• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak kde jste všichni
18. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
ahoj!

byli jsme mrknout na skříň, no dle letáku něco kolem 2tis, ve finále s připočtením dvířek(v letáku psali poloviční cenu,asi mysleli jen jedny dvířka :sweat_smile: )vyšla na 3,5tis, tak jsme jim ji tam nechali a nevím, co teď, ji potřebujem,ale je to obyč melanin, nebo jak se to píše, prostě ani ne dřevo a toto!
jsem naštvaná, pač jsem se moc těšila, že ji budem mít dneska
18. lis 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je :slight_smile: no tak to se ti teda nedivím tak se ještě zkus podívat jinam
18. lis 2008 v 19:53  • Odpověz
nensy, ahoj, byli jsme na moravě, zimu tam měli, zatopili nám jen na 20stupňů a my klepali kosu,ale v pokoji jsme si potajnu přitápěli,ale všude jinde byla sibiř :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže příště tam jedem až v létě :grinning:
18. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
no tak to se ti nedivím to by mi taky byla zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to bude asi nejlepší hlavně aby jste nebyly nemocní
18. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
tak já vykoupala holky,ted sem dala i večeři a du kojit Lili,H. usnul před 7 v ložnici,tak ho nechci budit,chudák je vymrzlej a unavenej z práce :frowning2:
18. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
livi, příjemné kojení :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
jj,sylvi dík,ale Lili je zvědavá jak opice a furt se vrtí potbůrka!!!
a kde si byla celou dobu?
18. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
jako já?od pátku morava, dneska návštěva tu, přišli vrátit klíče od bytu, hlídali nám kocouřka, tak si dítka pohráli, kocour momentálně jí sekanou Petrovi, ten bude koukat :grinning:
livi, by mě kleplo, kdyby se rozptylovala, si dobrá, že kojíš tak dlouho :wink:
18. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz
no u Viki sme to zvládly rok a to přestala chtít Viki,začala se stydět prsíčka :sweat_smile: ,tak uvidíme,kdy skončím s Lili :wink:
18. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz
holky, prosím o radu, máme jít na 18ti měsíční KO, jenže Sofi má kašel a rýmu, to je následek tý moravy,taky má dostat hexu, prý se má píchnout do 18měsíce, ale co když je teda nemocná, to ji nenaočkuje :confused:
19. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
ahojky všem :slight_smile: sylvi já si myslím že jí nebude očkovat pokud je nemocná ale dojdi tam sní a uvidíš co ti řekne
19. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
tak kde jste dneska všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 08:29  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:
19. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
já právě myslela, že to očkování musí být do 18měsíce :unamused:

jdu volat dr, co a jak a v kolik můžem přijít

snědla kousek chleba s máslem a trošinku jogurtu, už týden zase stávkuje s jídlem, to je o nervy...
19. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
tak já myslím sylvi,že jí nenaočkuje,a to že to bude později vůbec neva,mám známou,která má už holčičku 1,5roku a mají jen první očkování a pak další už ne!
no mě dnes bolí v krku,jak čert a to jdu za hodku s holkama ke kámošce hlídat jí kluky! :confounded:
19. lis 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
ahoj livi :slight_smile: tak to máš taky radost co tak si na ten krk něco vem
19. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
no jo,jenže když kojíš,ak nesmíš skoro nic,tak jako v těhotenství :confounded:
19. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
no tak to je fakt na prd a nic na to teda není jo
19. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky zdravim :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
no i většina cucacích tablet se nedoporučuje :confounded:
ahoj andy :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
nazdárek andy :slight_smile:
no tak to je pard livi
19. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
jj,to já vím,ale já už tak dlouho neměla žádný léky,že bych se snad i bála náký vzít! :sweat_smile:
19. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
tak něco přírodního třeba mlíko s medem to je taky dobrý nebo náký cucací bonbony
19. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
no asi jo,tak my už sme připravené,tak jdem hlídat Ondru a Matyho,tak zatíííím :wink:
19. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
tak si to užijte :grinning:
19. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
nazdar uz su doma,sla sem do mesta male koupit puncosky zateplene extra a natelnicek pod tricka na zimu a koupila sem hromadu file pangasius at mame v mrazaku na jidlo neco zdraveho a na veceri ho zapecu v troube s bramborem..je tam fakt kosa,musela sem i rukavice si koupit uz bo nemuzu najit zadne stare a strasne bych chtela takove ty tenke kozene :grinning: asi napisu jeziskovi a nejak me zacinaji tlacit kalhoty v pase :grinning: :grinning: karel rikal jako dokdy chcu prej nosit netehu veci,ze se utiskuju,ale ja mam vel40rifle bederka a mam je v pohode jen prehodim pupek pres okraj a je to :grinning: nejak nehodlam se soukat do nadmerneho obleceni jeste :grinning: :grinning: svagrova je skoro stejne tehu jak ja a je jak tanker!!uz nosi pruzne kalhoty jak stan a nezapne bundu tak dopadnout nechci :sweat_smile:
19. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
autor
no nazdar konečně kde jsi byla :confused: no jo ale švagrová vypadala jinak před těhu tak se nediv že se už do ničeho nevejde.tak si kup náký volnější ne náký mega ale třeba o jednu velikost
19. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
to jo ale zase mi to bude plandat na nohach a bude moc dlouhe to je des na me neco sehnat takovej neforemnej tvor :grinning:
19. lis 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
tak se podívej někde určitě na tebe něco mají třeba u čangu :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.