• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ahojda,tak mě už je fajn,Viki pokuckává,ale nezhoršuje se to ba právě naopak ,ale Lili začala v noci kašlat :frowning2:
24. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
autor
ahoj livi tak dneska je dětem trochu lépe ještě jsem lukáše odhlásila ze školy uvidím co řekne dr
24. lis 2008 v 08:07  • Odpověz
no to je děs co,budem si to předávat furt dokola jak u blba :angry:

nensy,kukni do alba,před chvílí sem dokončila košíky a hned fotla,tak sou tam :grinning:
24. lis 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
no je to fakrt hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasně jdu se kouknout
24. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
teda ty se ti moc povedli fakt jsi šikulka :grinning:
24. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
tak myslíš že se budou líbit?....dám je H. sege na vánoce!
24. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
neeee sege,ale ségře :grinning:
24. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
jo určitě se budou líbit jsou moc pěkný
24. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
nazdarek ja jen na skok..jdeme honem na koblizky se zeptat a pak rychle k lekari pro potvrzeni do nove skolky a pak to tam musim zanest a doma mam curbes ,ze nevim kde zacit pradlo na zehleni skladani ,prevlikat..a to nam tatka bude pracovat celej tyden tentokrat a uz nam zacina o vikendu advent takze musim najit ve sklepe vanocni ozdoby :grinning:
24. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
nazdárek apí tak jak je :slight_smile: no jasně to je hruza jak to letí co jak se blíži vánoce
24. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
tak to doufám,už sem zvědavá jak se na ně bude tvářit :sweat_smile: ,jsem jak malá holka co? :grinning:
a co dnes děláte?...........já se ted půjdu sprchnout a na 10h. jdu na ty nehtíky....H. chce abych si je dala na námořní modř se stříbrem?!?!...nooo uvidím jestli mu vyhovím :wink: :grinning:
24. lis 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
tak to jsem na ty tvoje nehtíky zvědavá mi dneska budeme doma pač jsou nemocný a zejtra jdeme k dr tak nucvidím
24. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
autor
určitě se jí budou líbit uvidíš
24. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
tak letím do sprchy,pak se ozvu :wink:
24. lis 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
jasně livi
24. lis 2008 v 08:29  • Odpověz
livi, ty košíky jsou fakt krásný!

dítko spí!už jsem ji teda zaslechla, jdu tam, v 11chodí spát,tak ať se nevzbudí a nejde zase spát :unamused:
a zajdem si na krátkou procházku, ona mi v té zimě nechce venku moc chodit!včera uklouzla na sněhu a hned se sápala do kočárku :grinning:

nehtíky, jůůů, já budu mít zítra francouzkou se stříbrnýma koncema snad, jestli překecám nehtařku, ona na francii nic malovat nechce, že se jí to nelíbí
24. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi tak jak je tak to se máš že ti malá spí :slight_smile:
24. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
tak už sem okoupaná navoňaná a du si usušit vlasy :grinning:
sylvi ahoj,a díky :wink: ....no já nevím jakou barvu si dát?....ted mám červenou francouzskou see stříbrnýma štrasama!
24. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
livi, ona mi dělá jen bílou klasiku, tak ji chci překecat aspoň na bílo stříbrné konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je pro klasiku, no

malá už je po snídani, půlka jogurtu, půlka banánu, voda
24. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
tak uvidíš livi na co narazíš a co se ti bude líbit
24. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
teda sylvi,tak k té bych já chodit nemohla,já musím mít pokaždé jiné a hlavně nesnesu,když si za něco zaplatím a ještě to nemám jak chci já!!!
proč k ní chodíš? :confounded:
24. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
je tu kousíček a jediná v okolí dělá akrylové a ne gelové.jinak, když jí řeknu, tak mi samo namaluje co chci,ale respektujem se navzájem, mě se ty moc barevné taky nelíbí a nehodí se mi to k malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako že na ni šahám, hladím ji,klasická francie vypadá přirozeně a jemně, s barvama někdy až ,,vulgárně,,takže tak, teď mám tmavohnědé a jsou super, jen jak mi začaly odrůstat nehty, přelákla jsem je fialovou, takže jsou fialové,ale zítra je odláknu, jinak u nehtařky budu půl hodiny odlakovávat a bude to zbytečně trvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude zase peněz, ach jo, výplata až ve středu, pokud se teda potkám se šéfem a možná hrozí, že si se Sofi dáme výlet k nám do práce mhd :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme jakési školení :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi bezpečnosti práce v kanceláři :grinning:
24. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
no tak to jo,já musím mít pořád něco jinýho a říkám si,že když už za to platím,tak at to taky de vidět :grinning:
24. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
livi, jo jo, já mám ráda francouzkou a na nehtech nalepený kytičky, jsem si koupila krásný
24. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
teda koukám jak jste se rozjeli :slight_smile:
24. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
no tak já od té doby co mám nehty tak nemám doma snad ani jeden lak,když v létě potřebuju na nohy,tak mi půjčí ten co mám na rukách a příště jí ho donesu :grinning:
24. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
já mám laků asi 6ks, jinak bych na nehty musela co 14dní, jak rychle rostou a pak to není hezký, tak to zhezčím přelakem a mám je barevný, hezký, celý.Jinak na nohách lakuju celoročně, nejradši červeně, to chci i na ruce, jenže mi to jaksi nesedí, jsem bledá blondýna a jako spíš k malé mi to nesedne, je to takové divoké, no nevím,ale jednou...

to mám zítra akcí, ve 2 k dr na 18m prohlídku, ve 4 na nehtíky, chlap už hrozí, že to domů na 4 nestihne :angry:
24. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
jdu nás obléct a razíme do mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
tak si to venku užijte
24. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
tak cojak jsi dopadla skoblíhy :slight_smile:
24. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.