• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jo tak to teda nevím mi máme na aukro ale to má vašek
4. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
tak mě se vzbudila Viki :slight_smile: ...hmmmm tak už i Lili,začínají být nák sehrané holčiny moje!!!
4. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
i aukro nekde mam ,ale neprovozuji to zatim :grinning:
4. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
jo tak vašek tam leze furt
4. lis 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
no tak bud ráda že jsou sehraný :grinning: dneska byl lukáš ve škole díl pač v pátek nejde tak aby mělo ty hodiny co má mít
4. lis 2008 v 15:19  • Odpověz
on se Luki učí kolik hodin denně?
no ted ste mě měly vidět.....H. přišel domů a mě se rosvítily očka jak malému děcku na lízátko a on mě hned spražil,lásko moc se netěš,du si jen pro prachy a letím zas do práce...přijdu až takk v sedum :frowning2:
no mě klepne,tak já vstanu od holek du rychle vařit a když mám hotovo a čekám na tátu,tak zas nemá čas,já to kašlu,asi přestanu vařit a začnu radši kojit i Vikinu :grinning: ....
4. lis 2008 v 15:22  • Odpověz
livi, to by čuměl, co? nenavaříno, lili a viki u kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
jj,ještě že nemám čtyři jinak by pro své pohodlí na nich visel i tata a pes,ale řeknu ti to by se pak šetřilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
on má určenou individuálku na hodinu každej den víc by nezvládnul :slight_smile: no jasně tak hlavně že jsi náký peníze měla doma co :grinning:
4. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
no to měl fakt štěstí,doufám,že mu to hned šéf vrátí,jinak se budem na sebe za chvíli jen smát :sweat_smile:
4. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
no tak to by taky bylo hezký ne :grinning:
4. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
jo,ale v našem případě,teda spíš toho mojeho by to hraničilo s průhledností :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
a co budete dělat zítra a jaktože máš viki doma že není u babči
4. lis 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: manža je v pátek doma a lukáš nejde tak asi pojedem na výlet ještě nevím kam ale potřebuji lukášovi kočár tak asi do mělníka
4. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
malá mi usnula to bude spání zase v noci ale jak chodíme do školy tak to má přehozený pač dopoledne nespí jak spala
4. lis 2008 v 15:53  • Odpověz
čéče nevím,mám dylema....bud půjde Viki spát k babi a dop.tam za ní dojdem,nebo bude spát doma a ráno půjde s kámoškou a jejím synem do cvičení :unamused:
4. lis 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
jo a na jaký cvičení to je náký pro děti
4. lis 2008 v 16:01  • Odpověz
jj,u nás je sportovní hala a tamje cvičení pro děti a když já ted musím nosit Lili tak je to mom.pro mě nereálné a když tam ta kámoška vezme sebou Viki tak ani nemusíme platit pernamentku páč je berou jako dvojčata :grinning: ...no tak zvažuju že dám polovinu té kámošce na pernementku,to by šlo ne?....sice nevím jestli by to tak brala,ale zkusit to můžu!
4. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
no jasně to by bylo dobrý ne a viki se tam vyblbne
4. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
jo jo moc se jí tam líbí,už tam byla dvakrát! :slight_smile:
4. lis 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
no tak to je dobře a něco dělá pro zdarví
4. lis 2008 v 16:30  • Odpověz
autor
tak já si dělám na večeři maso kuřecí a na zítra si polévku
4. lis 2008 v 16:35  • Odpověz
tak k nám za chvíli dorazí babi a já tu stříhám obrázky z ubrouzků na další košík a holky si pěkně hrajou! :grinning:
4. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
autor
tak to budeš mít veselo co :grinning:
4. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
no uvažuju,že je pošlu k té kámošce vedle ve vchodě a dodělám v klidu koš a pak vyvenčím Whitíka a přijdu si pro ně! :slight_smile:
4. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
teda ty to máš naplánovaný :grinning:
4. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
to víš se rozený vůdce :grinning: ,to víš mé znamení se nezapře LEV :sweat_smile:
4. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
jo tak ten muj je taky lev
4. lis 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
manža si poručil na veču lečo tak at si to užije pač já domací nejím připadá mi to jak když to už jednou někdo pozřel
4. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
ty api to mne nerekla ja mluvila jen se sestrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem taky lev :grinning: :grinning: akorat jsem dozehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.