• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
malo lineckeho ja mam pocit :grinning: mozne to vyjde,ale dneska rohlicky uz se tesim mam je rada a sakra zapomela sem ten med na pernicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja zaclony a zavesy nevedu nastesti :grinning:
3. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
čau apí,no j měla jen ty krátký v oknech,ale ted sem je chtěla hodit do prádla a dala tam klasickou,tak už vím proč sem vlastně v kuchyni nechtěla :sweat_smile: a co máš v oknech,jen žaluzkynebo ste jak v Holandsku bez záclon at se každý podívá jak do výlohy? :grinning:
3. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz
nazdarek :grinning: ja nesnasim zaclony zavesy koberecky a decky a koberce prave takze mame plastove okna zaluzie a nic pres to videt nejde a mam stazene zaluzky a nekdy i vytazene ,sme ve 2patre takze k nam ani nikdo nevidi na jednu stranu mame zelen a zadne baraky a na druhou parkoviste a cestu takze v pohode a ja jsem zvykla ze severu jak sem tam bydlela ..nikde nemaji zavesy a zaclony tak se mi to hrozne u nich libilo a manza je rad to tchynka a moje mati stare skoly vsude zaclonky a babicka ta smarjapene ty nemas zaclony!!! :grinning: a dokonce mam hodne mista v pokojich nemam zadnej zbytecnej nabytek a ona hned at si koupim nejake skrine at to zaplnim ja sla do kolen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
no já taky nemusím záclony,ale chtěla bych dřevěné nebo vertikální žaluzky,ale nák nato pořád nezbývají prašule
a hlavně potřebuju spousty jiných úprav v bytě,takže žaluzky budou patřit až mezi poslední :unamused:
3. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
a vis co je hezke takove ty barevne latkove rolety co maji cip nakonci a snurecku :grinning: me se to desne libi a v polsku jsem je videla o polovic levnejsi jak u nas a hlavne ty u nas sou dovazene z polska
3. pro 2008 v 15:36  • Odpověz
jak dlouho se pecou ty van.rohlicky??mam to tak 7min to uz staci ne?
3. pro 2008 v 15:36  • Odpověz
já myslím že jo,já to vždy kontroluju jen okem.......
3. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
ahoj holky zdravim ja budu pict asi jeste zitra ja tak dycky zdobim to linecky neco jsem polepila marmeladou a neco polila polevou a ozdobila adel uz dve hodky spinka :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 16:02  • Odpověz
ahoj andy..kurna ja jsem teda zklamana..Terezka se tak tesila na Adelku do skolky,ze tam bude mit kamaradku a Adelka ju naprosto odmita,mala mi brecela cele odpoledne ,ze si s ni nehraje neda ji ruku utika od ni pryc nemluvi s ni a kdyz sme sli rano do skolky mala hned k ni bezela a obejmula ju ahoj Adelko a ta se mracila a nerekla ani bu a jak sme sli ze skolky s Alesem mala ji chtela dat rucicku a ta nechtela vubec a jeste spustila vyrvajz ..ja teda to vedet tak se na to neupinam ani male nerikam jak tam bude fajn s Adelkou a dam ji do jine tridy..kurna to nechapu teda :astonished:
3. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
tak jsem přišla s kauflu
3. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
ahoj andy.tak koukám napečeno :slight_smile:
no apíí až zružíví nejsou černý na těch 7 minut to je dlouhá doba já to eču mín ale nevím abych ti řeka přesně
3. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
uz to mam dopecene me desne nebavi to obalovat v cukru takze mame linecke kokosove a rohlicky zitra udelam tlapky
3. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
teda ty jsi šikulka
3. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
teda apí ty ses rozjela :slight_smile:
3. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
no to jo a uz po treti du do obchodu a nekoupim koreni do perniku :grinning:
3. pro 2008 v 16:58  • Odpověz
tak se aspoň projdeš a bude ti líp chutnat :grinning:
3. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
ja jezdim autem :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 17:05  • Odpověz
aha,hmmm tak to nic už mlčím :zipper_mouth:
3. pro 2008 v 17:10  • Odpověz
a proc? :grinning:
3. pro 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
no to ještě peče pro nás
3. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
tak mi jsme vykoupaný malé ostříhat nehty to je teda umění
3. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
já du koupat za chvíli a dnes stříhám Viki afinu,to bude dííílo :confounded:
3. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
autor
tak to ti nezávidím to bude to samé asi jako u nás
3. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
ahoj, jsme přijeli od dvojčat, doma kláda jako prase, tak naštvaně volám domovníkovi, co už se mnou nechce ani mluvit, chtěl mluvit radši s petrem :grinning: já jsem asi mladá, rozhněvaná žena, navíc hysterka, co co týden volá, že je něco rozbitého atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 18:05  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi :slight_smile: no tak když něco nejde tak komu máš jako volat to je taky logika co :slight_smile:
3. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
ahoj sylvi,to ti nezávidím!
3. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
tak co livi už máš ostříhano
3. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
tak sidneska vyndám touzený a nudle budumuset udělat zejtra pač v pátek by to asi neklaplo
3. pro 2008 v 18:18  • Odpověz
ee,právě du nato,držte mi pěsti :sweat_smile:
autor
no neboj budu na tebe myslet
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.