• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jo já taky no dneska teda nic moc vubec mě to nenadchlo
1. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
sem si uvarila cerny caj s cukrem a citronem ble ten citron me donutil malem zvracet hele ja fakt umru asi tim jak je mi porad zle a to nevim co na veceri mam uvarit vajicko na chleba nebo tunaka na chlbe?co mi udela min zle? :rolling_eyes:
1. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
udělej si bramborovou kaši,nemusíš kousat,je dobrá,nedráždí žaludek.....co víc si přát? :wink: :grinning:
1. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
no já simyslím že ten tunák není tak težkej jako vajíčka
1. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
a hlavně ten tunák tolik nesmrdí jako to vejce :grinning:
1. lis 2008 v 18:56  • Odpověz
livi jak rada bych si ji udelala ,ale me nadavuje kasovita konzistence pac jak se to tahne a je to blemtave tak mam v krku zaklopku..normalne ikdyz si dam tuzku mezi rty an chvilku tak hned kaslu na zvraceni to je des ale ,rikala sem si,ze si dam jeden cipek Torecan asi jestli to pomuze :unamused:
1. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
ještě že ty čípky mají co by jsi dělala kdyby nebyly :grinning: tak jsi dej torecan a jsi po jídle
1. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
tak to musíš mít dobře udělanou kašičku :grinning: ...mě jí dělá ten můj a já bych takovou nikdy nesvedla :confounded:
jo apí dostala si IP?
jinak nensy hojda :grinning:
1. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
ahoj livi tak co jste dneska dělali a co vikina ještě je u babči
1. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
ted dorazily holky naše,jinak my dnes s Lili a H. byli celý den doma,já upletla jeden koš a věnec,akový točený a dobarvila košíky předešlé a H. upekl dva štrúdly :grinning: ...nechal si opravdu záležet na plnce = postrouhal jablíčka,pomeranč,dal vanilkový cukr,skořici,jooo a rozsekal ořechy(vlašáky).....no jeden už sme sežrali :sweat_smile:
a co Vy?
1. lis 2008 v 19:04  • Odpověz
jezisi livi dostala sorry ja nekdy nectu ani maily musim se polepsit..nj co na to rict jako nervuje to desne a jeste ted v tomto stavu zejo ,ale tahle nemocnice fakt nema dobre renome ,vseci lekari co za neco stali odesli a na strankach nemocnice v sekci prace hledaji snad na kazde oddeleni lekare hruza no a z porodnice konkretne od meho porodu odesli 4lekari hruza no nervy pracuji clovek s epozoruje ma strach,ale nevim jestli bych stihala jet 100km do zlina mozna tak 30km do ostravy a tam to neznam vubec

btw ten cipek sem zatim mela jednou nechci to zbytecne brat ,ale uz me to nebavi tohle bylo u Terezy nemohla sem 4mesice nic udelat jen sem lezela kolem sebe piskoty pivo caj babany a presnidavky a 4balicky torecanu to byla hruza ja se rano napila caje a kosila sem cele dopoledne proste des,jak ja zavidim nekomu kdo ty nevolnosti nema.no ale nakonec sem 27kg pribrala jak sem se rozjedla to sem pak nevedela co sezrat doslova od feferonaku az po tlacenku manzel jen jak sem piskla okamzite jel do obchodu a vozil a snasel pac mel radost ,ze konecne jim..ch jo no musim to asi vydrzet co jineho,.babicka mi rikala jak ji bylo strasne zle a zvracela 6mesicu a musela chodit do prace do svitu na 6na rano a nikoho to nezajimalo prej blila z vlaku z okynka a nikdo zadne ulevy nedaval to muselo bejt strasne teda to mame ted naprostej relax
1. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
teda ten je ale šikovnej ten muj by tak akorát oloupal jablka a to ještě určitě špatně :grinning: pomeranč jo a jak jako jenom kuru s pomeranče :confused:
1. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
tak to se máš ještě na co těšit to co tedkon schodíš to ještě nabereš :grinning:
1. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
ja se nebojim naborani to je mi sumak hlavne at mi neni zle a muzu jist normalne..a hlavne totalne nestiham a nemam energii delat domaci praci jesteze manza rano uklidi a jde do prace ja lezim a bordelim na dalsi rano nezehlim uz mesic skladame pradlo vsecko,koupelna je v realne dobrem stavu wc dela manzel pac nemuzu cejtit ty cistice a kuchyn dela on uklid chodby za nas delaji sousede to je hruza a prace jak na kostele tady :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
tak zase dobrý že to má za tebe kdo udělat to je plus
1. lis 2008 v 19:12  • Odpověz
ee nensy,dužinu :grinning:
no mě mamka říkala,že taky jezdila jako těhotná busem a každý den někde u enháčka jí vysadil řidič a jel dál,mamka se vyzvracela,nadýchala vzduchu a další řidič jí nabral a dojela do práce,to musel být děs.....já měla hrůzu že mi bude taky zle,ale já jedla furt všechno,max. sem se někdy cítila unaveená,ale blivno mi nebylo!!!
1. lis 2008 v 19:12  • Odpověz
to bud rada ja slysela o holkach co blijou jeste na porodnim sale to musi bejt silene..me by zajimalo z ceho to ale je ta nevolnost konretne jako :grinning:
1. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
apí, já ti závidím,ale blbě mi bylo taky a jediné, co jsem snědla, bylo KFC a McDonald :unamused: na tom S vyrostla, teda 3.měsíce, jinak mi bylo ze všeho humusně...a hermelíňák, kterej se nemá, ten jsem taky byla schopná pozřít, a sladký, jako čokolády :sunglasses:
1. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
tak to jo tak jsem to ještě nedělala :confused: no tak já jsem na porodním sále blila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 19:18  • Odpověz
no a co tu nevolnost jako zpusobuje nevite? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja od 4mesice jedla vsecko a moc ,ale tyden pred porodem sem mela hladovku nejak mi nechutnalo a v den porodu mi bylo zle jak na zacatku to bylo hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
no nevím čím to je že je ti tak špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak když pujdeš něco jíst tak si zavaž oči a dej na nos kolíček :grinning:
1. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
to záleží na tom jaký má tvar děloha a kde je v ní umístěné mimi a třeba blíž k žaludku a to prý pak způsobuje ty nevolnosti :confounded:
no du kupat a krmit divou zvěř,pak se když tak ozvu kolem nebo po osmé,teda jestli tu ještě někdo budete!
1. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
no tak to je zajímaví livi to jsem nevěděla
1. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
tak já se jdu kouknout na zprávy
1. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
ap, já v den prasknutí vody jedla grilované masíčko a pila kapičku bílého :wink: a druhý den se v 5,20 narodilo Sluníčko :dizzy_face:
1. lis 2008 v 19:44  • Odpověz
ty jo to je fakt u kazdeho neco jineho a tak ja jdu na toho tunaka a na zpravy a pak se budu koukat na tv zacpu se cipkem a zkusim usnout a prekonat noc musim si neco nachustat k posteli pac jak me manza obudi je to kruteee ten hlad tak zatim papa :dizzy_face:
1. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
apííí dobře děláš,já měla celé těhotenství něco malého u postele a když sem se vzbudila tak sem zobla,otočila na druhý bok a spala :grinning: ....to prý hodně pomáhá :grinning:
1. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
tak já jdu taky spát v tv nic nedávaj
1. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz
hmmmm,tak dobrou :frowning2:
1. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
všichni spát. .. co to to je? :grinning:
2. lis 2008 v 00:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.