• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak to ti věřím já na to jdu taky ještě dopiju kafčo :slight_smile: já si myslím že ten žebřík to vytopí
29. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
jo tak to mu nemusím říkat :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak si jdu smejt ten bordel poo a zadělám si na ty sirky na cukroví a pak se pujdu vykoupat a až se nela zbudí tak sní vašek pujde ven tak na to budu mít klid
29. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
tak jsem poklidila kuchyn zaděláno na sirky a vykoupaná to je uleva
29. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
tak co klolik máš upečíno
29. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
ja? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem odpocivala pac terka nespi a nema se s kym zabavit
29. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
teda já myslela že už pečeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
ne nepecu az si bud emit kdo hrat s terkou nebo az bude spat takto to nejde,bud rada,ze nela je mala a lukas se zabavi sam pat terka je neodbytna chce vsecko zkouset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
jo tak nela taky ale vašek sní šel ven tak to aspon udělám než příjdou domu
29. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
no vidis me nema kdo jit s malou a nespi celej den prudi a je mrzka to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
to je na prd já jsem ráda že je dneska doma za to zejtra bude celej den v práci
29. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
fakt jo?karel uz je vic jak tyden v praci a je to des a jeste mi zacalo bejt zase blbe a porad s emi chce spat a nemuzu kdyz me nenecha :rolling_eyes:
29. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
tak to je taky na prd tak k sousedce at pohlídá a jdi si lehnout
29. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
co je s tou andy sakra??psala sem ji o ten oriflame a neodepsala na skypu byla a nic na kone neleze jestli v te praci nespava :grinning:
29. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
autor
no nevím kde je ta andy třeba je v práci
29. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
dnes nemuzu bo sousedka slavi narozeniny a ma tady rodinu a druha sousedka jela ke sve dceri az v tydnu asi takze smula
29. lis 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
tak to teda nevím tak jí pošli ke karlovi do práce at jí tam zaměstná :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
hooooo oooooooj :grinning:
29. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
nazdar jak ste se meli dneska :grinning:
29. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
ale jo,de to ale dře to :grinning:
dopoledne se, s Viki upekla spouuuuustu perníčků,ale některé tvary sou docela záhadné,ale co když jí to tak baví tak i mě docela baví péct :sweat_smile: :wink:
a před chvílí sem vstala od holek a zívala sem a ten můj mi hned foukl do pusy,no není to pako? :grinning:
29. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
no fuj :grinning: takze mate tatku doma ?ja se nudim jak cyp
29. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
tak já už peču ty kokosové sirky fakt jsou výborný :grinning:
teda to jste šikulky takovejch perníčku a kdy budete zdobit
29. lis 2008 v 15:44  • Odpověz
jj,už je doma,ale je nemocný tak je otravný jak osina v zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zdobit?....myslíš že to stihnem než to sežerem? :grinning:
29. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
ja nemuzu porad najit recept na ty pernicky co jsou hnedka mekke ,nekde sem to zatratila sakris,ja pecu az pristi tyden jestli mala bude ve skolce bo zacina kucat..jinak loni sem pekla az po 12.12pac sem dojela po lumbalni punkci a tydenim pobytu na infekcnim totalne zmatozena a nikdo mi malou nepohlidal a nepomohl a tchyne me akorat rekla:kasli na peceni a pritom sama pekla sobe a svagrove a me by nedala ani kousicek tak sem to potajnu pekla po par kouscich manza mi pak nadal jak svina to mam hodnou tchyni co?asi myslela,ze uz zdechnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 15:52  • Odpověz
autor
já si myslím že jestli jsi toho udělala hodně že ještě bude :grinning:
tak toje hodná tchýně řejni livi ta má recept a jsou hned měkký
29. lis 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
tak já mám upečeno :grinning:
29. lis 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
tak manža volal že už jde domu tak jsem to aspon stihla
29. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
to bud rada,ze to mas za sebou ja asi ikdyby si ji karel nekam vzal bych ted nepekla jak sem unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapu,ze se me to porad tak dlouho drzi i nevolnost i unava..

jinak mame super hodneho tatku ted nam poslal po kuryrovi nudle s makem,halusky se zelim,pytel bonbonu,smazene rolky sladke a smazenej kvetak kurna fix :grinning:
29. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
neboj ono to přejde ale já teda při nele mě vubec nic nebylo fakt mi bylo perfektně :grinning: tak to je teda hodnej
29. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
no a ja trpim jak pes u kazdeho..u terci to bylo skoro 4mesice nonstop sem lezela a blila a nastesti sem nemusela do prace a nikam jen sem lezela to bylo super a ani potom jsem nesnedla nic smazeneho kavu a cibuli ted to mam to same blbe je mi porad akorat nebliju jenze o to je to horsi kdybych se vyblila a ulevilo se mi,ale celej den chodim jak matoha vsecko me smrdi nadavuje grkam jak vul mam hlad a nemuzu do sebe nic dostat a kdyz uz tak sedim na wc a cekam kdy to vyjde ven a opet nenavidim cibuli :grinning:
29. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.