• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
ani tady nic neni je to des hnus,ale zase se da jezdit autem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
nazdárek tak jak jsi se vyspala :slight_smile: jo tak aspon to že se dá jezdit.mi za chvíli pádíme k dr
25. lis 2008 v 08:03  • Odpověz
tak tady náký zbytek sněhu je,ale žádná sláva,během dne to beztak zmizne!
tak pračka nahozena tak du dááááál!
25. lis 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
teda ty jsi ale rychlík tak mi se jdeme oblékat
25. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
taaak,uklizená ložnice,jdu vytahovat šitíííí!
25. lis 2008 v 08:26  • Odpověz
ahoj, malá posnídala jogurt a mandarinku a kouká na kouzelnou školku :slight_smile:
já mám vytřeno, ještě oběhnu komody a skříně s prachem se mi nechce ve výškách šplhat,ale co, nikdo jiný to neudělá,pak půjdem se S vynést odpadky-plasty a trocha se projdem, sníh je fuč, večer byla už břečka hnusná, teď je mírný poprašek,ale to asi roztaje, jenže pod tím je ledík a to se jako bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k dr jdem odpo, už na tu kontrolu
25. lis 2008 v 08:57  • Odpověz
tak ja jsem od 9ti hodin stihla uvarit kvetakovou polevku,kompletne prevlict postele,vysat pod nema,pretridit pradlo ,peru a uklidila sem pokojicek a ted se vrhnu na obyvak a kuchyn je skoro ready jen nahodim mycku a je to..uz mam i adventni venec na dverich a nejakou vyzdobu v byte a jeste sem si vytahla girlandy a zkusim je natahnout na parapet pac zacina advent a ja vim,ze na to nebudu mit pak cas jak budu pect.mati mi psala ,ze jde terince koupit dneska tu panenku chouchou uzdrav me tak ta bude mt radost
25. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
my přišly z venku,daly jsme procházku a chystáme se na spinkání, takže uklidím prach un Sofinky teď a v obýváku jak bude spát, nemám ještě výzdobu, vrhnu se na to v pátek, mám volno
a květákovou polévku jdu taky vařit :wink:
25. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
nazdárek tak jsme doma oba dva mají chřupku takže hruza.jinak nela má 10,5kg a 80cm tak to jdene
25. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
nensy, jsem zvědavá na Sofinku, to jsem fakt zvědavá
chudinky, chřipku, tak to máte s chozením ven útlum, co?!no stejně je tam kosa a bude víc času na koně :sweat_smile:
25. lis 2008 v 10:39  • Odpověz
nazdar teda je vas dost nensy :grinning: kurna to je des jak sou nemocni ,nastesti mala je dobra!!takze se snazim at neprochladne at v pondeli hezky nastoupi..ted sem je z okna videla jak sli na prochazku kolem skolky huraaaaaaaaaaaaaaaa pac nase stara skolka je desna v tom,ze za kazdeho pocasi tahaji decka ven a nechaji je litat na zahrade a pak sou uricene spocene ukaslane to vcera sem byla obhlidnout teren co se dela pre obedem v te nove a krom jedne nejmensi tridy vsecky deti chodili po sidlisti na prochazce a nelitali po zahrade takze me to uklidnilo pac oni tam hodne dbaji na to aby tam nebylo nemocni dite a tak..ted premyslim kam povesim dva ruzove andelovily :grinning:
25. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
autor
no je to hruza tak byl akorát dní ve škole mě jebne a to ještě budeme dva měsíce bez kočáru tak zase bude doma
25. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
to je hnusne i pro nej ale co?furt jen lezet doma teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
autor
co je hnusný pro koho :confused:
25. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
jo ty myslíš ten kočár no zrovna jsem se o tom bavila z dr co to je za ptákovinu kdo to vymyslel
25. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
kdo musí být bez kočáru???jsem natvrdlá!!!

u nás se pokouší mládě usnout, mluví si v postýlce, mám obavu, že za ní přišel kocour, to si povídá s ním :grinning:
25. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
ty jo kocour si povida se sofi jo?a on vleze za ni do postylky? :grinning:
25. lis 2008 v 11:32  • Odpověz
apí, to ne, nevleze, Sofimá v pokojíku sedačku a on tam chrápe a povídají si :wink: do postýlky nechodí
25. lis 2008 v 11:37  • Odpověz
hodnej kocourek :grinning: ja jsem si postavila nadelicky vsude mozne a vlocky malem sem napsala vlozky :grinning: a jdu pro malou do skolky zatim cus
25. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
tak zatím já jdu vařit špagety
25. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
kurna volám si na to sono ještě zkouším jednu nemocnici a nikdo mi to nebere se stoho poseru fakt
25. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
tady sněží, dítě v půl jedné mamí hám, a lítá jak pošuk tady, samo brambory nebyly uvařené, atkže smůla, dala malinko květáku a po 14jdem k dr.
jo a sněží, tak se na tu cestu těším
25. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
fakt jo sylvi tak tady není sníh a krásně svítí slunko.tak at tam dobře dopadnete
25. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
tady nesnezi a je zatazeno sakra..pujdeme odpoledne pro oriflame balicek do mesta at se proluftujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
tady už zase nesněží, malá zase nechce jíst, mě z ní klepne, fakt :unamused:
25. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
mi už zase volali z práce
25. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
tak u nás je i sem tam sluníčko a jinak pěkná břečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám navařeno,Lili spí jdu klepnout i Viki a mám ušito něco přes polovinu,tak aspoň něco :confounded: :grinning:
25. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz
a co delaji holky kdyz sijes? :grinning:
25. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz
tak už má v sobě misku polívky
25. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz
holky si hrajou,Viki třeba kuká na pohádku,ale přišli k nám Viktorčini kamarádi,tak si hrali spolu....pročpak?
25. lis 2008 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.