• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
no právě,má přijít jeden kámoš,ten můj ted s ním pracuje,ale jestli se budou bavit o práci tak je prdím a du spáááát :slight_smile:
2. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
chlap měl přijet v půl, kde je????
2. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
dej mu co proto :grinning:
2. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
nensy a neni to jako treba i pojistovnou?ze treba ten tomasek je u jine a ma ten kcoarek porad?anebo ,ze oni mu ho koupili treba za svoje?ja nevim prave.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
nensy dej mi radu ..mam toho testa sakra moc(z kila mouky )a nevim co z toho udelat bo uz me boli ruka z toho mleti mlynkem ..prave kdyby to bylo linecke tak udelam kosicky ,ale takto nevim :confounded:
2. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
sylvi &livi:treba jestli to neni tim tehotenstvim :grinning: livi kdyz mela mrchu taky nebyla na me nej :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
no to ne apí na ten kočár má po 3 letech nárok každej a je jedno u který pojištovny je :slight_smile: tak to já teda taky nevím co stoho udělat a co na košíčkyby to nešlo :confused: hormony jo teda apíí :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
mrchu ?....jo už asi vím :sweat_smile:
2. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
jakou mrchu :grinning: tady to někdo nedostal :grinning: ne si dělám srandu :grinning:
2. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
no mrchu sak vis co je mrcha ne? :grinning: :grinning: ja ten nazev pochytila az na konovi :grinning: :grinning: :grinning:

nensy co s tim testem honeeem mam rozpalenou troubu!!

je to pul kila poloh.mouky,1hera,200g cukru 1vejce balicek kokosu co s tim???????
2. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
autor
tak co já nevím ty košíčky stoho nejdou udělat :confused: tak normálně dělej jenom válečky a dej to upect a pak to obal v cukru a konce polej čokoládou
2. pro 2008 v 17:12  • Odpověz
no to prave delam z toho co pecu pres ten mlynek :grinning: mam nastavce a delam ploche a kulate a pecu a pak je slepim a poleju cokoskou sakra ,ze sem to nedelala z pul kila mouky idiot sem myslis ,ze to testo vydrzi jak dlouho v lednici ?kdyz ho tam necham a uz nebudu pect
2. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
to nevím to těsto bych asi moc dlouho nenechávala
2. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
finito..zbytecek sem vyhodila uz nemuzu sotva stojim a je mi zle :astonished: hele ctu si od rana debatu na kojencich poskozeni mozecku..to je des a hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
takmi jsme po večeři a jdu si udělat kafčo za chvíli dávaj ulici
2. pro 2008 v 17:38  • Odpověz
kukas na to?ja obcas..musim uklidit bordel v kuchyni skovat cukrovi a zacit chystat decko do skolky kurna a na veceri mame zeli sekanou knedlik
2. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
autor
jo koukám na to pokaždý ale někdy se tady zakecám tak se pak na to podívámna netu :slight_smile: no jo vlastně už jde do školky co
2. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
tak co jsi udělala stím zbytkem těsta
2. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
no dodelala sem to s vypetim sil a zbytecek vyhodila uz nemuzu kurna bolej me kycle jak prase a krize..ja jak mam porad v tele tu boreliozu tak sem unavena tak asi milionkrat vic..takove navaly hodinu je mi fajn a pak se hroutim :rolling_eyes:
2. pro 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
tak já si myslím že jsi toho udělala dost
2. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
je toho fakt hodne,ale to se jeste slepi pak a konce namoci do cokolady a jeden talir sem dala na stul a to si blb kazdej rok rikam,ze z pul kila staci a pak se vrhnu na rohlicky zitra asi
2. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
teda ty jsi se nák rozpekla co :grinning:
2. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
tak holky dobrou jdu na zprávy a na ordinaci
2. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
hojik holky tak jsem nazdobila to linecky a tez pujdu tez kukat na ordinaci tak dobrou :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
andy ty uz to zdobis?neni nejak brzo? :grinning: ja jdu na pouta teda :grinning: kdyz vseci na ordinaci
2. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
brý ráno nebo ještě noc? :sweat_smile:
3. pro 2008 v 05:32  • Odpověz
autor
nazdárek tak mi už jsme vzhuru dala jsem nele sirup a ona mi ho vyzvrátila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 07:03  • Odpověz
autor
tak co livi návštěva došla :confused: dneska nevařím akorát udělám porkovou polívku
3. pro 2008 v 07:06  • Odpověz
došla hned s H. jak přišel z práce a odešla kolem půl 7,takže to sem vydržela,pak dala holky vykoupat,najíst a jak sem je uspávala tak sem asi na hodku zalomila,tím pádem mi utekla ordinace,tak sem se vyčůrala a šla pokračovat ve spaní :grinning:
....já dnes dělám polívečku z uzených žeber :grinning: a na druhé eště nevím,budto krůtí medajlonky s něčím a hráškem :sweat_smile: a nebo krůtí guláš? :unamused: :confounded: :sweat_smile: :grinning:
.........jinak už mám umyté nádobí,udělanou snídani pro holky i sebe,udělaný základ na další košík a jdu nahodit pračku a pak už doufám bude světlo,chci se sakra pusstit aspoň do jednoho okna :wink:
3. pro 2008 v 07:11  • Odpověz
autor
tak to jsi to dobře zvládla včera tammoc nic nebylo ale příště to bude napínavé :slight_smile: jo tak tu plánuji na zítra mnam tak tu mám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekecej že by jsi to dneska stihla to okno :grinning:
3. pro 2008 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.