• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
už nemusíš,už máme ostříháno :grinning: ,namočila sem afinku a řekla drž ať ti mamka neublíží,udělala sem 2x šmik a je to :grinning:
3. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
tak to je dobrá že vydržela sedět :grinning:
3. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
livi, to je dobrá

se na to vys...fakt blázinec u nás, už tu byl domovník, tak něco řeší v baráku s petrem, já je na tom družstvu fakt zabiju, zmetíky
3. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
no jasně tak si platíte za služby a ne za to že ´vám furt něco nepujde
3. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
nazdar sylvi teda to neni mozne proc to porad blbne??pockej az bude fakt kosa a mraz ted je jeste teplo celkem :rolling_eyes: ja nastesti skoro netopim pac nemam rada teplo a lip s enam dycha v chladu hlavne male kvuli tomu astma,ale asi bych je zjebala na trista dob kdyby tohle bylo porad dokola :angry:

byla jsem si pro malou u sousedky a chtela ju aji zitra,ale dam jim oddech :grinning: a v patek ma karlos volnos tak ju tam dam po obede ze skolky a uzijeme si chvilku volna a vecer s nema spolecne jdeme na namesti na mikulase na ohnostroj a zapaleni stomecku :grinning:
3. pro 2008 v 18:41  • Odpověz
topíme :wink:
3. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
nekecej fakt tak se pořádně ohřejte dokud vám to jde :grinning:
teda a bojí se terka čerta asi jo co
3. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
no trosku ju strasim aby byla hodna a dneska byl strejda (manzel sousedky)doma tak z nej ma respekt :grinning: ale oni sou desne hodni maji zahradku hned vedle nas a zrusili sme mezi nama plot pac mala stejne pobiha vsude a uz mi rikali,ze bude bazen v lete a mala se bude u nich koupat a ze sou radi apc vlastni vnuky maji az 30km daleko nekde v prdelovicih nemaji auto a jejich dcera bydli u tchyne takze hldiani ma porad tak sou i radi,ze nekoho maji to je super a jsou to lidi co mala zna tak jim za to hlidani davam same dobroty a na vanoce jim udelam krasny velky balicek pac penize je mi trapne za to davat,ale je mi jasne,ze bych to hlidani u nekoho ciziho nezaplatila :astonished:
3. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
nemnsy a k vám přijde mikuláš?
k nám ne
Apí, tak ji dej sousedce, dokud ji to neomrzí :grinning:
3. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
nene ja budu davkovat po mensim mnozstvi aby ju pak nezruinovala a ona se pak nelecila rok treba to bych nechtela :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
no sylvi nepříjde nela je ještě malá ale pokud jí bude trochu lépe tak se pujdeme podívat ven
3. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
jako dávkovat do sebe jsi myslela :grinning:
3. pro 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
takkde se flákáte
3. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
přijely mi čočky, hurá!!!

apí, tak to jo :wink:
3. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
jaký čočky jako do očí jo :confused:
3. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
jo, do očí, já vyběhla v šatičkách ven, no zima jako prase

zítra dopo zase jedem ke kamarádce, jak mám volno, furt někde lítáme, dělám to pro Sofi aby byla mezi dítkama,ale já jsem grogy, v noci jsem asi 6x vstávala kvůli kašli Sofulky-nestíhá polykat slintíky od dudu, tak kašle,vyplivne ho a řve, že ho chce zpět, v pátek do práce, od května denně, no jo, no, to je ještě daleko ale
3. pro 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
tak to ti věřím :slight_smile: jako fakt už budeš chodit denně jo a kam budeš dávat sofii
3. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
ja jsem male delala na veceri kasicku z DM kurna ta bude jist kasicky jeste v 15ti :grinning: a jdu ju dat spinunkat a trada na zpravy :grinning:
3. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
teda to jo furt kašičky tak je ještě bude jíst s prckem :grinning:
3. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
nensy, mi zaplatí hlídání, podmínka-u nás doma-souhlasí s tím,ale půjdu jen na dopoledne, když bude hlídat mamka, tak 7_8 hodin, když paní tak jen dopoledne půjdu makat :wink: mě potřebují, kývla jsem za přidání peněz a za zaplacení hlídání doma
apí, malá nechce kaši od roka :confounded: a ty nestle byly tak mňam nebo hipp, já je milovala :grinning:
3. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
tak to je dobrý sylvi že ti to zaplatí to by se mi taky hodilo
3. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
nensy, to skoro každému :wink: ono se uvidí, počítal tak s 5-8tisícema na jesle, což já ji tam nedám ani omylem,ale jako ty prachy mi dá navíc, takže zacáluje paní doma nebo maminku s jedním dítkem jako přívýdělek, to se mamkám na MD hodí :wink:
3. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
teda tak toje dobrej nápad to je stejně pálka za ty jesle
3. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
strasne mi chutnaji ty ve sklenicce od Hippu ty na dobrou noc mnaaaaam a mala zere vsecko mlecne porad a moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: me prijde ze by ji to stacilo a nic jineho k jidlu nepotrebuje..

uz se laduju rohlickama.dneska mi kamoska v tesku rikala,ze na me ani bricho nevidi a to jsem sla za kocku dneska mini cerne saty uplej ruzovej svetrik a lakovane kozacky na podpatku a potkala sem svagrusi ta ma asi 110kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nechapu,ze ji to nevadi ona zere jak najata
3. pro 2008 v 19:43  • Odpověz
apí, to je mazec a ty fešná máma, to je fajn
3. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
autor
tak to já mám ráda od sunarky tu medovou ta je výborná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak rohlíčkama ty jsou na vánoce takhle budeš muset znova péct :grinning:
3. pro 2008 v 19:48  • Odpověz
tak maj budoucí matky vypadat, ne se o sebe přestat starat :slight_smile:

nensy, co děti, už spinkají?nebo hledí na zprávy? :grinning:
3. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
no ja si nedelam iluze ,ze nepriberu to jako jo u male jsem mela nadvahu pri tehu uz ze startu pac jsem lezela rok se zlomenou nohou v sadre takze sem kynula a na porodnim sale jako hrochonozec sem mela 90kg :rolling_eyes: jenze dva roky pote jsem tady stala na sve mladicke vaze 58kg a bylo to vycerpanim honickou a vsim moznym i tou boreliozou a tchyne jen sycela se svagrovou jak je mozne,ze sem tak hubena no a kdyz sem ji rekla,ze je to ma bezna vaha jen rudla a sycela(svagrova)jenze ona si za to muze sama jen zere a zere ,leniva je jak svina neudela krok pesky,tchyne ji hlida malou od narozeni denne a dneska me fakt dostala znama se s ni bavila a pak mi rikala,ze prej si svagruse stezuje ,ze je unavena a musi denne vozit malou tchyni aby si spocla ja se poseru :grinning: :grinning: a kdyz sme se driv bavili tak sem ji varhla spolu chodit cvicit ,ale to neeee fuj cviceni a pak se sine ve20tydnu a vypada jak na porod nechutne obrovska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
no děti už spěj :grinning: ale nevím jak dlouho :grinning:
hele normálně nelajak dostala včera ten ambrobene na kašel tak se mi dneska zase olezla kopřivka já se stoho poseru fakt tak jí to radši nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jí to dobřej tedkon to muže okecávat na to že je těhu ale počkej až to vyprdne to pak nevím na co tu svojí váhu bude okecávat
3. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
nechutně obrovská :grinning: :grinning: :grinning:

tu nade mnou stojí a prej napiš, že končíš :grinning: :grinning: :grinning: tak končím :grinning:
3. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.