• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
no to jsou ceny ale co by člověk neudělal pro děti co
4. lis 2008 v 07:47  • Odpověz
jo tam už by se dalo vybrat :grinning:
4. lis 2008 v 07:47  • Odpověz
no to teda sou pálky,teda upřímně Vám povím že já bych dítěti nekoupila hračku dražší jak za jeden tisíc...to jsou jinak vahozený prachy....samo že do toho nepočítám kolo,brusle atd....
jako my dali Viki na rok tolik blbin a stejně měla radost nejvíc z pet lahví od minerálek,které byli připravené pro hosty a gratulanty :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
no to jo dalo :grinning:
4. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
no to jo, když koupíš jednu hračku drahou, tak jsou pak smutní že mají jen jednu :grinning:
4. lis 2008 v 07:51  • Odpověz
autor
no tak to je taky pěkný livi
4. lis 2008 v 07:51  • Odpověz
dárek není přeci o tom jak je drahej,ale jestli udělá radost a člověk který obdarovává si s tím dává práci a přemýšlení co udělá radost,no ne?!
já když chodila s mým bývalým,tak u nich v rodině nesměl být dárek levnější jak za 500,-a to se pak předbíhali kdo dá drahší!!!!.........bléééééé to já nesnášela....tak třeba já dostala ted na narozky notas,který sem chtěla,ale vím že to stlo spoustu peněz a mohlo třeba za ně být něco do bytu nebo pro holčeny,....a kámoška mi dala stojánek na fotku va tvaru motýlka a průpisku s mým jménem a to mi udělalo veikánskou radost,páč vím že mě ta kamarádka poslouchá a ví co se mi líbí :grinning:
4. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
nazdar :grinning: ja treba nesnasim davani hader detem jako darek pac ty jim musis koupit stejne a prijde mi to,ze nez aby nekdo dal radsi jeden dva poradne darecky co udelaji radost(coz je pochopitelne hracka pro dite)tak nabali ponozticky kalhotecky puncosky svetricky a ja nevim co a nejlepe zabalene po jednom aby to vypadalol,ze je toho hodne a pak decko rozbaluje znudene a stejne ho zaujme hracka nebo knizka nakonec,mekouse nebrat mozna tak u teenageru jo ti si na hadry potrpi ,ale male decko to neoceni mu je jedno co ma na sobe v podstate.. :grinning:
4. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
no jasně apí,hadry tak malým dětem ee!..ale dobře zbalený dárek udělá taky radost a to zas těm nejmenším,když se dá papír trhat,tak to jee vončo :grinning:
4. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
čauky apí
4. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
nazdarek
4. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
jo,jinak nazdar apule :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2008 v 08:09  • Odpověz
jo přesně tak, malá si vždycky napíše co chce a pak už aspoň víš co jí udělá radost , jenže ona si vždycky vybere zrovna také drahé, a to je u nás nereálné :grinning:
4. lis 2008 v 08:10  • Odpověz
nic, my se jdem oblíkat a vyrážíme do obchodu tak se tu zatím mějte :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
ahoj mayyo :grinning:
mě doprala pračka,du věšet prádlo :wink:
4. lis 2008 v 08:22  • Odpověz
tak co je?..kde ste se všichni poděli????????
4. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
už jsem tady akorát jsme přijeli
4. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
tak co máš náký dárky?
4. lis 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
ne dárky žádný akorát jsem byla u toho zubaře se přeobjednat
4. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
jo aha taaaak,no mě ten jazyk přestává bolet,ale doufám že si ho zas nerozřežu,jinak mě trefíííííí :frowning2:
4. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
tak mě přeobjedna la na 2 prosince a kdyby mě to bolelo tak na pohotovost
4. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
já vařím porkovou polívku a po desátý jdeme s lukášem do školy a příjdeme na 12
4. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
bré ráno :wink:
4. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je jsi v práci
4. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
v noci jsem vstávala 3x jsem KO a to musím vykonávat práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si koupit sušenky a včera jsem snědla před spaním jen čtvrtku čoketky, skandální to je, jindy dám celou a ještě bych jako dala, asi se mnou není něco v pořádku :unamused: ach jo, jsem zvědavá, jak se budu cítit za 2týdny až doberu HA a žádnou už brát nebudu, asi se psychycky dostanu do pohody, jenže zase bude strach,pač chlap nechce čepičky :sweat_smile:
4. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
tak ho musíš nák překecat aby nosil
4. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
nensy, se ti řekne, ale pokud bude chtít, tak mu nic jiného nezbyde...včera mi řekl, že jak vidí, jak Sofuli roste, že si za 10let pořídíme miminko :dizzy_face: a pak říká, vlastně skoro za 8 :dizzy_face: ale kdo ho bude nosit v bříšku, to neříkal :sweat_smile:
4. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
a Vy nechcete sylvi další? :grinning:
4. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
livi, no chcem,aspoň čtyři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do 2kk, ne ne a nejsou na mimi korunky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
jé tak to já kdybych tak nuvažovala tak mít dítě snad nikdy nnemůžu :unamused:
4. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.