• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ahoj, jsme doma z venku, malou jsem uložila, šly jsme k rybníku, je to kousek, asi 1km, tam celkem šla, i když samo hned před barákem uklouzla, ale ještě jsem ji přemluvila k chůzi, jenže po suchých chodnících, ale od rybníka, kde jsme koukaly,jak se kačeny boří v ledu a sledovaly jsme psy za vrátkama, jsem ji nesla v náručí, se sakra pronese, jsem zvědavá, na kolik ji zítra zváží...
a snídám chleba s meruňkovou marmeládou a kávu s mlékem
24. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
jo tak mi jdeme taky zítra na roční taky jsem na to zvědavá :grinning:
24. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
nensy, malá bude mít kolem 11kilo,myslím, nedávno jsme ji vážili a bylo tam 10,5,ale jak to váží, to nevím, no, u dr to snad bude správně.jenže jsem zvědavá, jak jí vydrží stát na váze :grinning: to ji budem nahánět až v čekárně :grinning:
a mají s Lukym podobné míry-váhy v podobných měsících?
a jak se dětem líbí sníh?
24. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
no tak já si myslím že nelabude mít těch 11kg taky ale uvidíme :slight_smile: ne nemají lukáš byl hubenější než nela ale zase měl víc když se narodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: no lukáš to nák nevnímá a nela zatím akorát kouká co to je tady už sníh není
24. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
aha, no jo, Luky už to zažil,tak to není novinka
24. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
no jasně a vy jdete zítra na tu vakcínu
24. lis 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
a co sylvi taky pečeš cukroví
24. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
nensy, já nepeču, my to nejíme a každý rok nám posílá babička trochu,ale stejně to nejíme a rozdáváme...chtěla jsem péct perníčky,ale koupím zázvorové v ikee a nazdobíme je se sofinkou :wink:
ty pečeš?
24. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
tak to jo sylvi jasně já peču ale taky to moc nemusím ale manža jo a prej bez cukroví nejsou vánoce.už mám 3 druhy a dneska se taky do něčeho pustím ale ještě uvidím aplnit to budu až v prosinci tak 14 dní před vánoci at se to uleží
24. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
včera jsem se do toho pustila alepeču jak mám čas a náladu zrovna včera nela spala tak jsem mělatrochu klid na to
24. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
a luky pomáhá?
já miluju tu vůni cukroví,ale jako nemám to ráda i proto, že ve všem jsou většinou ořechy a to já nemůžu, tak mě to odrazuje ještě víc,ale moožná těsně před udělám vanilkové rohlíčky, P je miluje, tak to tu provoním, než to tady on prosmrdí smažením kapra

se mi normálně najednou zhnusilo maso, jako kuřata mi smrdí, sem si tu četla jakousi diskuzi o kuřatech a se mi zhnusily a včera mi ani vepřové nechutnalo a navalovalo se mi z něj, takže se ze mě stane vegetarián jako z mého dítěte...
jako i šunka mi nechutná, vyloženě nechutná a mám po ní divně v puse...to bylo naposledy, když jsem byla těhu
24. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
ne sylvi lukáš nepomáhá.no tak to já taky ořechu nemusím hlavně když jsou uschlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo tak přesně mě kuřata nejím blé :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak vepřové mi taky přestává chutnat a salám vubec nemužu ble a tak jsem toměla ráda ale co mužu zase hovězí ale taky jsem říkala že už masu nák neholduji a kapra jsem měla ráda a tedkon bych se poblila
24. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz
nensy, já asi nebudu maso žádné :confounded:
kapra si dám, jím ho jen o vánocích, jinak pangase co chvilku, takže tak.hovězí je blé...salám fůj, jen mé dítě si myslí, že když nebude maso, tak jako to nahradí párkem nebo salámem, to by si dala,ale já jí nedám,ale byla jsem svědkem, jak kolečko poličanu zhltla jako prd :angry:
24. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
no jo tak nela ta nemusí maso taky a šunku neche taky tak já nevím
24. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak malá mi nechce spát ach jo ta zase bude protivná
24. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
nensy, juk do alba :slight_smile:
24. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
jasně už jdu kouknout
24. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
jo pěkný fotečky sylvi a jak hezky spinká
24. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
nazdar bazar tak sme doma..ve skolce je nahlasena takze v pondeli nastupuje a ja jdu zitra na 6.30zkusit ten provoz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble tak brzo nevim nevim a navic to smrdi olejem a kafe bleee no zkusit to musim at sefa nezrauju hned na zacatek..na obed sem si dala cesnecku a jogurt s kolacem to zase bude hnusne v zaludku :grinning:
btw to kureci maso uz nekupujeme nejak nam je z nej bleeee je hnusne smrdi kdyz se vari a ani to kuratko pecene uz nechutna jak driv kdyz ty kurata jeste za neco staly..sunka to je pribeh sam o sobe!!!hnus velehnus najit dobrou chutnou sunku co nesmrdi a neni plna vody!ani parky nekupuju ani klobasy..za chvilku budeme jist varene brambory kefir a zeleninu a budeme radi,ze aspon to se da jist ikdyz ty rajcata bleee kupuju jen cherry a jinak nic skoro bo to chutna umele divne..
24. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
no konečně tak co :confused: no tak za chvíli budeme všichni vegoši :grinning: tak to jsem zvědavá jak tam dlouho vydržíš v tom stánku
24. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
nevím naco má tak velkou postýlku :grinning:

apí, ty půjdeš pracovat???mi něco uteklo?
24. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz
prosimte sylvi to vymyslet si sef od manzela ,ze si postavi stanek se smazenyma americkyma koblizkama a nema kdo mu tam prodavat a muj aktivni manzel se nabidl ,ze to pujdu delat a dnes sem s tam sla podivat a smrdi mi olej v kterem se to smazi ,smrdi mi kafe co se tam naliva a neni si kde sednout a je to na 6.30do11.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: at nevypadam jak debil tak to zitra pujdu zkusit ale dneska me z toho smradu natahlo ..on to pochopi kdyz to nebudu moct delat,ale ja si pripadam jak blb
24. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
tak jí zkratte :grinning:
24. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
apí,aha :astonished: máš hodnýho manžu, že ti takhle sehnal brigádu :grinning:
koblížky, hm, smažený fůůůj
24. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz
24. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
apí,a máte už kočku?nebo nebudete teď pořizovat, když bude malá apíčková :slight_smile:

nensy, už vyndáváme šprušle,aby dáma mohla chodit dopostýlky dudat :grinning: jinde jí to zakazuju, tak jde vždycky tam, sedí a dudá
24. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
tak to jo sylvi tak nám ty šprusle nejdou vyndat
24. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
my máme dvě vyndavací,ale jak jde spát,sama chce,abysme jí je dali zpět,asi se bojí, že vypadne,s e cítí v uzavřeném asi bezpečněji :dizzy_face:
24. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
tak to jo sylvi
24. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
tak už sem doma,psa sem aky vyvenčila a hned i nakoupila,holky nakrmila,ted psa a dala holky spát :grinning:
...nehtíky sou super,mám francouzskou v barvě nám. modři a natom nafoukaný stříbrný třpyt,zkusím to fotnout,ale s tím naším foťákem to asi nepůjde :confounded:
24. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.