• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
to přijede vymrzlej jak hovno co a jestli mu to bude trvat jak minula tak ani nikam večer nepujde a bude rád že si lehne
22. lis 2008 v 07:48  • Odpověz
to neee to on se zregeneruje zahadne do vecera to se neboj :grinning:
22. lis 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
je mi to jasný :grinning: kurna malá má teploty asi od těch zubu jsem zvědavá jak jí bude do pondělka jinak budu muset lukáše odhlásit
22. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
už mě zase začíná bolet hlava já se stoho poseru
22. lis 2008 v 07:57  • Odpověz
a z ceho?me je blbe jdu se najist nez mala dojde od sousedky
22. lis 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
no od tech zad je to fakt hruza volala jsem si na to sono a všude mají volno až v lednu tak pujdu v prosinci do prdele a ne na operaci pač bez sona mi to neudělá a to jsem obvolala 3 nemocnice
22. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
bré ráno, tu sněží jak o život, musíme kocourovi pro granulky a kapsičky a nemáme zimní gumy-volno mají až 2.12. takže do té doby jezdí drahý do práce busem :grinning: , takže jdem pěšky s kočárkem

držte palce,ať nás to nezavane :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Sofa nemá vody :unamused:
22. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
já si dovolím taky držet palce

aspoň nebudu moct psát blbosti :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je to taky doufám že nezapadnete
22. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
teda tady je fakt hnusně to se nedá
22. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
ahojte babeky ako sa mate?aj u nas je zima no sneh este nemame nastastie :wink:
22. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj emily jo máme se dobře .tedkon jsme tady naladili tv markýza a docela tam jsou dobrý pořady
22. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
no ja som z polovickou na fuske on maka a ja ficim tu :slight_smile:
22. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
tak to máte dobře zařízený :grinning: a co mimčo ještě nic
22. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
hmmm zatial nic no este nezufame :wink:
22. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahoj,tak v poho,prestalo nez jsme vysli.
Sofi říká maxikovi čity :dizzy_face:
je to roztomile.
od pul 12 spinka,varim vodu na kasi,teda brambory.bude kase.
pc okupuje petr,sem mu cajzla mda a pisu z neho.je to o nervy tim kolickem
22. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
no jasně to ještě příjde času dost :slight_smile:
tak to je dobře že to přestalo :grinning: tak máš aspon klid a co budete dělat
22. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
tak tady zase vylezlo slunko :grinning:
22. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
nensy,vydupala jsem si,ze pojedem pro zidle do ikey-z jidelniho pultu bude stul a mame jen vysoke zidle,tak musime nizke koupit a nejaky obrazky,ale prej nemame peníze,ale ja jo,dyt na materske jich mam a navíc makam,a zaridila jsem brigadu na vikendy chlapovi-u nas v praci odhrnovat snih na chodniku,aby si nikdo nezlomil hnatu,jje stastnej :grinning:
22. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
hehe sylvi to je prdel on je fakt stastnej jo? :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem si sla rano pro dite k sousedce,ale nechtelo se ji domu a ani s eji nedivim co furt s nama doma..a pak sme sli do mesta s tatkou a pekna kosa tak sme male museli nechat zamknout nausnicky pac se ji otviraly a matka by me nadala jak prase kdyby je mlada ztratila pac jsou desne drahe a kupovala je samo ona :rolling_eyes: :grinning: no a pak sme si dali detskej punc a nam dospelej ja jen trosku pac jak nepiju vubec tak me ten srk uplne vehnal alkohol do krve a ja citila malatne ruce :grinning: :grinning: pak sme dosli domu a tata opravil topeni v aute co ponicil a obed a uz spinkaji vseci ja jsem nechtela pac bych byla protivna jak prdel pak takze je necham vyspat a pak jde na pivo vecer ale vrati se v 8prej!!!to su zvedava teda :grinning:

andy:potkali sme cestou do mesta adelku s anetkou teda na to,ze je nemocna tak trajda s holym krckem po venku :grinning: :grinning: a prej pujde trhat nosni mandle pred vanocema rikala anetka to jako fakt? :confused:

nensy jak to jde s oslavou?ja mam chut na nejake zakusky asi poslu chlapa do obchodu na puncovej rez a neco k tomu pac se laduju svestkovym kompotem a zajidam to Mila rezem a uz mam chut na vanocni kolekci tak to je dobre znameni..pak napis co decka na dort a nejake fotecky skenuj :grinning:
22. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky zdravim pred chvili jsem dorazila tybrdoo :unamused: tak ty jsi byla kuknout pres vylohy jo uz mame vybaeno davali jsme cenovky uklizeli a v pondeli prijde dalsi zbozi je nachlazena a chrapti jo mandle pujde trhat vcera byli u doktorky na krcnim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jeste uvidime jaky bude termin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
kurna prijdu z prace a je tu tchynka ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem mela radost :grinning: :grinning:
22. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
nazdárek všem jo oslava proběhla dobře všichni odjeli .dostala panu a oblečený a lukáš dostal svetr a ještě dostali peníze at jim něco koupím.dort byl výbornej ale nedala jsem si.děti odpadli oba dva jsou nemocný takže hruza
22. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
tak to se zase plácla přes kapsu co :grinning: takže on fakt jde večer jo tak to jsem na to zvědavá :confused:
22. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
a kde je dneska ta livi že se tady ani neukázala
22. lis 2008 v 17:21  • Odpověz
ty vogo ja potkat doma tchynu tak bych ju asi v zubech vynesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble..no jinak ja sla jen do mesta a potkala je a vypadala v pohode jen kaslala a co rikala lekarka?ze to ma zvetsene jo?
22. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
kurna nensy kde sou ty fotky s navnadou chlebicku rizecku a vsech pochutin??
22. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
já se omlouvám než jsem si vzal foták tak to vše zmizelo do mého žaludku tak se omlouvám vasek
22. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
zapni si api skipe
22. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
ted nemuzu vykecavat bo mala se koupe :grinning: az se okupe naji a bude v cajku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2008 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.