• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no tak to musim zavolat v tydnu a nechat se objednat na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tam je nejaka hranice do ktere se to dela?
30. lis 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
no je ale nevím jaká oni to pak už díl nechtěj dělat pač tam to mimčo není vidět celé podle mě tak do toho 25 tt ale nejsem si tak jistá radši si tam zavolej
30. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
no jasne rano tam zavolam radsi pro zichr
30. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
no jasně už je na čase aby jsi to neprojela
30. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
tak a uz je to tady!snedla sem na snidani zavitek v aspiku a ted sem si na to dala buchtu s citr.polevou babetku a to je koncert :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
autor
tak to si tedkon užiješ :grinning:
30. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
no to jo jeste ty jatra nepovolily tak mala se nacpala nudli s makem a udelam to az po obede teda a jeste chci uvarit kvas.polevku tu mam rada
30. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
tak tu já nemusím ta mi nechutná
30. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
ja delam ale dobrou i tchan chtel po me recept hec :grinning: prej tchyne takovou neumi :grinning: :grinning: :grinning:
dam do hrnce trosku oleje a normalne na drobno cibulku(ale ted nedavam smrdi mi)na to dam rozdrobene dve kvasnice roztopim je zaprasknu dvema vajicky a rozmicham zaliju horkou vodou a do toho dam bud mrazenou zeleninu anebo kdyz nemam tak jen mrkev najemno nastrouhanou sul pepr magi nebo vegetu a pak nudl a je famozni,ale ja to hlavne jist musim pac potrebuju do sebe dostat kvasnice a pomazanku z nich treba nesnim ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: jatra sou v troube ryze je jeste cas a polevka se dovaruje a uz mam hlad jak prase :astonished:
30. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
no tak to je poklona co :slight_smile: tak to se ti nedivím mi už jsme poo
30. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
jajsem si dala na ucpani zaludku a hladu rohlik s maslem a parmskou sunkou :grinning:
30. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
teda ja se poseru!!sem si dala nejakej desne palivej salam na zpusob choriza origos z Italie manza to dotahl a je to peklo teda :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
teda to je ale dobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to aspon pěkně cejtíš
30. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
holky,diky za prani,byly v patek

api ja byla na 4D,mala ale byla moc dole,tak ji neslo natocit,pac hlavicku mela hluboko v panvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas to stoji1200,ja jen za kouknuti a otoceni zaplatila 500,mazec
mame 16chlebicku,takze neposlu,pecem francouzský brambory
30. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
ty vogo toz to je mazec ta cena a ty jsi v kolikatem tt?ze uz byla hlavou dole?u nas to stoji 600 tak se zeptam co v tom vsecko je za ty prasule a jak dlouho to trva :astonished: a poznala jsi aspon,ze je to holka?
30. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
tak ty já nemusím ale at si pochutnáte :slight_smile:
30. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
ja mam rada zapecene zemacky,ale kazdej je dela prave jinak :slight_smile: co ta andy dneska ma volno psala a ani se tady neukaze na skok
30. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
no neukáže přece říkala že musí péct cukroví :grinning:
30. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
autor
ten ještě nepřišel domu s práce to jsem zvědavá kdy dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už mám upečeno
30. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
ja sem zapomela dneska koupit med na pernicky,ale potrebuju jeste nekde sbalit nejake krabice na cukrovi a udelat misto ve spizi pac to jako neni kam davat,chlap si tam naskreckoval slivovici a neni se kde hnout :astonished:
30. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
api v 28tt,ale objednana jsem byla na 24tt-idealni tyden,jenze ja musela do nemocnice,malou jsem mela strasne dlouho dole a sestupovala,takze na uz ani nesla natocit.ale videla jsemji,jak se otocila a mela rucicku před hlavou a pipku mi ukazala zretelne,my o holce vedeli od 20tt z velkeho uz
30. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
tak to ja jsem zvedava co mi reknou teda a zkusim to jak rikate i video dostanu a to si mam vzit svou kazetu nebo dvd?
30. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
tak silvka je je duležitě jší než cukroví ne :grinning:
já jsem ti to říkala že idealní je ten 24 tt
30. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
api,zavolej a zeptej se unas davaji dvd a fotky-ja nemam nic jen uctenku
30. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
ne apíí to dvd nemusíš to ti dají oni
30. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz
autor
fakt jo sylvi tak já nemám fotku ale mám dvd
30. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
tak sem doma,vydalal sem se v tom větřisku s holkama do kAUFU,venku je sice brutál vítr,ale zase fajn teploučko až mě to překvapilo!!!..........no du dát nabaštit holkám a šupky s nima do postele!
30. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz
ja jsem malou dala do postele ale nespi a ja se natahnu u tv nachvilenku dneska nikam nejdu uz ,plne obchodaky lidi blee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam chut na nejakej dezert :grinning: sakra a podprdu potrebuju novou uz mam od ve cisla vetsi prsa :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahoj livi já to taky říkala že je dneska teplo
30. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
tak to je dobrý aspon si bude moct na co sáhnout ne :grinning:
30. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.