• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
nazdar bazar :grinning: sme rano vstali uz pred 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble takze maluch pujde po obede spat a to jako bezpodminecne..varime obed,polivku mame ze vcera a delame rizky a br.kasi a nejakej salat.vubec nevim jestli je v albertu otevrene a potrebuju jit pro nejakou dobrutku na chlebicky bo je tady navrh kdyz je ten svatek si udelat chlebicky ..dneska je to celkem zvlastni datum moje matka ma narozeniny,revoluce sametova,vyroci chozeni,vyroci umrti jedne zname a jeste vecer lampionovy pruvod :grinning: :sweat_smile:
17. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
no tak to jo,to máe teda zvláštní den,my taky máme na obídek to samé co Vy :grinning:
17. lis 2008 v 10:59  • Odpověz
tak sme se vratili z pruvodu teda to byla kosa jak v tuleni ri.. :grinning: 2stupne!!nastesti sme parkovali hned v centru deni pac kamoska tam bydli tak nas nechala u nich na dvore a pruvod byl rychlej ale ta silena rada na puc potom :rolling_eyes: jeden stanek pro tisice lidi ..sem male uz dala snehule lyzarske kalhoty a rukavice jinak by chcipla a zitra ji to dam i do skolky bo je zimaaaa od noh :grinning: delame strudl a dojidame od obeda a me je opet zle jak hrom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
nazdárek už jsem tady konečně :grinning:
17. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
jak tady chcípnul pes konečně jsem tady a nikdo nikde není
17. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
nazdárek dobré ránko tak koukám že jsem tady dneska první :grinning: venku je zima jak v Rusku no hruza pěkně v noci mrzlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá zase probrečela celou noc a mě bylo pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jdeme s lukášem na injekci ale až odpoledne
18. lis 2008 v 06:42  • Odpověz
autor
apíí na jakým pruvodu jste byly :confused: tak štrudlo jo tak to se teda máte v pátek pak vyfotím dort :grinning:
18. lis 2008 v 06:46  • Odpověz
čauky nensy no bez tebe tu bylo fakt mrtvo jak to tak sleduju, dlouho jsem tu taky nebyla, no u nás mrzne hrůza, na teploměru pod nulou :unamused:
18. lis 2008 v 07:37  • Odpověz
uz su tu ,ale jen na skok vcera sme vytuhli u tv nensy :grinning: a zase me boli v krku a zavedeme malou do skolky a valime k lekari ,musim zanest moc a jeste na kontrolu a karel jde do prace vyjimecne zase neco noveho zkouseji :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufam,ze ne na dlouho,ale minim.do5prej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera byl pruvod lampionu na namesti ,ale silena zima a hodne sme vymrzli ,ale mala uz ma snehule a termokalhoty pac je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak letime zatim cus
18. lis 2008 v 07:40  • Odpověz
no já musím do obchodu, ale vůbec se mi do té zimy nechce :frowning2:
18. lis 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
no to je sváma teda hrozný :grinning: a ty jdeš dneska na gyndu nebo co :confused:
18. lis 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj mayyo no jasně mě jste taky chyběli tady je teda taky pěkná kosa dneska budu dělat čočku
18. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
nensy k obvodakovi na gyndu az ve ctvrtek :slight_smile:
18. lis 2008 v 07:45  • Odpověz
autor
tak to jo teda :slight_smile: a proč s močí k obvodákovi
18. lis 2008 v 07:46  • Odpověz
já mám oběd ještě ze včerejška, budu dělat jen polívku, pořád mám foták v opravně tak jsem nemohla vyfotit ani narozky od sabči
18. lis 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
tak to je škoda tak já už ho mám doma tak budu fotit :grinning:
18. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
hooooj :wink:
18. lis 2008 v 07:51  • Odpověz
jo, za chvilku pečeš dortíky už ty, a už teda víš jaké jim upečeš?
18. lis 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
nazdárek livi :grinning: jo bude to krteček pro oba dva :grinning:
18. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
nedělejte chutě po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
jak po ránu livi mi už budeme mít dort v pátek v sobotu dojede tchýně a v neděli moje mamka tak to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
a co ta viki jak že je u babči tak dlouho :confused:
18. lis 2008 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky zdravim dneska jdu jen na poradu ve dvanact hodin a makat az zitra :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
nazdárek andy tak ty jdeš už taky makat :slight_smile:
18. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
ahoj prosimte uz makam druhy tyden zacinamm :grinning: :grinning: :grinning: jsme uklizeli a uz budem vybalovat do regalu zbozi :sweat_smile:
18. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
tak to jo a co jakej je tam kolektiv :confused:
18. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
ty dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
tak to je dobře a kde budeš za kasou
18. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
a jak budeš mít pracovní dobu andy
18. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
nensy,přijel mi brácha z Prahy na víkend,tak prostě chtěla spát u babi se strejdou :grinning: ...odjížděl dnes ve 2 ráno,takže doufám,že dnes už ta lumpice půjde spát domůůůů :angry: :grinning:
18. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.