• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak co to jde ne ty 3 kg za 8 dní
8. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
no to jo a cvicim k tomu a meris se??neze budes malo jist ale!!!hlavne tu colu nepij omez sladke a pecivo a jez normalne!!
8. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
ne apí zatím necvičí až v podělí mi přivezou tu kolébku na to břicho a ani se neměřím nevím kde mám metr :grinning: jo jím 5x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno celozrnej chleba šunka kuřecí sýr hollander a na to rajče a okurku na sváču ananas čerstvej na oběd pokaždý něco jinýho třeba ty těstoviny celozrný a rajčatovou omáčku nebo rybu na zelenině a tak na odp sváču bílej jogurt a na večeři v pět to samé co jsem měla na oběd to jde ne a hodně piju tu vodu co myslíš dělám to dobře
8. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
ja myslim,ze super a pak zacni cvicit do toho a uvidis jak to pujde hlavne nic neprehanet pomalicku polehoucku zadne prehaneni a telo si zvykne na jinou papu a vodu a bude to fajn ten aquaerobic doporucuju pro tebe uplne moc a navic je zima nejake kolo je pase
8. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
jo na to kolo seru dohodla jsem se ze segrou že na ten agvaaerobic začneme chodit od ledna ty dva měsíce začnu akorát posilovat to břicho
8. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
co takhle čerství maliny a boruvky ty taky spalijou tuky ne a co losos :confused:
8. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
losos pangasius kalamary vsecko morske urcite ani rybi pomazanky atd,hele a nechces se zeptat nobodyho?to je odbornik na vsecko :grinning:
8. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
no ten jo ten o tom akorát kecá a skutek utek :grinning:
8. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
teda tady je hnusně fakt
8. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
ja vim si delam prdel Mr Odbornik na vsecko ,ale pouze teoreticky :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
no jasně já si to taky myslím :grinning:
8. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
a co už je karel doma nebo ještě ne
8. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
jeste ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda to je des nekde zabloudil asi..venku zima jak cyp to je des a v 7byla mlha jak hrom.jsem prevlikla a hodila periny z okna vymrznout a vetram matrace pac mala jak spala semnou nad ranem tak se pocurala jak je nachlazena tak jeste peru dalsi pracku a uklidila sem ji pokojicek pretridila hracky a pomalicku uklizim co se da a to je des to nekonci porad je co kam uklidit premistit a tak
8. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
tak mu máš zavolat kde se fláká :grinning:
8. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
tak manža letěl do kauflu
8. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
tak malá se vzbudila
8. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
a u nas uz je krasne ale kosa.
8. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
jako pěkně tak to bych taky brala
8. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
tak manža si obaluje řízek na oběd a udělá kaši mě se nák nechce
8. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
tak mi jsme poo a manža j´de umejt nádobí pač mě bolej záda
8. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
tak sem byla na nakupu a dostala prvni pokutu od cajtu :grinning:
8. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
jako fakt a za co :grinning: a kolik :grinning:
8. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
tak šup šup pochlub se :grinning:
8. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
ale jela sem z globusu,ze se zastavim jeste do teska do lekarny a dojizdim na krizovatku a starej me volal tak sem to vzala pred oblicej a koukala kdo vola a polozila to pac kolem me projeli cajti zeleni v oktavce..a stali vedle me v pruhu rovne a ja doleva odbocovaci a odbocila sem a oni sup a zamnou az na parkoviste a ja jeste hledala misto na parkovani a oni zamnou zatarasili me vyskocil debil z auta a prej ze sem drzela telefon a ze litr pokuta napsal mi blok snad uz to mel predepsane a odjeli ten druhej se chechtal v aute no komedie na parkovisti jak prase se mi udelalo soufl pac je to moje prvni pokuta smejdi jedni zasrani kdybych aspon volala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
autor
no jasně ale je to udělaný tak že stačí když ten mobil jenom držíš v ruce ale co chceš jak jinak mají z lidí tahat prachy takže sjte o litr lehčí co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
apí :grinning: :grinning: :grinning:

dochází plenky, jedem do Globusu nebo kam, potřebujem huggies nebo pampaers,ale nikde je nemaj v akcích :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera večer supr, dali jsme si papání vínko a o půlnoci jsme byli už doma, malá v poho, dnes ráno šla s babi ještě nakupovat
8. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
autor
jakto že nemají pampaers nemají v akci :confused:
8. lis 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
tak co jakej byl karneval :confused:
8. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
tak máme huggiesky
8. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
tak to je dobře že jste koupili plíny
8. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.