• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no uvidim dyz tak ti dam vedet joo jdu se sprchnout a kukat na katkuu zatim ahojik a dobrou
10. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
jezisi nobody nedelej chytreho uplne ve vsem kazdemu je jasne ,ze parfem se sklada ze zakladu hlavy a ceho jeste nam rekni a kazdej voni jinak je na kazdem co komu voni a nerikej,ze je zbytecne si to kupovat ..ja treba poznam parfem a poznam levnej shit od tamanu a taky poznam na ulici urcite druhy parfemu a to zcela presne ..mam velmi dobrou pamet na vune..me kazdej parfem voni uplne jinak a mam oblibenej druh po kterem jdu jsou to znacky ,ktere se i v CR nedaji sehnat a hlavne zasadne rozdil ,ktery jsi opomenul u parfemu za 2litry a u toaletky za par stovek,ze jak kterej vydrzi a jak kterej ma zaklad ...jako nemuzes opravdu cekat od vune za 400kc ,ze ti bude vonet jako eau de parfem zene? :wink: proste neshazuj nekoho,ze si kupuje drahej parfem jen proto,ze tobe to prijde blbi..treba si jen neumis vybrat nebo jsi jeste nenasel vuni co ti voni pro tebe doporucuji Swiss Army parfem anebo bilej Gucci Rush..u nas se nedovazi ..prodavacky lzou ,ze se uz nevyrabi a vi prd o parfemech..a lautr nic kdyz se zeptas jestli maji Fendi tak na tebe cumi jak na magora a pritom je to jedna z tech luxusnejsich znacek a to nemluvim o predrazenosti u nas..ble fuj hnus fialovej
10. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
já nikoho neshazuju
jen říkám, že když chceš někoho překvapit, tak musíš vědět, jaký druh ten člověk má rád ... to je celý
jo, něco o tom vím od ségry, která semtam ještě fotí pro některý firmy :grinning:

jinak mně je to fuk, každý parfém a toaletní voda buď voní dobře nebo úplně šíleně .. a každýmu jinak ..ať to má hodnotu jakou chce :slight_smile:

taky neznám Fendi no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u mě se to toleruje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
10. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz
dík :grinning:
tak která je dobrá vůně? to je fuk, jestli parfém nebo toal. že bych třeba pár lidí v rodině a tak různě překvapil..
ale aby mě nenakopali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
10. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz
ten poslední odkaz bude asi nej :grinning:
sakra, teď mám brouka v hlavě
díky Apinko
10. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
hele jestli vis jake vune maji rady kup radsi eau de parfem..jsou vanoce je zima a lehka toaletka je k nicemu pac uplne zanikne v te zime..a zenske maji rady kdyz dostanou neco drazsiho :grinning: toaletku kup na leto a pokud nevis co jim voni nekupuj radsi nic..ja miluju oriental spicy takze u me je to lehke,ale pozor..na druhou stranu mam rada i cerutti1881 nebo Chanel Allure coz jsou jemne pudrovite vune..takze pokud vis kupuj pokud ne ptej se anebo nekupuj ja ocenuji eau de parfem mam to rada a striknu se jednou a vim,ze to vydrzi celej den!
10. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz
tak pokud si to zapamatuju.... si to radši přepíšu
10. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz
no a kdyz k tomu prihodis jeden satecek od Hermese tak budes za uzakluka :grinning:
10. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz
dobrý, od včerejška od 11hod netopíme, jako zima tu je velká :unamused: furt nic
10. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
to si delas prdel ..mate aspon nejakej primotop??a co vam rekli teda???
10. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz
dobrý ráno :confused:
11. lis 2008 v 06:22  • Odpověz
teda jak tady ta nensy neni to je nuda co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andy mam doma ten katalog oriflame tak prosim te bud si dojdi se kouknout nebo ti ho hodim do schranky a v patek bych si pro nej dosla a mela by jsi mit uz objednavku pac to chci v nedeli poslat co nejdriv at to zbozi je jeste jsou tam fakt super akce..tak dej vedet jak to chces
11. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
to jo,tu chcíp pes :sweat_smile:
11. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
autor
nazdárek všem chvíli tady nerbudu pač se nám rozbil notebuk a oprava 8 tis tak budeme kupovat novej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak musím počkat tak 3 týdny mě twda fakt picne doma nuda jak na kostele nemám si ským pokecat no hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak dobrý záda m+ě bolej jako prase ale ještě žiju :grinning:
livi co holky dobrý asi jo co :grinning: a kde máš viki je doma nebo u bábči :confused:
apíí zítra mi pošli sms jak si dopadla držím pěsti :grinning:
nazdar syliv tak jak je zase púracovně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
jaká nuda apíí a co mám říkat já hergot mě snad s toho jebne fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 v 15:32  • Odpověz
uz sme doma..kurna tam je zima jak v psinci musim male koupit rukavicky latkove aspon at neni jak blb v zimnich nebo mam dat ty zimni??sli sme tatkovi opravit bryle do optika a jen 70kc tak to sem cekala vic teda :grinning: ted sme si uvarili caj a premyslim co na veceri mala chce kasicku a ja si udelam vejce na tvrdo a chleba ..

nensy nemas bejt rapl :grinning: :grinning: :grinning: ale ja te chapu ja to chtela rozbit uz kolikrat a proc budete cekat 3tydny na novej?jako na penize?8tacu je fakt hodne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy::::::::::::::::dala sem ti do schranky ten katalog tak to prober a dej vedet a v patek sem uz doma tak bud mi ho hod do schranky i s objednavkou co budes chtit nebo bez jak chces,ale co nejdriv at to zbozi je :grinning:
11. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
ajoj api jo diky moc kuknu a reknu ti a ja si rikala katalog oriflane ja makala dneska az do ctyr hodin ted jjdu delat vecu uvarila jsem vajicka sunku tvrdy syr a zeleninku namazu chlebik a bude too :sweat_smile: :sweat_smile: a dikyy
11. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
nazdar neni zac :grinning: me se ta kabelka taky libi asi reknu jeziskovi :grinning: :grinning: sem sla kolem dneska a uz je tam ta reklama na zdi povesena s otviraci dobou ale je tam desnej bordel teda kdy se to ma otvirat?
11. lis 2008 v 18:09  • Odpověz
ty bordel je udesny to je hnuss ty 27 listopadu
11. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
mela jsi zabouchat na vylohuu :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 18:20  • Odpověz
ja sem letela do kramu a pak za karlosem do prace nebyl cas jen sem to videla pres vylohu jak sem sla kolem a uz mas jejich letak ?nebo vis jake ceny akce budou?
11. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
ne nemamm nevim jeste ceny
11. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
ty ja tu ale kabelui co se mne libi v tom katalogu nenasla anet tam objevila lesk na rty :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 18:28  • Odpověz
prosim te vzdyt tam je kabelka ta cerna s maslema...tak kukni na www.oriflame.cz a rekni mi na jake strane je nebo mi posli odlkaz na tu stranku pac to je divne ne?
11. lis 2008 v 18:29  • Odpověz
ta cerna nee ona byla myslim bezova za 129
11. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
no tak mi ji posli at vidim ktera
11. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
je to v dolnkach
11. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.