• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
no jo ty peníze to je všude něco sylvi
4. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
tak zatím mi pádíme do školy
4. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
kéž by šlo všechny nezdary zaspat a žít jen ve snu :sunglasses:
4. lis 2008 v 10:07  • Odpověz
livi, jo,kdyby to šlo :wink:

je to prostě tak, hypo, malý byt, splácení auta, prostě na to myslet musíma nemůžu v tom nechat Petra samotnýho, bohužel to nikdo nechápe :unamused: :frowning2:
4. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
a kdo jako nikdo,však ty,Petr a Sofí ste rodina a ti to chápou,to kdo ještě??? :confused:
4. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
tak jako makám jako barevná, to je nezvyk :grinning: v práci a pracovat :grinning:

livi, všichni okolo nechápou, proč druhé nechceme(teda spíš nemůžeme mít kvůli prachům)

chci jen,abych mohla dát Sofi to nej a to si při dvou nedokážu představit,pač to bysme sbírali na oběd pampelišky asi, holt je to tak :confounded:
4. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
ale ne sylvi,my neměli ani na Vikinku a ted máme na dvě,k tomu se dopracuješ,jen nespíš používat plán na 5 let dopředu!!!!
4. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
livi, nemám plán a nemám ráda plánování :wink:

každej to má jinak a upřímně, těhu se mi moc nelíbylo, porod byl brnkačka,ale to břucho 8měsíců a neustále strach, že porodím, fakt psycho :confounded:
4. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
tak mi už jsme doma ze školy :grinning:
4. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
tak jsme zase nakupovali nelče jsem koupila vestu na zimu za 400 a svetr fakt pěknej za 500 a zimní kombinezu za 1000kč a lukášovi taky ale dvojdílnou za 1500 a ještě punčocháče a 3500 jen to hvízdne ale co by člověk neuděl pro děti :grinning:
4. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz
t brdo nensy tak doufám,že nám to fotneš :wink:
no jo sylvi tak já už moc čekat nemohla,nvím kkolik je ti let,ale mě už tikaly hodiny a já bych měla strachpozději :frowning2: ,ale stejně S je ještě malinká,jen počkej nebo budeš strhaná jak borůvka,vím o čem mluvím :slight_smile: :wink:
4. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
jasně pak to vyfotím ale tedkon nemám foták doma jsme ho pujčili ale fakt pěkný :grinning:
4. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
jé, nensy, to je super, já nakupováním kabátků skončila, všechno má a kupovat budu podle situace, a to asi příští rok, pač má všeho moc :grinning:
livi, tenhle měsíc, 2dny po dětech nensy, 26 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jsem byla rano u doktorky mam zelezo a jeste dasi tabletky a na ty mocove cesty antibiotika triprim az to doberu na na kontrolni moc a za mesic na krev az to doberuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
no tak mě už snad tedkon taky pač nela neměla nic na zimu a lukáš taky takže jsem musela tak to dostanou k narozkám :grinning:
4. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
jdu si dat kafco decka cpou pomeranc a neco dobryho k tomu :grinning:
4. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
no nazdar bazar uz su tu rano sme sli do mesta do knihovny a do banky a pak sme si odpocinuli po obede a premyslim kde sehnat na sobotu nejakou cervenou latku pac mala jde za karkulku na maskarni a ja nemam nic jen satenovou kosilku a cervenou sukni mini sakris .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
a co ti andy nasla lekarka za zanet ,ze ti dala antibiotika?
4. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
apí tak si dojedte k nám Viki byla skoro před 2m. na maškarním za karkulajdu,viz.foto :wink:
4. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
no rada bych ale nemuzu dojet tedkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
jakto,máme něco z autem nebo málo časuuu :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
no ted je pred vyplatou a kdyz pojedu k vam a zpatky tak to muzu zrovna koupit :grinning:
autor
no tak to je zase dilema co
jo,a sylvi tak to máš ještě čas,si mladunká :wink: :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz
tak nepojedu 100km pro kostym :grinning: ale zkusim nekam do sekace na latku vsecko mame akorat neco pres zada a na hlavicku
4. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
mladunká :grinning: no nevím ti, se cítím jako mladě,ale hrozně unaveně a k tomu práce, a kolegyně už vymýšlela, že když jsou dnes ty jesličky, že jako můžu chodit víc :pensive: se zbláznila,ona si víc myslí jako pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne ne, ještě mám rok a půl a pak to bude pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

apí, jasný něco koupíš
4. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
to víš že jo sylvi :slight_smile:
apí jasné,něco seženeš :wink:
4. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
no jasně kokám že by tě hned pořádně zapřáhli co sylvi
4. lis 2008 v 15:00  • Odpověz
holky prodavate nektera na mimibazaru?ja mam ucet uz skoro rok ,ale jeste sem to enzkusila a mam par veci co bych chtela prodat a nevim jak na to poradne,jako uz vim jak se nahrava fotka a kam to umistit a tak,ale treba nevim jak se vypocitava ta cena postovneho co tam uvadeji to si mam jako zjisitit na poste nejdriv nebo kde?
4. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
apí nevím,ale asi jo,na poště budou vědět co asi a za kolik je poštovné :grinning:
já mám třeba kod na aukro a taky sem ještě nic neprodávala :sweat_smile:
4. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.