• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no tak super,čéče až ti to závidím,je to skvělé vidět mimiška co? :slight_smile: .....a jak už je velké atd atd atd...? :grinning:
14. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
no tak mmt:CRL je 58,8cm temenokostrcni vzdalenost a tep ma 175uderu za min, :grinning: jinak se hejbalo,ale malinko spinkalo a kdyz me poklepavala tim sonem na bricho jen se otocilo kez by to byl lenoch :grinning:
14. lis 2008 v 15:23  • Odpověz
ajoj api jsi ted doma ja prisla pred chvili z prace poslu anetku s objednavkou :sweat_smile:
14. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
ahoj andy uz sme doma jeli sme do moravelu pro lampion pac v pondeli jdeme na pruvod a ve meste meli same hnusne a skoro vyprodane.nevis v kolik to zacina?
14. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
myslim ze to zacina v pet hodin :slight_smile:
14. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
toz to sem si myslela az je tma.uz se tesim,ale zase tam bude lidi jak sracek :rolling_eyes:
14. lis 2008 v 18:34  • Odpověz
no,tak to je macík apí58,8CM :grinning:
14. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
...........vstávat a cvičit.................
......tak já Viki pustila samotnou s babi na chatu a j tu budu s Lilinkou,mám tu nákou práci a hlavně sem koupila Vanish na koberce,ten prášek tak sem zvědavá jestli to funguje,měli ste to už někdo?funguje??? :unamused: :wink:
15. lis 2008 v 07:33  • Odpověz
jezisi ja napsala cm misto mm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vanish nevim ja to jeste nekoupila nekdo rika tak nekdo tak ja uz nevim jestli to ma cenu kupovat tak to zkus a dej vedet :grinning:
15. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
jj,dám....končí mi 20min.působení tak to du vysát :grinning: ....pár lidí mi řeklo,že je to skvělý na koberce,ale na sedačky ee,páč se to nedá ten prášek rovnoměrně roznést...aaaa zazvonil zvone,du vysávat!
15. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
tak to jsem zvedava ja koberce nastesti nemam ,ale sedacka by potrebovala vycistit a to poradne a nekdo rikal,ze ten vysavac karcher co pujcuji je skvelej tak to zkusim pred vanocema
15. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
jo no to je taky řešení :slight_smile:
tak já povysávala první várku a ty brutál fleky zmizely a koberec má trochu zářivější barvu!...ted je ten prášek na sedačce,tak uvidíme uidíme,.....ale u nás jestli to pomůže tak to bude zázrak...máme starej nábytek starej koberec a čuníka psa i děti,tak moc si od toho raději neslibuju,tady by to u nás asi chtělo kouzlo!!! :unamused: :grinning:
15. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
ja bych chtela kremovobilej koberec v obyvaku :sweat_smile: totalni utopie
15. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
volala mi mati,ze na intersparu maji batolici se panenku chou chou a jestli ji ma koupit male na vanoce..to je kravina na entou tak sem to zavrhla ma chodiciho psa a jeste lezouci panu..ble ale ona chce tu anabele nebo uz nevim jakou ale ted koukam jedna ma zub druha roni slzy treti se chechta dalsi chce pozornost to je des :sweat_smile:
15. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
dobrý ránko
15. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
no to jo apí,já bych nejradši koberce zrušila,ale kvůli hafana nemůžem!
po mě Viki chtěla taky chou chou a já jí řekla,že ani já sem takovou neměla a že je to mooooc penízků a nevím co ještě a ona nato mamíí nevadí kupíme jen malinkou :grinning:
nobody hojda :wink: ...já už sem vyspaná podruhé :sweat_smile:
15. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
vyspaná podruhý? :slight_smile: ähoj livi
15. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
jj,šla sem spát dopo i s Lili,Viki je u babi :slight_smile:
15. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
tak sem vyspaná po další :grinning: :grinning:
tady vážně chcíp pes sakra,už ať tu je nensy!!!!
