• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
celkově mi nesedí krémy a pleťové vody a masky atd....strašně mi to vysušuje pokožku,a to mi taky dělá nivea!
tak my si s holkama dáváme chlebíček se šunkou,pek.zelí a rajčátko :grinning: ........já sice rajčata nemusím,ale na chlebu to ještě sním!!§
2. pro 2008 v 07:45  • Odpověz
a ty jsi zkousela jako vsecky kremy ? :sweat_smile: me prave po zkouseni asi 6kremu od nich sedi jen jeden ten skondividual prave mam hodne citlivou plet..tak niveu ja nemusim pac me promastuje a jinak veci od nich jako laky na nehty telove veci a dekorativni ti taky treba nesedi? :grinning: a jakou mas teda plet? :slight_smile:
2. pro 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
nazdárek všem tak jak je mi nic moc nela celou noc řvala a má teplotu
2. pro 2008 v 07:54  • Odpověz
no to je prdel teda a vasek s ni spal aspon?
2. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
no jasně že sní spal ale prej dneska sníbudu spát já :slight_smile:
2. pro 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
teda livi to je snídaně tak já si dám jogurt
2. pro 2008 v 07:58  • Odpověz
ja jsem si dala marmeladovej satecek a sipkovej caj a mala caj a cerealie
2. pro 2008 v 08:22  • Odpověz
no tak už sem tu,oblažil mě svou přítomností ten můj a jeho kolega z práce,dali si kafčo pokecali a zase zmizli do práce!....
apí já vyzkoušela asi 4 krémy a prostě mi to nesedí a já nebudu ze sebe dělat pokusnýho králíka,který mi padne nebo ne!!v avonu s tím nemám žádný problém,jinak mám smíšenou pleť :wink:
no a laky na nehty nepoužívám páč chodím na nehtíky přece!....a těl.mlíka mi taky vysušujou pleť .....ale šampony a vůně dobrý!....malé sem ted koupila mdlo hrocha,tak sem zvědavá!!!
jinak tady krááásně svítí sluníčko tak asi čapnu holky a jdu s nima ven a péct budem až odpo,tak se du chystat :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:34  • Odpověz
ahoj, na 10 hod jdem k zubařce, já pak jedu do práce, od května budu chodit denně, šéf mi zaplatí na dopo hlídání malé
včera jsem v práci byla do 18hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale udělala jsem mocinky práce, tak mám supr pocit, jen ta vyhlídka půl roku předem :grinning: :pensive:
2. pro 2008 v 08:35  • Odpověz
jezisi livi klidek ja se jen ptala pac me to zajimalo kdyz nekdo rekne,ze mu neco nesedne vubec tak jestli zkusil tech veci vic a jakych at mam prehled neboj se ja ti nic nenutim :unamused:
2. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
ne apí v poho,kdybych měla pocit že mi něco nutíš tak se s tebou vůbec nevybavuju :wink:
jinak ahoj Sylvi :slight_smile: ....no teda tak to máš super,aspoň de vidět že si pro šéfa nepostradatelná :wink: ....já to měla taky tak a bylo to skvělé,žel bohu už tu firmu zrušil,tak se nemám kam vrátit :frowning2:
2. pro 2008 v 08:42  • Odpověz
my snídáme bílý jogurt a oblíbený makovec
2. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
no toliko vykricniku z tve odpovedi jsem pravda necekala :confused: no nic uz se nebudeme radsi o tom bavit ...jdu neco delat
2. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
livi, jo jo,ž moc :confounded:
2. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
trochu mě to zarazilo,pač jako chodit 10x do měsíce je OK,ale denně, toho ještě bude!!!
2. pro 2008 v 08:48  • Odpověz
apí - první vykřičník patřil chlapům :slight_smile:
druhý - pok.králík :unamused:
třetí - na Moje nehty :slight_smile:
čtvrtý - vůně a šampony dobrý :slight_smile:
pátý - mýdlo hroch,to ozn.zvědavost :slight_smile:
no jinak tam žádnej nebyl,teda doufám že sem se nepřehlídla......takže ani jeden nebyl na tebe nebo že se rozčiluju,ty seš ale chytlavá,ale máš recht hodíme o za hlau a dem něco dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nensy - holka,já zapoměla ten recept na kokosky,pisni mi ho PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!
2. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
jasně livi pak ti ho :slight_smile: pošlu
2. pro 2008 v 09:00  • Odpověz
jj asi jsem pac kdyz mi nekdo napise toliko vykricniku tak to tak zni trosku :zipper_mouth:
2. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
nensy pak napis jak ste dopadli,ja jsem uklidila a najedla se podruhe avalim si pro malou pac karlos je s ni v praci a jdeme do mesta na vanocni trhy,jsem koupila gumu do kalhot male a musim jeste prikoupit nite na zasivani a nedostava s emi barev nejak :grinning:
2. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
nazdárek už jsmedoma bylajsmev tý digně kuli tomu lukášovi a dobrý tak jsem myslela že pujde do školy ale smula pač mi volala neurološka že mi ten kočár muže napsat tedkon v prosinci jinak až příští rok po léta takže na hovno lukáš do školy nepujde pač musím vrátit do příštího tejdne nejdýl kočár tak to bude učitelka na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nela dostala další prášky a má zýánět hltanu tak to asi ještě ven nepujdeme fakt boží mě stoho omejou
2. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
tak kde jste všichni hergot :grinning:
2. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
já pracuju jak drak :grinning:

já furt nevím jakej kočár!!!jako pro lukyna? :confused:

chci taky recept na kokosky :wink:
2. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
už sme domma,koupila sem do kuchyně bambusový žaluzky,tak sem je tu ted nabíjela!!
2. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
livi,ty si akční :grinning:
2. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
a pročpak myslíš? :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
livi, si sama natloukáš, já bych počkala na manžu :wink:
2. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz
no to bych se taky nemusela dočkat víš :frowning2:
2. pro 2008 ve 14:50  • Odpověz
kurna nensy to je pch sotva jste se vykuryrovali z te anginy uz zase a to jako jak jdes s nelou k lekari kdyz nemas kocar na lukase?? :astonished: a jako on nebude chodit ven nebo jak je to?s tim kocarem..

sylvi to je moralka v praci chatovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
autor
no apíí jezdím tam autem on byl dneska vašek doma tak hlídal lukáše :slight_smile: no to vubec nevím fakt je to na hovno uvidím jestli se stou firmou dohodnu že ikdyž ho odepíšou tak mi ho ještě pujčej to je fakt magořina tohle to kdo to vymyslel musel bejtpěknej magor
2. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
a jak to jako je teda?to nemas kocar nafurt kdyz ho dostanes?
2. pro 2008 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.