• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
dobrý ranko dámy :slight_smile:
teda sylvi nezávidím :frowning2:
apí co Terísek je jí líp? a co tobě? :wink:
10. lis 2008 v 08:33  • Odpověz
co je s Váma? a kde je nensy dneska? :unamused:
10. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
nazdarek :slight_smile: dneska sem nasla sms od nensy ze ma neco s pocitacem a jeste sem nestihla reagovat ani pac resim tu pokutu co mi dali odvolavam se a nehodlam to platit.takze letim na cajty sepsat stiznost a pak honem za tatou do prace,jeden borec chce od nas koupit slivku co sme palili tak mu du prodat a pak musim vyrizovat neco na uradech :astonished:
10. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak mam prvni sichtu za sebou prisla jsem o pul treti od rana od sedmi a tak cely tyden tam je bordel ty brdo to je hruzaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne api alik mne sel neco ukazat a to vis deticky je maminko to by jsme chtelii :sweat_smile: :sweat_smile: musi pockat na jeziskaa :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
nazdar :slight_smile: no a co jsi andy dostala za prani od deti ?? :grinning:
10. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
vis jaky anet by chtela panenku takovou barbinu a kde se ji muzou nabarvit vlasky a dat ji sponky a muze se nabarvit i anetka adel by chtela miminko s vanickou a adysek naky fajny faroo :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
tak ja uz darecky mam a pak budu chodit jen na kochani pred vanocema jak budou mega slevy :grinning: malicka dostane disney polstarky a batuzek psaci stroj barbie,tefal nadobicko do kuchynky a spousty kreslenicka a jeste panenku asi tu anabelle kreaturu pac ji moc chce,ale to ji koupi mamka anebo chouchou,ja s tim moc nesouhlasim sice ,ale od babicek je to dovolene :grinning: no a knizecky urcite borka stavitele chce a krtka a masinku tomase puzzle a chce barbie motyli vilu ale ted stoji 699 a vim,ze ji slevni na 300pred vanocema tak pockam :grinning: stejne je hnusna jak hrom nevim co na ni vidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
tak to bud rada ze mas uz darecky ja jeste musim dokoupitt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste urco naky knizky taky asi pyzamka a naky tricko :sweat_smile:
10. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
tak to ja hadry nekupuju pac to koupit stejne musis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
a co koupis alikovi a co ty si prejes? :grinning:
10. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
ty ja si preju sadu novych hrncu bo mam uz stary a naky sklinky a hrnkyy :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
ty aldovi tak to nevim porad :cry: ty uz darek mas pro sebe mimi :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
coze????ty si prejes nadobi pro sebe???? :confused: :sweat_smile: a proc si andy neprejes neco jen pro sebe??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
no a co je na tom blbycho ja vim ty jsi myslela jako jenom pro mne tak nevim naky svetrik anebo naky parfemm :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
ja darek pro sebe sice mam ,ale stejne dostanu a necham se prekvapit ,ale Karlos me kazdej rok prekvapi a nemusim mu ani moc davat navnady :grinning: posledne sem dostala parfem Cerutti1881 a nadhernou sadu spodniho pradla ve vinove barve a nejake hadriky..jak jinak zenska :grinning: a takovety serepeticky kosmeticke a drobne to mi dela radost a nikdy nezapomene koupit knihu :grinning:
10. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
no hrnce si prat jako zenska na vanoce to nevim no..tak snad mas nejake prani jen pro sebe hrnce sou pro rodinu :fearful: tak to koupite aspon hrnce zepter ne?kdyz tam alda delal a jsou uzasne ja mam sadu od nich :wink:
10. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
to mas pravdu ze jsou pro celou rodinu :grinning: :grinning: ze byy :grinning: :grinning: :grinning: i naky spodni pradlo by se sikloo :wink:
10. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
tak to sem zvedava jestli koupite hrnce zepter teda :grinning: :grinning: fakt jo andy spodni pradlo nejaky tanga kdyz je ta nova prace :grinning: :grinning: :grinning: a jakej parfem ti voni a chtela by jsi?ja miluju fendi
10. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
ty ja ti ani nevim ty tanga nenosim koupila jsem si troje a nosi je nekdy anetka :wink: :wink:
10. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
aha a co ten parfem jakej se ti libi teda?
10. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
ty voni mne bily adidas a to je teda spis toaletni a lucia mne to co jsi mne dala k narozkam ta krasne voni a gabriela sabatini
10. lis 2008 v 19:47  • Odpověz
holky, my si koupíme na vánoce komodu, polici na zeď, židle ke stolu, přehoz na sedajdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě to potřebujem a svedem na vánoce...ale já si přeju krémy proti vráskám, voňavku mám novou lacoste, je suprová-touch of sun
a tanga nosím pod upnuté sukně, jinak si je jaksi nemohu dovolit se svojím zadním dílem :grinning:
10. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
Moschino mně voní .. :grinning:
a některý špičkový parfémy jsou většinou drahý a nemají ani extra vůni
10. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
ted mam doma toaletni vodu blase tez pekne voni :grinning:
10. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
andy a budes si chtit neco vybrat z oriflame katalogu?ja si jdu zitra pro novej tak se sama tesim co si koupim :grinning: ja miluju strasne moc Cartiera Must de Cartier a jeste Boucheron a vubec takove same drahe exoticke vune :grinning: ja tanga nenosim,ale manza si vzal do prace katalog Beate Uhse a neco sem si zaskrtla z pradylka nenapadne a jeste La Perla ma u nas butik a maji boziiii podprdu tak ji pudu zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:53  • Odpověz
a zase nektere spickove parfemy jsou drahe a nadherne voni :grinning:
10. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
no vidis ty mohla bych kuknout budou tam urco dobry slevy zee :wink: :wink:
10. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
no ja myslim,ze jo sak kukni na net na www.oriflame.cz je to katalog c16ja si koupim zase tunu kremu na telo a dochazi mi plet.voda a chci nejake serum na plet jako double ochranu pred zimou a na zaskudlane vlasy maji nejakej sprej tak ho chci zkusit
10. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
jo, některé voní dobře ... ale často jsou podobnýho složení .. základ, hlava ... to je zbytečný kupovat ----
stejně to skoro nikdo nepozná, jestli máš parfém za 2 litry anebo o dost dražší - hlavně aby to bylo příjemný

já třeba máti budu zas kupovat nějaký moshino, protože je to podobný a je na ten druh vůně zvyklá
podle mýho nemá smysl kupovat úplně jiný styl - je to sázka do loterie :grinning:
10. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
sla jsem juknut libi se mne tam jedna kabelka ty brdo v doplncich :grinning:
10. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.