apí včerejší čištění koberců vyšlo super,na to,že byl teda po hafanovi a holkách v katastrofickém stavu,tak splnil víc než sem očekávala....myslím,že za pár dnů to provedu eště jednou a bude to úúúplně fajn :slight_smile: .....ikdyž úklid a tkový věci nesnáším,tak ten výsledek mě tak překvapil,že to velice ráda zopáknu :grinning:
16. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
ja bych asi zblaznila mit koberce pac to by byl bordel vsude jak hrom :grinning: svagrova ma same svetle koberce a rok a pul co je mela nove sme tam sli a mela je jak prase zaspinene to je hruza ja bych to nesnesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pes musi mit koberec aby mu to neklouzalo jako jo?pac tchyne ma cokla a koberec ma jen v obyvaku a pes normalne po tom chodi :sweat_smile:
16. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
apí malý psi můžou mít podlahu,ale čím ětší pes tím je to horší,kdyby mu to klouzalo tak je to zátěž na klouby a on má na zadní nohy dysplazii 3a4 a to je dost,chudě by za chvíli z tou svojí váhou dost trpěl :frowning2: ...a myslím že je jedno jaké barvy je koberec,vždyť sned na každé barvě je vidět bordel :confounded:
....já dnes dopo šla do Kaufu a Obi a čéče bylo tam tolik lidí až hrůza,ještě že s náma nešel ten můj,páč by byl vzteklý jak čert!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
aha toz to sem nevedela..ja nechodim do obchodu a malou tam neberu uz tim tuplem to ani nahodou..sem byla vcera u sestrenice od manzela a ma kluka 5,5let takovej hajzlik malej vychrtlej svetlej zakernej smrad ,nerada tam malou beru,ale uz sme tam dlouho nebyli tak sem se prekonala a uz ji tam nevemu ikdyby nas zvali sebevic :rolling_eyes: ten zmetek ju porad bije a provokuje a ona se necha a pak bylo ticho a ja tam vletim a mala sedela na zemi a uvazanou na pevno reznou snuru kolem krku a nedychala jen chrcela a ten kreten ju jeste privazal k zidli krkem aby nemohla odejit ja myslela ,ze mi umre jak lapala..kurva fix zmetek jeden tohle prehnal otec mu dal na prdel tak,ze si nemohl sednout,ale matka ho jeste brani to je des :pensive:
16. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
no tak to je děs,ty voleee to snad nerozdíchám,co z toho kluka vyroste,vždyť už by snad měl chápat co je to ublížit a tak ne?,???
16. lis 2008 v 16:48  • Odpověz
ono je to tam strasne zamotane a matka si to dela sama ,ten kluk je tuplovanej hajzlik na entou muze si delat co chce kdy chce a ona mu to vsecko omlouva a to asi tim,ze o jedno dite prisla po porodu a upnula se na nej ale on same zbrane mece sipy proste bojuje jak blazen a skace no silenec a ona kdyz mu neco rekne tak ju ma na haku a ani ho nezrube,ona neni spatna zenska jen se ji vymkla vychova z rukou a to celkem fest,manzel vecne neni doma a kdyz uz tak jde na pivo anebo ho potresta coz ona nemuze rozdychat,vcera sem ji rekla,ze zbrane u nas doma nemame a ona ,ze je kluk a musi to mit a kdyz to chce a tak..mala tam byla jen parkrat nerada ji tam beru a k nam on nechodi radsi nebo karel by ho zabil zmetka jednoho..kdysi na nej tak zarval az matka byla nasrana..jenze to je tezko je to nase rodina sice neni povinne se stykat to ani nahodou ja tam jdu obcas ,ale malou uz nikdy nevemu pac tohle ona si prozila a nedejboze to muze nekomu udelat sama a pak to nekomu vysvetluj..navic jeji starsi dcera ma 16,5let a ted zacala chodit no ted uz 9mesicu chodi s 35letych chlapem!!!a to ju v 9letech zneuzil muj tchan!!!!proste ta matka mi neda spat ona to dovoli prej je mala po ni pac ona mela v 19ti 45leteho chlapa to je silene toto...proste je to tam takove divne..
16. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
čau všem :slight_smile:

teda apí ty mě děsíš!...to je fakt takovej dacan?...to snad aani není možný,ty děcka sou drzejší čím dál dřív,to se máme na co těšit!!!!
dnes máme svátek,tata je v práci a já zvažuju,že si s holkama zajedem do Polska...aspoň budou mít výlet busem a vláčkem :grinning:
17. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
čau všem :grinning:
17. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
jééé,tady někdo reaguje? :wink: :grinning:
17. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
:grinning: kde kde kde? :grinning:
pěkný svátek
17. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
tobě taky,no já po dlouhé době ještě nevylezla z pyžamka :sweat_smile: ...jen tak se tu flkám,až to není hezkéééé :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
hmm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a beztak je :grinning:
a mě bolí hlava
17. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.