• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
čau,tak sme konečně doma a vymrzlí jak šlak :confounded:
3. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
mě malá akorát usnula, tak je nuda :unamused:
3. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
tak uz sem doma,ten nakup me zmaha jak hrom ..tolik cizich lide vsude ja nechapu proc tam museji porad lozit a tlacit se dychat na me mackat narazet vozikama a tak ja bych chtela obchod jen sama pro sebe,sem si koupila zavitek v aspiku a manzel uvaril vytecnou polevku vyvar a na druhe udelal mrkev zadelavanou ,ale na to zase chut nemam tak uvidim asi budu jist celej den teplou polevku aspon neco tepleho do zaludku..ted sel pro malou do skolky a pak po vyspani pojedeme na hrbitov
3. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
apí- mě hned byly divné ty tvoje nevolnosti :grinning:
3. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
zejo :grinning: :grinning: :grinning: me to taky bylo divnee :grinning:
3. lis 2008 v 11:58  • Odpověz
už mám taky hlad, ale jsem zdechlá si něco nachystat :grinning:
3. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
teda apí a kdy manža pracuje?..vždyt on ted dělá všechno ne?...to bych taky brala!! :grinning: :sunglasses:
já už dělám v troubě pangasia s hříbkvou omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz
hm livi-ty mi děláš chutě :grinning:
3. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme doma byla jsem ráda že jsem tu krosnu sundala
3. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
to mi povídej,já nosila Lili v krosně dnes 2h.a stačilo!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mayyo,tak i to udělej,já neměla čas tak to je ta omáčka npady o Vitany! :grinning:
3. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
teda livi to musí bejt dobrý mnam
3. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
ahoj api takova nejsem aby to vyzvonil ja ti to prejuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si tez rikala ze ti je tak blbe ze to bude miminkoo :grinning: :grinning: :grinning: jinac adel ve skolce dobry byla hodna vse snedla pry byli na prochajde ted pije dzusik ze skolky
3. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
livi to by se mi dnes muselo opravdu chtít, jsem ještě ani v obchodě dnes nebyla :grinning:
3. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
no jasně livi to znám to je fakt akorát na přenesení ale ¨na náký dlouhý tury to není
3. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
ja jdu o pul druhy pro decka a musim do mesta koupit adovi papuce do skoly se mu rozlepili :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak v pul paty do karatee :grinning:
3. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
teda mě berou zuby to je hruza fakt ještě že jdu už zítra k zubaři
3. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
já uspala holky a asi pudu taky lehnout :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak jsem volala kvuli tem odberum tak mne chybi zelezo musim si jit zitra pro recept a i v moci mne neco nasli mne trefii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
autor
no andy tak to je od toho že nejíš hovězí a tak musíš začít kupovat i to dražší ab yjsi nebyla nemocná to samé má lukáš
3. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
no jasne andy to je ta vase jednotvarna strava furt kure file a bramboracka kdyby jsi zdrave a vyvazene jedla a nebyla leniva a sportovala tak to mas dobre :grinning:
3. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
nemusis hned brat tabletky staci zacit jist poradne :wink:
3. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
holt budu cpat tabletky se jim nelibil krevni obraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvedava co to bude v te moci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
no to je dost teda tak to jsem, ráda že ti ten vývar pomohl :grinning: no jasně tedkon to tady říkám víc maso hovězí a vepřové a jiný brokolice a čočka atd
3. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
a proc chces hned jist tabletky?????to jako nechapu asi je to levnejsi nez jist poradne obvzlast na chudokrevnost prosim te v moci??leda tak bilkovina nebo zanet co jineho
3. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
presne tak vy vubec nejite takove jidla ..lusteniny,hovezi maso,ryby..proste to musis jist a ne si dat radsi prasek to umi kazdej jist prasky,ja myslim,ze clovek by se mel o sebe trosku starat a az pak to nejde teprve jist tablety..fuj hnus aktiferin sem brala asi tyden a pak sem zvysila prijem zeleza v jidle a funguje to ,ale to se musi nakupovat i hovezi andy :wink: spenat cocka jatra atdatd
3. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
v moci asi zanet joo ja toho moc nepojim to je fakt ani mliko nepiju ani blby kakaoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
andy lukáš taky nejedl maso a tak včem je železo a bral prášky a jsou na hovno pač má furt krevníí obraz na železo blbej tak jsme začali jednou do týdne vařit hovězí kuřecí vepřové atd brokolici a čočku a tak aby to měl prášky jsou na hovno jako brát prášky jenom kuli tomu že je to maso drahý tak to mi připadá jako blbost
3. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
andy a proc se o sebe trosicku nestaras???
3. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
fuj aktiferin bral lukáš celej život.jo a ten aktiferin taky každýmu nedělá dobře andy
3. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
no jasně nauč se vařit luštěniny :grinning:
3. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.