• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
a na kolik jdes zitra do prace kdyz ma alda po nocni teda? :astonished:
1. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
ale ja myslela ze si neco vyberu ale nebyl cas jak rikam to neress :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
no jasně andy :slight_smile: hele ale apíí říkala že tam tu tašku tedkon mají
ja na sest on prijde driv z prace kvuli deckam :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tak to je teda hodnej asi toho má taky plný zuby že snima musí bejt furt doma co
1. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
nebyl cas jo?vsak jsi to mela dva dny :grinning: ja uz to resit nebudu neboj uz ti to nabizet nebudu kdyz budes chtit tak si najed na www.oriflame.cz a objednej si neco pres internet jestli to jde radsi :sunglasses:

nensy kukni na web jake maji akce ja kupuju babicce sadu kamosce a sobe ..jen ta vune vzadu za 99kc je bozi elvie tu miluju tak to je za pakatel,ale chapu,ze nekdo jde k tamanovi a koupi za 40kc vonavku,ale to je humus nejvetsi ,jedna sousedka to tam kupuje a divi se ,ze je olezla,a ja si koupila nove stiny rtenku krem vonavku mydla samponky a male nejake pasty na telo sou vanoce setrit se bude v lednu :grinning:
1. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
nensy jak hodnej proste musi :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
jasně hned se kouknu a taky si objednám jsou vánoce a na šetření seru škoda že jsi daleko vzala bych si to od tebe
1. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
jak plny zuby dyt ja se taky byla furt s nima :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem rada ze mam pracii :sweat_smile: :sweat_smile: no mela to mas pravdu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale ja jsem rada ze mne to nabiziss jsi hodnaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
jo musí tak to chci teda vidět já mu to řeknu :grinning:
1. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
tak nebyl zvyklej bejt snima tak často tak to musí bejt tedkon pro něj zápřah a kdo vaří andy když chodíš do práce alda :confused:
1. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
no alik prece dyt jsem v pracii ano musi prerse tak jak napsala apii :grinning: :grinning:
1. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
a co andy alda umí vařit jo já že jsi nikdy nepsala že vaří
1. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
tak manža chce jít na počítač tak asi stoho nic nebude a čekat na něj taky nebudu teda mě se chce spát to je hruza
1. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
to vis ze umii ja se nepochlubila :grinning: :grinning: :grinning: nic ja se jdu sprchnout a jdem kukat na katkuu tak zitra cusikk :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
nensy mmt hned ti poslu co jsem si objednala
1. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
tak andy dobrou :slight_smile:
jasně pošli at se podívám
1. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
tak manza dosel jdeme za nim na chvilku zatim cus :grinning:
1. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
jo to je moc pěkný já bych si taky objednala ale nevím jak co voní
1. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
autor
tak zatím holky já jdu taky spát
1. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
jasne zatim cus ja si jdu taky lehnout uz toho mam dost dneska..zitra mlada chce pect tak skocim pro kokos a udelame kokosove strojkove cukrovi aspon se zabavi a tata je zitra domaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz
hoojda,tak já už sem vzhůru,nedobrovolně ale vzhůru a to sem byla na nohou díky Lili už ve 3h.rááááno :pensive:
2. pro 2008 v 06:56  • Odpověz
nazdar ja jsem vzhuru od 6a to diky zlym snum :angry:
2. pro 2008 v 06:56  • Odpověz
jakto,co se ti zdálo škaredýho? :confused:
2. pro 2008 v 07:27  • Odpověz
nee to sem psat nebudu nebo se toho nejake blbky chytnou :grinning: kurna me je zima,sem mela celou noc otevrene okno a pekne fukalo
2. pro 2008 v 07:29  • Odpověz
já už sem hodila sprchu,umyla vlásky a oholila se,tak je mi hned líííííp!..........a mám ted šampon s oriflame = vanilla & yucca :grinning:
2. pro 2008 v 07:31  • Odpověz
ja pouzivam milk&honey na telo a pak silk&cashmere,ale mam objednane milion novych veci uz se tesim jak male decko :grinning:
2. pro 2008 v 07:32  • Odpověz
no mě oriflame moc nedělá dobře,pro mě je lepší avon!.....ale šampony mi nevadí ba prááávě naopak :grinning:
2. pro 2008 v 07:35  • Odpověz
aha me zase avon nesedi :grinning: a muzu vedet co konkretne ti nesedlo z oriflame?
2. pro 2008 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.