• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
fakt jo?a nepripeka se to k plechu?a vymazat nebo jen tak?ja nevim prave ja to pokazde delala na papire
1. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
ne nepřipeče necháš to trochu vychladnout a pak to beru tou placatou škrabkou a dávám to rovnou na talíř :slight_smile: ne nevymazávat v tom cukroví máš tuk tak nemusíš :slight_smile:
1. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
tak dobre ja to zkusim teda ale pak si ho koupim ja jsem z toho nejaka nervni,mala uz chce jit vykrajovat tak jdeme na to uz si odpocinulo dost testo jedno poblbane su zvedava a slepim ji jen par kvetinek marmeladou a pak zbytek lineckou bo ju jeste nemam koupenou
1. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
autor
nebud nervní já jinak nepeču než bez papíru :slight_smile:
1. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
apíí psala jsem ti na icq
1. pro 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
kurna tady se peče o sto šest co to bude cukroví tak si to mužeme navzájem poslat a dělat ochutnávky na dálku :grinning:
1. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
tak já letím rychle do kauflu nebo ten muj umře hlady :grinning:
1. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
uz su tu ted to ctu je to krava na entou co chces :angry: ty vole ja jsem mrtva mam linecke tedy polovinu toho co jsem chtela pac jak se to slepi je z toho houbelec akorat mala to uzira ostosest :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste manza dojde a rypne do toho a muzeme pect znova :grinning: kolik plechu mas teda z pul kila mouky?
1. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
užjsem tady byla jsem v kauflu :slight_smile: no je no ale tak mě nasrala že jsem měla celej den skurvenou náladu :angry: no já nevím apíí a kolik jsi jich udělala ty
1. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
kurna asi 7plechu,ale kdyz to slepis je z toho prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
no je no tak to ti stačí aspon nebudete žrát a kynout :grinning:
1. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
no to vis ze jo to sezeru hned jak to nazdobim a sednu si k tomu :grinning:
1. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
jak hned tak to nazdoba někam to zamkni at k tomu nemužete :grinning:
1. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
a klicek hodit do kanalu ne?
1. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
tak my máme ted už taky dopečený linecký,ale zítra budem dělat ještě jednu várku :grinning: ....apí a Vy to slepujete hned?.....my až jak se to uleží!................jinak du koupat divou zvěř!!! :grinning:
1. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
ne neslepujeme vsak sem nepsala :grinning:
1. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
jo jasně toje taky řešení :grinning: no já to taky slepuju až potom
1. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
já jen v rychlosi četla,že to nazdobíš a hned sežereš :grinning:
1. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
tak apíí to ani zdobit nebude to prej nemá cenu oni k tomu ještě dneska prdnou a snědí :grinning:
1. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
autor
tak semi prej dneska k svátku možná zadaří :grinning:
1. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
az to nazdobim tak to hned sezeru :grinning: to prave nesmim jinak bych uz ted nic nemela :grinning: :grinning: :grinning:

nensy neser me nebo to fakt sezeru :grinning: karlos mi nese pizzu mnam uz se tesim dali sme si s tercou nejake predrazene parky prej budou luxusni .noo vyjimecne po dvou mesicich je mame a nechutna mi to a mam zizen a nevim na co..furt bych zrala kompot ze svestek a pila tu stavu z toho

pockej jako ze manza se vykoupe ,naladi se a udela ti poteseni jo? :grinning:
1. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
tak jsme doma z karate alda uz sell na nocni ja budu slepovat zitra a neco ozdobim a poleju cokoladou :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
no nazdar andy , :grinning: jaktoze jsis nic nevybrala z oriflame kdyz je tam polovina veci za 50% off? :grinning:
1. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
ty abych ti rekla pravdu tak jsem poradne ani nemela cas jen jsem to rychle prohledla a dobry neboj ja se priste polepsimm :wink: :wink: :wink: chtela bych tu kabelku ta mne stvee ze nenii :unamused: :unamused: teda nensy tolik druhu ty brdo ty ses sikulaa :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
a to se budes lepsit za normalni ceny jo?kdyz ted mas slevy pred vanocema :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
a co ten alda odpocinul si tyden doma? :grinning:
1. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
ale nebuduu :grinning: :grinning: to mas jednoo :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
ale joo urcite :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
tak já ti to věřím že to hned sežereš :grinning: jo tak na tojsem fakt zvědavá jestli to dneska klapne :grinning:
1. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
no ja vim,ze nebudes to mas rict hned ,ze nechces :grinning: sak na tom nic neni ja to muzu dat aspon kamosce ten katalog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.