• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
takže jdete ven už jo?
jsem si všimla že hraješ slovní fotbálek :grinning: sem tam taky se segrou hrajeme
3. lis 2008 v 07:15  • Odpověz
no je třeba trochu potrápit mozkové závity :sweat_smile: a taky každej večer v posteli luštím sudoku :grinning: ....no Bikina se nimrá ve snídani,tak se pes asi počůrá!!!
3. lis 2008 v 07:19  • Odpověz
tak s nima vyběhni ven a pak si to dopapká ne?
3. lis 2008 v 07:24  • Odpověz
ale já potřebuju i nakoupit a tak a nechce se mi furt běhat ty 3 .patra a venku bude zase spíš jíst mlsoty,já jí znám :wink:
3. lis 2008 v 07:27  • Odpověz
tak to jo, já mám dnes volno, nemusím vařit konečně :grinning: a co ty vaříš?
jo včera jsem instalovala ten skype, ale pořád mě to nejde spojit :frowning2:
3. lis 2008 v 07:29  • Odpověz
tak to můžem zkusit až se vrátím,a vařit?? čéče ještě nevím,asi se nechám venku inspirovat!....jinak tam máme ještě ze včera kýtu na červeném víně :grinning:
3. lis 2008 v 07:33  • Odpověz
jo ale mě to nejde ani zapnout :frowning2: takže u mě funguje jen icq, no vidíš taky nemusíš vařit :slight_smile:
3. lis 2008 v 07:36  • Odpověz
ale musím,zůstala tam porce tak pro jednoho,sakriš nic mě nenapadá :frowning2:
3. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko :slight_smile:
livi:teda kýta na červeným víně to musela bejt mnamka :grinning:
mayya:tak jak je a co dětičky :confused:
u nás neprší teda doufám že ani nezačne dneska jde lukáš konečně do školy,to bude mazec nelu do krosničky a pujdem :slight_smile: jinak noc tragedie nela celou noc prořvala manža byl už vsteklej že je nevspalej do práce a já jsem taky vsteklá tedkon akorát bouchá skleničkama do topení tak doufám že zbudí sousedy :grinning:
3. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
no já tam mám ze včerejška vývar a brambory s přírodní plátky masa tak to jen osmažím, to není moc velká inspirace co? :grinning:
3. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
ale je to taky dobrý mayyo :wink:
zdárek nensy,no já už tady taky šílím,už at sme venku!!!
3. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
tak mi tady máme ještě králíka tak ho manža dojí :slight_smile: no já teda taky mi jdeme po desátý tak jsem zvědavá jestli se mi do tý krosny ještě vejde :grinning:
3. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
fakt tohle to je hruza pač vubec nevíš co tomu dítěti je že řve celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 07:52  • Odpověz
čauky nensy-Klárka už je ve škole a Sabča tu do sebe cpe párky, a co Lukáš už se určitě těší do školy co?
sousedi už jsou zvyklí ne? :grinning:
3. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
no já se vyspala celkem fajn,ale holky už mě stihly doted utahat! :angry:
3. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
no lukáš jo ale mě se moc nechce se servu než tam dojdu ale snad to vydržíma něco vypotím :grinning: no tak tady ne tady jsou samí duchodci jenom jedna rodina a ty už mají děti velký
3. lis 2008 v 07:54  • Odpověz
nazdarek teda to jsou akcni rana u vas ja mam nastesti klidek,manza sel s malou do skolky a pak bude varit zadelavanou mrkev s bramborem a vyvar s domacima nudlema tak doufam,ze mi to bude chutnat at ho nezklamu :grinning: mala spala celou noc jak jinak,ale prisla v noci k nam a Karlos ji odnesl pac s ni se neda spat ona se roztahuje..boli me dasne dolni mam tam zanet jak prase uplne rude to mam tak to cistim a dnes sem volala zubarce co s tim tak rikala,ze ne krouzive pohyby ale od spodu nahoru coz sem nedelala a nejakej corsodyl a uplne sem ji zapomela rict,ze su to no tehu a chci na preventivku :grinning: a po skolce jedeme na hrbitov pac sme se tam za celej vikend nedostali aspon uz tam nikdo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
no tak to já jsem jako po flámu a pěkně dlouhým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
to máš to samý jak my samí důchodci :grinning: ještě že zrovna pod našim bytem je sklep :grinning: jak si Klára začne hrát na ty její koně a začne tu dupat a lozit po kolenách tak to je děs :grinning:
3. lis 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
nazdárek koukám že jsi dneska vstala nák brzo apíí :grinning: já si myslím že ten vývar by ti mohl udělat dobře :grinning: jako chtěla jsi říct zatím klídek jen si ho ještě užij pač ti to pak taky nastane :grinning:
3. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
nazdárek api- tak taky se přidávám ke gratulaci :wink:
3. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
nazdar maya dekujii :grinning:
3. lis 2008 v 08:00  • Odpověz
se tu nějak všichni rozutekli :grinning:
3. lis 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
už jsem tady
3. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky zdravim :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
čauky andy :wink:
3. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
ahoj mayya tak jsem si umxla okno v obyvaku adel dobry rano rtekla ahoj mami zamavala a byloo jo apii grarttulka k miminkuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2008 v 09:00  • Odpověz
andy at to alik nerika moji tchyni prosim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
a jsi si jistá že jí to neřekne
3. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
tak mi se pujdeme za chvíli oblékat a porazíme do školy :grinning:
3. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.