• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
co to že jsi jak přejetá :confused:
1. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
hoj :slight_smile:
no aspoň sem si přeerala všechny maily a vzkazy a ted se půjdu konečně s Viki převlíknout z pyžama a asi uděláme náký těsto,až se Lili vzbudí tak začnu šít,mám tam zas hromadu věcí!...H. dones něco na zpravení od kámoše,já dala kámošce ušité závěsy a ona mě zaplavila dalším šitím,tak to musím udělat a pak už asi vyhlásím klid šití před vánocema!
1. pro 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
jo a jaký těsto budeš dělat livi :confused: teda ty jsi ale švadlenka a baví tě to takhle furt šít
1. pro 2008 v 07:52  • Odpověz
no přejetá sem asi z toho včerejšího větru a úklidu :sweat_smile:
těsto?..no asi linecký,rohlíčky a úlky!
a jestli mě baví šít?....jo baví,sem ráda když něco můžu vytvořit nebo když něco můžu zpravit a člověku to udělá radost a já zato ještě vyinkasuju :grinning:
1. pro 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
už budeš livi dělat ulky :confused: tak to jo když za to inkasuješ tak by mě to možná taky bavilo :grinning:
1. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
asi jo,musím jich udělat více,zaukolovala mě mamka!!!....ty je bueš dělat kdy?
Héj a víš co,tady začíná svítit slunko,tak asi rychle umyju jedno okno :sweat_smile:
1. pro 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
no to nevím livi asi tak týden před teda jestli to není dlouho :confused: jo tak tady taky tak já je dneska asi taky umeju
1. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
no ja se zatím pustila do toho šití a pak asi ta okna :wink:
1. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
tak já jsem ještě neudělala nic ale za chvíli jdu vařit gulášek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
tak já už mám ušity jedny mašle a zpravené jedny kalhoty,sundané a poskládané prádlo a du šít dááááál!
1. pro 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
teda ty jsi ale rychlík :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
to víš,za chvíli se budu muset věnovat holkám,taky si nemůžou pořád hrát jen sasmi! :wink:
1. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
tak já mám zadělanej gulášek teda už se na něj těším :grinning:
1. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
nazdar :grinning: vse nej k svatku Ivam :grinning: :dizzy_face: tak mala je doma sice uz nekasle ale je odhlasena jeste na zitra tak az ve stredu pujde do skolky a dnes si tam jdu pro obed tak to nevadi aspon se poradne doleci a ve stredu zrovna jdou na divadelni predstaveni nejake pohadky a v patek dojde mikulas ..venku jak na jare a prej na vanoce snih nebude a bude teplo to je parada co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla sem v Lidlu maji tam bozi boticky male na zahradu jsem koupila
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20081201.p.Detska_obuv

bo ty snehulky co ma z Deichmanu by znicila do par dni uz ted je ma nejake spinave :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maji tam paradni ponozky teple na zimu 3pack za 60kc :slight_smile:

tatka je doma,ale jde na 12do prace dnes prijede vedeni tak tam musi bejt a sem zvedava do kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: vecer to jisti..zitra by mel byt taky doma tak pujdeme vseci do mesta chceme se stavit v nejake jine pojistovne nez dosud pac sme u VZP a zadne vyhody extra nemame tak me zaujala hutnicka pojistovna a jinak jestli mate zkusenost poradte
1. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
no nazdar dekuji apíí :grinning:
1. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
tak kde jste všichni :confused:
1. pro 2008 v 11:12  • Odpověz
já su tuuuuu :grinning:
tak už sem zpravila halenku,mikinu a pánskou mikinu a santovskou čepku,takže mám všechno hotovooo :grinning: ...přišla na chvíli babi,tak du rychle vařit :wink:
1. pro 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
no konečně jsem nasraná jak nikdy vytočila mě učitělka tedkon mě nasrali stím kočárem pro lukáše že budeme muset bejt ty dva měsíce bez něj fakt super
1. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
a co jdeš kuchtit dobrýho :confused:
1. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
ahoj
1. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
ahoj sylvi tak co doma nebo pracovně
1. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
pracuju, mám šanon papírů a mám vybrat to nejdůležitější :grinning: jsem asi vědma, ne???
1. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
asi jo sylvi tak to jsem zvědavá jak si stím poradíš :grinning:
1. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
tak já mám gulášek uvařenej ještě uvařím knedlíky
1. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
nensy, ty vaříš knedlíky :confused: ty jo, to neumím
1. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
jo sylvi vařím a manža říká že jsou výborný ale neumím bramborové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
tak gulášek se mi povedl výbornej a knedlíky jedna básen
1. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
tak já udělala rajskou polívečku a na druhé bůčček s ružičkovou kapustou :grinning:
1. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
mnam teda livi ty mi děláš chutě a jak děláš tu rajskou polívku
1. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
normálně povařím olopané rajčátka,rozmixuju,dám bobkový list,trochu cukru nebo kečupu,asolím nebo dám dom.vegetu a zahustím mlíkem s moukou :grinning:
1. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.