• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ahoooj :grinning:
8. lis 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
nazdárek livi tak co jste dneska dělali
8. lis 2008 v 18:28  • Odpověz
livi, jaká byla oslava...
jinak holky, co používáte za plenky?naše značky jsou teda mazec drahé ale jako tesco se mi teda jít nechce...

voní mi tu čokoládová svíčka z ikey,to je krása

a skandál, v globusu maj čoketky milky za 15kč a nesměla jsem si koupit, že mám doma dvě :unamused:
8. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
já používám sylvi pampaers :slight_smile:
8. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
tak co ta apíí jakej byl karneval :grinning:
8. lis 2008 v 18:46  • Odpověz
my pampers a huggies premium,ale lezou do peněz :sunglasses:
8. lis 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
to lezou ale jsou dobrý teda spon já mám dobré zkušenosti
8. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
a co budete sylvi dělat zítra budete doma
8. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
dnes sme měly doma tatu,tak sme nák neměly čas nna komp,teď šel na pivo ,tak sme se ozvaly,že nám je za Váma smutno :wink:
sylvi -oslava super,nacpali sme se dobrotama a děti mooc zlobili a já rozbila konvici na čaj :sweat_smile:
dnes měl tata doma služební auto,tak sem mu dělala řidiče,zajeli sme nakoupit do Kaufu a pak sme si zajeli na přehradu a prošli se kolem vody,holky hlídala babi,tak to byl klííídek....
no a teď odpo sem dělala velkýý úklid v komoře neboli spíže,...nevěřily byste kolik věcí sem vyházela,jak po záruce nebo bůhví jak dlouho se tam některý věci válely :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a my používáe pampers sleep and play,protože sou dole zúžené a dobře padnou Lilince na prdílku :grinning:
8. lis 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
teda kde jsi jí rozbila na návštěvě nebo doma :confused: teda tak jste si uděli takovej romantickej den :grinning:
8. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
no na návštěvě :frowning2:
ted letím koupat holky pak se ozvu :slight_smile:
8. lis 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
tak zatím livi
8. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
jo, to jste měli krásný den, zhruba jako my včera večer :wink:

jinak sleep and play jsme taky používali, pampersky používáme stále a k tomu huggiesky-ty mi přijdou o kapánek lepší než pampersky :sunglasses: ale používáme obojí

my koupali 5 minut, malá poslední 4 dny vůbec do vany nechce, nechápu, doteď jsem musela vanu vypouštět,abych ji přesvědčila, aby šla ven :confounded:
8. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
vykoupáno ajěště nakrmt divou zvěř :grinning:
8. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
nensy ,romantiku si ale představuju trovhu jinak,ale byl to pěkný den!!!

a sylvi,huggiesky nemám moc ráda sou hodně velké a neforemné,.....

no a holky sou po baště,tak se půjde hajat :grinning:
8. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
livi, ty premium jsou super měkké :wink: ty druhé jsou na prdlačku

u nás se večeřelo mlíko a už půl hodinu spí
8. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
tak Lili už spinká a Viktorce taťka češe vlasy a půjde taky spát :slight_smile:
8. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
tak teda dobrou..i když tu není živá duše
9. lis 2008 v 01:47  • Odpověz
no jo no nobody,normální lidi spí v noci :wink:

jinak dobrý ránko všem :grinning:
dnes venku asi sluníčka moc nebude,aale teploučko asi jooo :slight_smile:
9. lis 2008 v 07:30  • Odpověz
livi, a co nenormální? :grinning:
9. lis 2008 v 08:46  • Odpověz
nazdaaar ,vcera nebyl cas vubec ,sli sme na karneval a pak se padli vecer u Gladiatora,teda ja koukala az do konce a manza usnul v polovine a ted varime gulasek hovezi sem dostala megachut tak doufam,ze me neopusti az to budu mit na taliri a pak jedeme na vylet nekam zatim premyslime kam pac mala je nachlazena a kuca trochu tak uvidime.Chtela sem do kina,ale Madagaskar davaji az pristi tyden a ted me tam nic nenadchlo ..uz se tesim do Zlina ve stredu jedeme :dizzy_face: a snezit by mohlo zacit
9. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
ahoj zdravim my se byli s deckama projit za tatkou do tesca kuknout na hracky co tam maji ted jsme prijeli jdu delat obidek polivku mam masovy vyvar a na druhy kureci rizek zapeceny s houbovou omackou ala vitana a a brambory a asi upecu nakou buchtu odpoledne prijde babi za deckama :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
hojda,tak já měla na dopo půjčené auto,tak sem vzala holky a projela se snima,a hned sem i skákla do tesca,zase sme včera něco zapoměli,tak sem aspoň holky povozila,Viki nadšená,chtěla v autě i spát a že s tatkou pak pojede do práce :grinning: ....ted doma dělám další úklid,sakra tu je furt binec,tak dělám takový ten velký přebírací úklid a spouuuustu věcí vyhazuju........a bez milosti :grinning:
9. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
nazdarek :grinning: andy koukat na hracky jo?? :grinning: a koupila jsi detem nejaou aspon?a vitana prasek bleee to nejim samej glutamat a sul nevhodne pro deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem si dala hovezi gulasek a je mi fajn ted jedeme na vylet a pak pro ingredience na chlebicky a jednohubky na vecer
9. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
tak já kutím jestli jít s holkama ven,nebo jestli mám zavolat babi at si je vezme a já tu mám spoustu šití...asi 5xzúžit halenky,jednu zimní bundu zkrátit a jdne zimní bundu zúžit u krku,a to s holkama nedávám,mám strach pořád mi lezou k nůžkám,špendlíkům,křídě atd...... :frowning2:
9. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
joo kuknout a vybrat neco na vanoce viss :grinning: :grinning: to jsou takovy ty sikovny recepty ja to tez nekupuji furt jednou za cass :grinning: babicka pred chvili odjela a ja musim zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
ble to ja bych detem nedala ..a co jste vybrali??to jako deti si jdou vybrat a "prekvapeni"zabaleno jo?? :grinning:
9. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
Dobré ráno, potřebuju poradit, včera v 11dopoledne nám v půlce baráku vypnuli topení, prostě netopí stále, kláda tu je jako prase, dnes se jdem na družstvo pohádat, máme jako právo na nějakou ,,úlevu,, na nájmu ?

malá spala v bodýčku, pyžámku, svetru, měla 2 deky a byla zmrzlá, i když jsem jí pouštěla teplítko :pensive:
10. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
ahoj sylvi toz to nevim,ale zalezi proc to vypnuli asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdopadne tam bezte a servete je a vem do naruci urvane dite a trosku ju namodri at vypada podchlazena a kdyz to nepomuze bez s ni k lekari,ze je ji zima chuderce :grinning: sou to smejdi nam netopi na stupen c.2ale az na 3!!to je samo drazsi svinuchy jedny
10. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
apí, opět prdla stupačka, ovšem opět na naší straně baráku, domovník řekl, že je tahle strana jakás ,,vyje.aná,, :angry: a co, my platíme 4tisíce a za tohle!když prdla minule trubka, vytopilo nám to ložnici a mamlasové z družstva tu stáli, a že si máme na Ruzyni zajet pro jakýsi vysoušeče, že sice budou chtít 5-10tis kauci,ale půjčej nám vysoušedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zabití, fakt, mít prachy, stěhujem se hned...
10. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.