• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
sylvar ... tak si ty narozky užij podle svých představ, hodně štěstí ti přeju
30. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
nazdárek nobody tak jak se máš
30. lis 2008 v 10:29  • Odpověz
sylvi posli chlebicky :grinning: :grinning: bez br.salatu a vajec :grinning: :grinning:

Vsecko nejlepsi k narozkam a hodne zdravicka a hodneho maznela a strasne moc sexu lasky a trpelivosti a dalsi krasnou dceru do budoucna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: xxxxx
30. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
já chci taky chlebíčky :grinning: jak dceru třeba chtěj ještě 3kluky :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
no jo tak tri kluky a jednu holku jeste :grinning:
30. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
tak to aby si koupili nákej palác aby to měli kam dát :grinning:
30. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
takjsem zadělala na mocca oválky já jsem fakt magor zase mám náladu péct :grinning:
30. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
ty ses pako :grinning: ja az v tydnu budu delat
30. lis 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
jak pako mě to baví ale myslela jsem s i že to při nele nebudu moc dělat
30. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
no pako pakovate :grinning: mas si lehnout a uzivat si nedeli a ne furt pect :grinning: jeste to snis vsecko do vanoc :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
no právě že se při tom odreaguju :grinning: ale nesním neboj :grinning:
30. lis 2008 v 10:54  • Odpověz
ale snis :grinning: :grinning: hele jak sem byla v tom c&a dneska tak tam maji tak krasnou a sladkou kombinezu na holcicky ja sem malem ucuravala totalne nadherna ruzova barva s replexy,hunata tlusta s paskem a kapuce s perim no bomba a stala jen 880kc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
tak proč jsi jí to nekoupila já bych asi neodolala
30. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
protoze mame tri kombinezy :sweat_smile:
30. lis 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
tak to jo ale lákalo tě to co :slight_smile:
30. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
no to si pis ja bych nakupovala detske hadry jak blba ,ale co s tim kdyz to nase prasatko vsecko znici tak ma tri kombinezy jednu cervneou druhou modrosedostribrnou a pak jednu fialovou sice nic uzasne moderniho ale dve jsou z c&a puvodne a kdyby jsi videla jak to nici ve skolce uz ma jednu prodrenou na kolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: bundy ma celkem 4zimni a jednu turbozimni do mrazu takze manza rika,ze nemam duvod neco kupovat ale ja jsem jak prdla aspon ji koupim rolaky az tam pujdu priste..doufam,ze to bude kluk pri me "smule"pac mam vsecko ruzove po male :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
jo tak to já si taky myslím že to bude kluk to aby jsi už začala nakupovat modré hadříky :grinning:
30. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
ty jo to by byla prdel chapes to?svagrova je nasrana uz ted ,ze taky cekame mimi a skoro stejne a ona rozprodava vsecko ruzove jsem kukala na mimibzaru vsecko co nakoupila v USA prodava ale same krasne veci tak asi maji potvrzeneho klucika jinak to nevidim a ted jeste do toho ja s klukem tak by to nerozdychala,ale hlavne asi bych taky musela zacit neco prodavat pac ja mam asi trikrat tolik hader na mimi co mela ona a ona mela strasne moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
no to jo to by bylo co na to se těším až se doví že budete mít kluka :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
ja furt uvazuju jestli si to mam nechat rict,ale zase jsem zvedava jak opice tak asi jo a byla jsi s nelcou na tom 4d ultrazvuku?
30. lis 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
jen si to nech říct kdo to má vydržet do porodu :grinning: ne já bylas nelčou na 3D
30. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
a jak dlouho to trvalo a nechala jsis to nahrat?u nas je myslim taky ten 3D nebo 4D to je asi stejne a stoji 600kc jen nevim co si vsecko za to mam predstavit,ze dostanu :sweat_smile:
30. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
jo přesně je to stejný taky mě to stálo 600kč.bylajsem tam hodku a mám to nahraný na dvd asi 20minut fakt boží :grinning: no co by jsi dostala nahrajou ti tam mimčo v bříšku to ti musí stačit :grinning:
30. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
a to tam jako ten lekar je hodinu s tebou??? :sweat_smile: a to zenske v cekarne musi cekat hodku navic jo? :astonished:
30. lis 2008 v 11:32  • Odpověz
autor
no je tam stebou hodku neboj oni chodí tak po hodinách :slight_smile: já tam bylahodku pač byla otočená tak mi furt strkala do břicha aby se hnula :grinning: tak to chvíli trvá :slight_smile:
30. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
aha takze se to nedela pri bezne navsteve poradny co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac dalsi kontrolu mam ve ctvrtek na 8na rano a posledne tam bylo lidi jak hrom :sunglasses:
30. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
autor
tak ty tam budeš třeba na 15hod a onana16 hod a když příjde dřív než má tak tam bude muset čekat než vylezeš ale nech si to je to fakt pěkný aspon uvidíš jak bude prcek vypadat neĺča vypadala přesně tak jak na tom 3D když se narodila
30. lis 2008 v 11:35  • Odpověz
a ono tam uz jde bezpecne videt pohlavi co?
30. lis 2008 v 11:36  • Odpověz
fakt jo?pac u terky to vubec nebylo nebo mi to nikdo nenabizel a v kterem tydnu jsi byla na tom?
30. lis 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
no jasně tam už jo to je rozlišení jako blázen to jsou nejlepší ultrazvuky ne tyhle obyč :slight_smile: byla jsem ve 24 tt ale chce se to objednat hned pač třeba budeš muset dva měsíce čekat ono je na ten 3D docelanarváno tak to budešmít akorát
30. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.