• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
hele to je zivot jak svina ona ma vsecek luxus s hlidanim kdy se ji zachce,cela rodina ju zna jen z fotek na kterych lezi!!!zasadne je vyfocena v poloze lezmo a ty nensy jsi ji videla jak vypada to je des jak mlada baba o sebe nedba a nechava to bejt a to ted po druhem uz neshodi pac si zaridila aby malou mela ve skolce pres pul mesta u mamky aby se ji o nu starala..ale to je jedno at ma co chce nasrana bude porad stejne a ja holt pomoc nemam,ale mam sousedy co nam pomuzou vic jak vlastni rodina tak co :grinning:
3. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
teda tak to ziram api teda to je trdelko ta adelka ti reknuu :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
tak aspon že sousedi pohlídají lepší někdy soused než rodina ne :grinning:
3. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
no to jo teda andy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ty nejsi dneska v práci
3. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
andy ja teda taky ziram pac terca je z toho hodne spatna tak sem si rikala jestli nemam rict ucitelce at ji da do jine tridy,ale pockam jeste par dni a uvidim,ale ani me nepozdravila a jeste se na me tak skarede divala ze to neni ani mozne :fearful:

nensy presne tak ona je ma jako babicku a dedu opavske kdyz o ni nemaji zajem vlastni a mamka si ju bere jak ma volno hned ted tam bude tyden na vanoce a budeme mit oddech uz se tesim..
3. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
ale prestan fakt jo no ja zierram teda to je komediee :angry: :angry: :angry: nensy ja mam ranni myslis ze tam budu furtt :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
tak to je dobře aspon si odpočineš a budete u babky jo
3. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
no podle toho jak makáš tak jo když jsi ta vedoucí
3. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
a pritom se adel na ni tesila kdyz se to dozvedela holt se musi polepsitt :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
myslis,ze ti lzu?se zeptej alese,mala i brecela ,ze ju adelka vubec nechce ...co na to rict a rano ani nepozdravila nic pani ucitelka se divala jak terca za ni jde a objima ji a rika ji ahoj adelko a ta sedela jak hrebik a mracila se a ani slovo to je jedno terka se s tim bud srovna a najde si jine kamaradky anebo kdyby ju to melo moc trapit pujde do vedlejsi tridy :wink:
3. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
tak já jdu koukat na bednu dneska je na nově docela pěknej film :slight_smile: tak zatím
3. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
tak to je taky řešení do jiné třídy
3. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
no ja nevim andy a nerikal jsi ji neco o nas treba?pac na me se divala jak na vraha a odvracela se a tak :sweat_smile:

nensy ja jdu taky zatim cus
autor
tak zatím dobrou holky
prosimte proc bych ji mela neco rikat ci jsem naka blba nebo co nevim co na to napsatt :angry: :angry:
3. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
hele nensy ja ji na jednu stranu nebudu kvuli adele predelavat bude s ni adela zacne bavit a chovat k ni hezky anebo si terca pokud to zvladne udela poradek sama a nebude si ji vsimat a najde si jine kamaradky apc terca je zase narozdil od adelky prubojna a nebojacna akorat ze ji to trapilo a plakala takze mi to prislo hodne zvlastni od ni
3. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
ja jdu tez kukat na telkuu tak se musi polepsitt :wink: :wink: :wink:
3. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
no ja nevim andy treba jestli jste se a aldou o necem nebavili a neslysela to :grinning: ale teda nevim co jsem ji udelala ja ale to je jedno ja reknu terce at si ji nevsima a zkusime to tak :wink:
3. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
prosimte nevim proc bych mela neco proti tobe rikat to teda nee adel je kometka tez mne to stve ti reknuu tak nic zitra cusikk :grinning: :grinning:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
andy a jak se musi polepsit?to ji jako reknes polepsi se a ona to udela? :grinning:
3. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
nee ze se nesmi mracit ale smat a nechapu ze te nepozdravila to je teda cisloo :grinning: :grinning: no adelka prdelka
3. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
tak to ja bych Terce teda rekla kdyby predemnou nekoho nepozdravila koho zdravim ja :astonished: njn kazdej to ma jinak :sweat_smile: dobrou
3. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
nazdárek tak mi si dáme kafčo a valím na to sono do kolína a pak knám příjde paní mám pozastavenou péči pač mi konči tak na obnovení tak jsem na to zvědavá
4. pro 2008 v 07:46  • Odpověz
nazdarek ja se vrhnu dneska na tlapky,K sel s malou do skolky za chvilku se vrati tak si dame caj a pokecame nez pujde do prace a zitra ma volno!!!hura no sice dopoledne bude odvazet nejake dreva na zahradu ale po obede uz bude doma a mala bude u tech sousedu a pujdeme nekam do restaurace si sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
teda to dneska bude romantika co :grinning:
4. pro 2008 v 07:57  • Odpověz
no to jo vubec nevim kam pujdeme :grinning:
4. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
jo tak uvidíš a dejte si i za mě já dneska budu držet dietu a zejtra tzakypač nebudu stíhat :grinning:
4. pro 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
tojsem zvědavá co mi tam ještě najdou :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
dietu uz snad drzis ne? :grinning: vem si sebou svacinku kdyz nebudes stihat neni nic horsiho nez hladovet :grinning:
4. pro 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
no tak dietu držím :slight_smile: jo myslíš že bude čas na svačinku budu ráda když to najdu kde to je :grinning:
4. pro 2008 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.