• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
fakt jo sak jsi rikala ,ze jsi neblila a bylo ti dobre :slight_smile: a to jste se nechranili ? :grinning:
6. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz
dobrý ranko :slight_smile:
apí,jo bylo mi dobře,ale už sem se musela starat o Viki a žádné odpočívání nehrozilo,a taky sem jí nák nesměla mazlit a tulit,doktor říkal,že už to je velká váha na mě a že byy mě mohla kopnout atd...no prostě to už byl záhul!!!!
a ne nechránili,my se o druhé mimi začali snažit když bylo Viki půl roku,protože na Viki sme čekali 2 roky a tak sme pak nechtěli aby sme zas potom čekali tak dlouho až by to zas nešlo,a vidíš to stejně sme to zkoušeli rok než se povedla Lilinka :grinning:
7. lis 2008 v 06:55  • Odpověz
jeste ,ze mate to hlidani :grinning: ja nemam nic ty mas Viki aspon imrvere u babi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 07:28  • Odpověz
jj,přesně tak,ale řeknu ti,že mi je to až někdy líto,ale zas na druhou stranu nechci Lili upírat babičku :wink: :slight_smile: ....
my dnes měly noc,booože a ten den den bude asi taky stát zato!!!....Lili se v noci vzbudila 2x a pak se o půl 3 vzbudila Viki,okupovala nám postel,já se po hodině přestěhovala do její postele a hodinu na to mě začala hledat a přišla zas za mnou,skoro hodku mi dávala takový otázky,že sem myslela,že jí fakt už něčím klepnu ,no a když usla tak chvíli na to se vzbudila Lili a už se tu po 2 hodkách vzteká....a Viki ještě spí,takže zákonitě až se vzbudí tak bude usínat Lili,to bude dnes faaakt zábava :angry:
7. lis 2008 v 07:35  • Odpověz
ja mela pohodu manzel mi vstava k male kdyz je potreba ani nevim,ted zavede malou do skolky a uvari mi obidek a pak musi do prace na chvilku a po obede dofici a budeme spolu asi nekam zajedeme,chteli sme do Kravar do aquaparku,ale mala trochu kasle tak aby se ji to nerozjelo.

btw ja babicku male neupiram jednu ma ve Zline a druha ji nechce videt :wink: :slight_smile:
7. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
nazdárek už jsme vstali :slight_smile:
livitakže koukám že máš viki doma to je dobře co :grinning:
apíí a co buchta jak se ti tpovedla :confused:
7. lis 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
dneska ani nevím co budu vařit asi udělám hovězí vývar a nudle at mají aspon polévku a manža si něco ještě veme pak pujdeme poo k našim
7. lis 2008 v 08:05  • Odpověz
čau nensy,jj,Viki je doma..už vstala a zase usla Lili,no přesně jak sem říkala!!
apí a my máme jen jednu,druhá už není mezi náma,takže moje mamka se snaží co to nejvíc de,až mě to někdy s..re!
a to se máš,že máš chlapa skoro furt doma,to ten můj je ted tak rozlítaný v práci,že mi zůstává i na venčení hafan a to je záhul,teda jen ráno,přes den už je to v poho :slight_smile: ..a to mi ještě má drahá polovička sdělila že zítra chce jet na hory a v neděli zase na hory ale kvůli meteostanici,no sem nadšená až na půdů Vám povím!!!
7. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
tak to je dobře a co budete dneska dělat livi :confused:
7. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
takže koukám že zase budete celej víkend samotné ale snad se nákej víken b´vychytá
7. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
nensy,právě uvažuju,že nastrouhám strouhanku at mám na oběd a pak budu asi dělat ruličky na košík,nák se mi nikam nechce moc trajdat,já to včera dostala a bolí mě celý člověk a ještě ta nevyspaná noc k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a odpo dem na oslavu narozenin :slight_smile:
7. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
fakt jo livi na oslavau a na jakou teda komu
7. lis 2008 v 08:19  • Odpověz
od Viki kamarád Matýsek má 3 roky :grinning: .....takže byt plný uřvaných děcek,ale jinak to bude faaajn :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
tak to jsi to užijete co a hlavně viki :grinning: a co jste mu koupili
7. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
autor
teda venku je teplo ale asi bude pršet snad se to ještě vybere
7. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
tak tu svítí zatím sluníčko :sunglasses:
no koupily sme mu skládačku(vrtulník),autíčko cars(mini)a čtyřkolku,...takový blbůstky,Viki to už dva dny chce furt rozbalit a pohrát si :grinning:
7. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
tak to je dobře tady nesvítí ale je teplo :slight_smile: tak si pohraje až na narozkách
7. lis 2008 v 08:31  • Odpověz
no jasně,ale toho vysvětlování kolem,no hrůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
tak na to se todecala teším až budeme vyšvětlovat včera jsme koupili od chicca nele usínáčka a lukášovi od chicca bubínek co hraje fakt moc pěkný a ještě jednu hračku dohromady je to jako motýl a spívá to básničky a jsou tam i napsaný fakt moc pěkný to mají pod stromeček stálo to dohromady 2000kč a ještě asi zajedu do tý ikei na ten pokojík a dlabu na to
7. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
no tak já mám zatím jen takový drobnosti,ale ještě nevím co dál,H. ségra hholkám koupí kuchyňku,takže já musím vymyslet něco novýho :unamused:
7. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
tak to mi už máme pro děti a sobě jsem řikala že zajedeme do daichmanu koupit zimní boty a já potřebuji zimní bundu a kašlu na to
7. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
ještě nevím co babičkám pač všechno mají
7. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
tak naše babi zase potřebuje vše,ale kde nato vzít :unamused:
a nám ještě nevím,ještě sme to nák neprobírali........
7. lis 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
tak právě naše babky nic nechtějí prej všechno mají tak nákou maličkost asi
7. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
no našim už vše dosluhuje,oni taky tvrdí,že nic nechcou,ale to říkaj vždycky!....minulý rok sme jim dali dig.váhu a ted bych jim asi chtěla dát dvd přehrávač :slight_smile:
7. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
autor
tak to jo livi :slight_smile: tak mi jsme našim kupovali dvd minulej rok
7. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
no oni sou neštastní,že nemůžou malé pouštět pohádky,ale sami by si ho nekoupili,tak to uděláme my :grinning:
7. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
bré nráno z práce, jdu si máznout chlebník a posnídat, než dorazí šévstvo

večer jdem na véču a pijatici, jako fakt, mamka si k nám dovezla noční košili, takže u nás bude spát...

a sofuli dnes po dlouhé době čůrala zase do nočníčku,sama si řekla

včera jsme si s kamarádkou otevřely lahvinku, já jsem snad nor nebo co :astonished:

probíráte vánoce, já koupím P. autorádio, od doby, co nám ho čajzli, tak ho v autě nemáme, teda čajzli ho už mnohokrát, naposled jen přední panel, takže rádio máme,ale panel na něj sehnat nejde...
7. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
čau sylvi,ještě že sou zloději co? :grinning: aspoň máme co zase dávat :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
livi, no jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby to stálo kilo :sweat_smile:
7. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.