosti mnam ,ale zatim to nejde.mala si porucila kapucino detske s mlekem a nevim co na veceri udelam..zapomela sem koupit det.kasicku ona miluje tu z DM drogerky co se dava do vody a stoji snad 30kc ja to taky miluju nemusim nic vymyslet :grinning:
1. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
jako Globus byl v půl desátý nacpanej lidma až to nebylo hezký :confounded:

apí, to jo, to máš dobrý, když ti ty kaše jí, malá od roka nechce žádnou, maxx. jí ji v pravím do mlíka do flašky :sunglasses:
1. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
no jo ale kdy ty se rozjíš to je ve hvězdách :grinning:
ahoj sylvi no jasně tam to musí bejt naravaný kor o víkendu
1. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
no teda ja nesnasim nakupovani o vikendu to je hruza tech lidi ,misto aby byli na hrbitove tak nakupuji :grinning: mala ji kasicky a mlicka tvarohacky pribinacky furt az si rikam kdyz dospeje :grinning: ona radsi da tri sklenky mleka nebo kakaa nez jidlo
1. lis 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
bléééé mlíko to bych se pob.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
tak kde se dneska všichni flákáte
1. lis 2008 v 18:33  • Odpověz
ja jsem koukala na toho Babice jak vari teda vetsi sunt a vetsiho blba sem nevidela teda to je magor az to boli a ty blafy co dela to je des teda ikdyz ceskej clovek ma asi hodne rad precpane talire kopcem :grinning:
1. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.