• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jo andy no tak ta na sport asi není a aquaaerobicem asi nedostane do sebe to železo :grinning: takže si ho osmaží karel sám co :grinning:
3. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
teda to dítě zlobé to je nezkutečný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
takže zítra je manža doma ráno jedu na tu krev a pak musíme taky na hřbitov vubec se mi tam nechce
3. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
no nakonec sem se premohla a usmazila to pac mala rvala,ze chce jist ty stromecky konecne ,ale natahuje me a karel uz je doma a uz se iba cpou a ja na ne smutne koukam pac je mi z toho blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
tak aspon že se mužeš koukat ne :grinning:
3. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
prosim te ja premyslim cim se zacpu ja :grinning: jeste mame poukaz na jidlo do restaurace U Nahonu a su zvedava co si dam asi biftoura pac nic jineho nemusim :grinning:
3. lis 2008 v 18:42  • Odpověz
čau,tak už sme taky dorazily domů :grinning:
nensy,to je s tebou tak zle,že deš na krev a pak rovnou nahřbitov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 18:43  • Odpověz
podívejte kočeny,přidala sem další košík :grinning:
3. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
máme vykoupáno, tatí si šel pro pivo :grinning:
ohřívám polívku na véču, to je slavnostní, co?

v pátek možná u nás babi přespí a my půjdem zakalit to nechci vidět, se zase sdělám jako čuník :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive:
3. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
jé,já bych taky někam šla Sylvi,ale bohužel mlíkárny v pohotovosti :pensive:
a to slavíte ty narozky dnes?nebo jen ta polívečka? :wink:
3. lis 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
a kdy jdete na biftoura :grinning: jojo livi rovnou na hřbitov manža říkal že mě odveze rovnou na patologii
3. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
autor
no pěknej košík liv :grinning:
3. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
no večer asi budu muset podlehnout, když jsou ty narozky :sunglasses:
doprala pračka, mě klepne
livi, no jo, mlíkárny, co se dá dělat, jak dlouho jsi kojila Viki?já to vůbec neznám, takže já lítala odjakživa :sweat_smile:
3. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
nensy,vynechej tu krev a jed rovnou na ten hřbitov :grinning:
3. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
nensy jinak dík za pochvalu :slight_smile: ...tak a začínám přijímat objednávky :grinning:
3. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
jako fat tak to je dobrý ne a za kolik to prodáváš
3. lis 2008 v 19:11  • Odpověz
me se to taky libi livi hned bych jeden vzala :grinning:
sem sid ala chleba se syrem a sunkou a kedlubku vic nesnesu :astonished:
3. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
tak co nadavuje tě to nebo ne
3. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
košík luvi fakt hezkej :wink:
3. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
holky nechvalte mě taaaak,nebo se budu červenat :sweat_smile: ....co já vím,ale Vám rozhodně udělám cenu :grinning:
sylvi Viki sem kojila bez 3 dnů 1rok,3dny sem se ještě snažila,ale ona se zašala stydět a hihňat,tak me skončily :wink:
3. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
ahá, tak to jo

nebuď skromná, jsi šikulka

vařím na zítra Sofince přírodní vepř.plátek a brambůrky k tomu, snad jí to babička dá a nebude mít zase kecy
3. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
teda to bych měla říct o tobě ,že si šikula,já bych se večer k vaření nedokopala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
halo halo stávat raní ptáče dál doskáče :rolling_eyes:
4. lis 2008 v 06:05  • Odpověz
dobrý ranko :wink:
4. lis 2008 v 06:46  • Odpověz
autor
nazdárek tak jak ti je
4. lis 2008 v 06:48  • Odpověz
vstávat a cvičit :grinning:
4. lis 2008 v 06:54  • Odpověz
autor
nazdar nobody ty nejsi v práci
4. lis 2008 v 06:59  • Odpověz
dobrý nobo :wink:
no nensy je mi líp,ale večer sem byla nakrknutá...čistila sem si zuby a upadlo mi kus blomby na sedmičce a ta ostrá hrana co tam vznikla mi rozřezala jazyk a já přes půl hodiny plivala krev,až sem se nakrkla a hodila si na ten pořezaný jazyk sůl...no a byl hned klid,ani to nák nebolelo,hlavně že sem už nemusela polykat krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....šla bych hned dnes k zubaři,ale tam by mě vyhodily když tak snoplím a mám staženej krk :frowning2: ....jazyk mě bolí jak šlak,doufám že si ho dnes zas nepořežu o ten zub :frowning2: ....večer sem dokonce ztrácela hlas,ale dnes ráno mi je fajn,teda kromě toho jazyka :slight_smile:
4. lis 2008 v 07:03  • Odpověz
autor
tak já jsem měla jít dneska taky ale nejdu mám rýmu a taky by asi ze mě nebyl nadšenej přeobjednám se a pak si když tak zajdu na pohotovost
4. lis 2008 v 07:07  • Odpověz
no,já bych jí překecala at se nemusím objednat,ale s tím zahleněným krkem a usnoplená tam nemůžu jít,chjo....ale pak si na mě taky mákne...abych zas začala šetřit na plomby!!!
co jinak dnes budete dělat?..já su ňáká divná asi budem s holkama doma :frowning2:
4. lis 2008 v 07:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.