• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
tak to náš oběd je zatím ve hvězdách :sweat_smile: ....mám ze včera jen tu fazolajdu!
26. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
tak to já bych se taky na to vyprdla ale špagety jsem neuspěla :grinning:
26. lis 2008 v 08:50  • Odpověz
no super az ted koukam a ta je z kama koupena??a ma i kapuci?kurna u nas sviti slunko vsechen snih v tahu asi pojedu do teska maji tam hodne dobre akce a chci se kouknout na nejake mikulasske balicky udelam Terce.
26. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
taky se právě chystáme ven,jdu s olkama do kaufu,deichu a takka :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
apí tu jsem kupovala v jednom krémě u krtka a stála 1000kč jo má kapuci :slight_smile: no jo on je příští týden mikuláš co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
no je no ja jsem v tesku videla mikulas.sacek s krteckem takze ten ji koupim a dam ji dam presnidavku nejakej pernicek jednu figurku a nejake ovoce a zdrave veci..pac dostane jeste ve skolce a pak taky od babicky a prababicky a od kamaradky takze slus at neni prezrana sladkeho a pak pujdeme na mikulase do mesta tam budou aspon chodit certi :grinning:
26. lis 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
no jasně já taky dětem nakoupím ovoce a přesnídávky :grinning:
26. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
a jak ti je a kdy jdeš zase na kontrolu
26. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
26. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
tak děti jsou po jídle tak jsem je dala ležet tak doufám že když ne lukáš tak aspon nela usne
26. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
já doufám,že mi venku usne Lili....
26. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
co je livi ?se divis tim smajlikem? :grinning:

nensy jdu 18.12 ve ctvrtek myslim na kontrolu zatim nemam ani deko zpatky co jsem shodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: sestra posledne na me:zvazte se ,a ja rikam ja se vazila doma a rekla ji vahu a ona se pousmala rikam,ale vazne ja se vazim doma pac se nebudu vazit jako v riflich a svetru v cekarne prede vsema ne??sem zvykla se vazit doma rano ve spodarech nez tam jdu..a cumela ,ze sem schudla a nepribiram,ale pak kukla na bricho a usmivala se tak nevim jestli tim,ze si myslela ,ze kecam anebo ze aspon to brucho roste :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
tak to máš akorát před vánocema co kontrolu :slight_smile: no a co břicho vyrostlo už trochu
26. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
jj bricho celkem jo,ale jinak sem rada,ze oblecu porad vsecko ikdyz ty rifle sou bederka jinak bych to samo nezapla,ale i pres stehna a vsude volne takze parada,vsak ono to jeste prijde ty kilca,ale s Tercou sem mela uz ve 4mesici asi 7kg nahore a veselo to pribejvalo pac sem zrala jak najata,ten nejim a navic mam chut prevazne na maso a bifteky a tak :grinning:
26. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
tak to je dobře že toi ještě všechno je tak to bude nákej manekýn ne :grinning:
26. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
no to jo teda,nic oblikam se a letim nakoupit at to duchodci nevyberou vsecko :grinning: :grinning: :grinning: a kaja mi zaridil hlidani odpoledne tak terca pujde k sousedce co je strasne hodna mame s nema sousedici zahradku starsi lide ,ale bajecni a prej muzu kdyc chcu ji ju davat jenze ja jsem takove pako ze je mi to trapne a blbe a neumim to takze to zamluvil dneska na 2hodky a zitra tam pujde semnou nevim co ji mam za to davat jestli penize nebo nejake darecky
26. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
jo a kamjdeš že ti jí bude hlídat sousedka
26. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
za karlosem na pizzu :grinning:
26. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
tak to jo .tak to je hodnej že ti to takhle zařídil aspon si odpočineš
26. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
uz sem zpatky a teda je to des a debilni napad si myslet ,ze tam nikdo nebude pac vseci sou preci v praci decka ve skole dedaci uz maji davno nakoupene ..prcic..kotel lidi vseci se v tom prehrabuji jak v popelnici narazi do sebe a hlavne uz nic nebylo co sem chtela tak sem si vzala aspiky kytu a pecivo a poslu karlose az zitra nebo buhvi kdy sakris to bude jeste horsi o vikendu pac je ten advent
26. lis 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
no to bude horší o víkendu lidi jsou jak prdlí fakt
26. lis 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
a jak se terka těší do školky v pondělí
26. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
kurna to koleno se taky vaří to je doba
26. lis 2008 v 11:12  • Odpověz
no jasne,ze se tesi a porad o tom mluvi ...hele dneska karluv sef rikal,ze nam pohlida malou ,ale u nej doma a musi u nej spat pac je nerad rusen vecer kdyz bychom dosli si pro ni to je super ne?on je strasne hodnej a hlida decka sve sestry a deti ho maji rady..to jen tak navrhnul pac karlos si z nej delal prdel pac mu prodaval slivku za min penez nez normos a rikal a k tomu jeden vecer hlidani a on OK no problemo..on by chtel svoje deti,ale jaksi je mu 33a jeho partnerce 20 :grinning: a sou spolu jen na sex a na nudu a je smutnej a nemuze nikoho najit bohatej jak prase hodnej a nic
26. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
tak to jo teda tak bohatej to by mě taky lákalo
26. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
no on je celkem hezkej jestli chces poslu ti foto :grinning:
26. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
jo tak mi pošli fotku :grinning:
26. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz
mam ji v albu kukni rychle at to smazu
26. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
jo docela pěknej podobnej karlovi
26. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
zejojavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
26. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.