• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jak nestaram jakoo ja jsem nikdy moc nepojedla ja jsem brala naky prasky i v tehotenstvi tez mne chybelo zelezoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze spenat ovoce a za zeleninu jim teda krome rajcat
3. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
hel mě řekli v nemocni ci tím jak ti chybí železo myslím tedkon jak jsme byly s lukášem v praze tak že má slabé kosti a to železo je na kosti že andy
3. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
no nestaras se o sebe jako tak,ze jis malo a skoro nic jen jednotvarna strava nejis mlecne vyrobky nikdy si jeste nejedla cocku jatra nechodis ven jen sedis doma a to kure moc slavy neudela,mozna bych zacala kupovat i ty drazsi veci jedla vice a chodila ven
3. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
brala jsi prasky protoze spravne rikas nejis :wink:
3. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
no nejim je too tak ja se musim polepsit ty brdo ted jdu oblict malou a padime pro decka a do mesta tak zatim ajooj :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
andy ty prášky jsou na hovno
3. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
no jo andy ale tvoje deti taky vypadaji hodne povadle a unavene a hlavne to jak se jim strasne kazi zuby bude i tim nedostatkem vitaminu a mineralu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
tak už sem vstala a je nák slabo,asi na mě něco leze a ten můj to není :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
a co na tebe leze livi a jaká byla ryba
3. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
asi náká chřipajzna,je mi zima a divně v krku....
a rybu budu jíst až s Viki :grinning:
3. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
tak hlavně aby jsi to vyležela
3. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
tak já jsem dneska zase měla celozrnou rýži a na zítra nevím asi těstoviny a omačku s rajčat
3. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
teda ty si srandistka,vyležet?haha a kdy?
no tak Viki už je vzhůru tak půjdem za chvíli papat :grinning:
teda těstoviny sem taky dlouho nemělaa,taky bych si dala ale H.moc těstoviny nemusí,ale co...asi je udělám,ale nevím jak,jaké ty máš nejradši?
3. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
brý den, makám, ach jo, už chci domů, Petr má dnes 29, tak jsem si koupila krásný lak na nehty :grinning: ať si tu slávu užiju a zítra jdu na nehty nechat je opravit a příště si už nechám francouzskou udělat zase.
3. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
hoj sylvi,tak já se musela ojednat na nehty dva měsíce napřed páč ta kočka co mi je dělá má tak velkou klientelu,že bych se pak nemusela dostat :unamused:
3. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
livi, já chodím co 18 dní,pač jinak jsou hnus a objednávám se vždycky po udělání hendle :grinning: ale do peněz to leze teda+čočky nosím, roztoky kupuju, vlasy barvím, chlap je ze mě na prášky, kdy prý si taky on něco koupí :grinning:
3. lis 2008 v 15:16  • Odpověz
tak já dávám jen na ty nehty a to ted se mi podařilo zajít až po 5týdnech,sle auva byly jen dva za tu dobu,ta co mi jje dělá je super,dělá nehtíky už 9 let!!!a na očním sem byla tak před 8 lety :sweat_smile:
3. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
sylvi rekni manzelovi ,ze on je krasny od prirody tak on si nemusi kupovat nic a muze bejt rada a ty holt musis :grinning: treba to pomuze znas muze :grinning: :grinning:

sme dojeli ze hrbitova teda pekne to maji nacancane vseci,mala tam rajtila po hrobech a jeste sme sli na prochazku a ted ju manzel vzal ven na chvilku .mam hlad jak pes du si dat rohlik s tvarohovou pomazankou..btw nehty me nic nerikaji bo je mam kratke a s delsima nic neudelam a znicila bych je drsnou praci na zahrade :grinning:
3. lis 2008 v 15:25  • Odpověz
já právě nic neudělám s krátkýma nehtama,protože mě pak bolí polštářky na prstech :frowning2:
a nech si chutnat apííí :grinning:
3. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
drsná práce na zahradě, od jara mě to taky čeká,ale já jen v rukavičkách :grinning:

apí, zkusím to a uvidím, mě to strejně nezajímá, nehty, vlasy, oči jsou pro mě důležité,abych se cítila a aby mi to slušelo :zipper_mouth:
3. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
no ja ted vypadam jak smetak pac nemam od te navstevy salonu umytou hlavu tak se dnes do toho pustim,ale neumim si to sama vyfoukat jak ona to delala me to je skoda a potrebuju mega velke natacky nekde koupit abych si delala vlnu na jedne strane a nevim kde
3. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
já mám natáčky a naprd :confounded: :grinning:
3. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
fakt jo?ja bych chtela jen 2asi na tu jednu vlnu :grinning:
3. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
tak se podívám a kdyžtak je pošlu :slight_smile:
du motat ruličky a usměrňovat cácorky :unamused:
3. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
tak utikej ja si pudu lehnout a cekat na malou pac manzel ma pak v 17hodin nejake fotbaly a vecer je prej nejaka liga v 9hod me trefi,ale nastesti v bedne nic neni
3. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
tak my koukáme na lvího krále :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale co hlavně že holky nezlobí :wink:
3. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
autor
nazdárek už jsem doma od dr
3. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
no a jak jsi dopadla?ja jsem vylezla z vany a manza sel na schuzi :grinning:
3. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
autor
no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 17:18  • Odpověz
to bude dobry nensy uvidis zacnes chodit na ten aquaaerobic.by jsi mohla s andy chodit ta taky ma zdr.problemy :slight_smile: skoda,ze je to tak daleko.ja bych na to sla hned je to u nas casto,ale zatim pockam na dalsi trimestr.ten kvetak neosmazim pac je mi zle z oleje horkeho ble
3. lis 2008 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.