• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak já se jdu chysten jsem nervní kde to budu hledat vubec to tam neznám nemocnice jako kráva velká a poplatky se platí ve třech budovách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 08:10  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:17  • Odpověz
autor
tak už jsme doma moc se jí to nelíbilo a musím ještě na magnetickou rezonanci
4. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
čau a nic bližšího ti neřekli? :confused:
4. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
ne livi nic akorát že tukové to není tak uvidím po rezonanci
4. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
ve 14hod příjde ta paní krs tu péči
4. pro 2008 ve 12:39  • Odpověz
nazdarek.nensy a kdyz to neni tukove proc do toho nepichnou jak tenkrat me v lete tu bulku pod pazi..taky kdyz delal sono nevedel co to je a udelal punkci odsal to a hned to poslal na rozbor rakoviny prave :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a kdyz se to delalo dal poslal me na magnet ,ale necekala jsem na nej sla jsem behem tydne!!
4. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
tak sem dneska poprve zkusila neco prodavat na mimibazaru tak su zvedava co z toho bude :grinning:
4. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
tak držím pěsti at máte štěstí :wink: :slight_smile:
já celé dopo zpravovala kalhoty Nike,dole s uzávěrama,teda sem hotov,ale...kalhoty sou taky hotové,pořád jako originál :wink:
4. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
sakris ja nepoznam pohyby od pohybu strev uz?mam takove divne veci v brichu,ze sama nevim :grinning:
4. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
užívej si to,je to krásný :wink:
4. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
autor
no to fakt nevím v pondělí jdu k ortopedovi tak uvidím co mi řeknou fakt na hovno že jsem tam lezla tedkon budu furt lítat po doktorech jak magor
4. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
neboj apíí až to bude větší tak to poznáš co je mimčo a co střeva :grinning:
4. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz
mě když kopala Lili tak to byly pořádný šupy,kolikrát sem se musela zastavit a rozdýchávat,byla hotový vetřelec :grinning:
4. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
ale ja nevim,z je pro nej takovej problem proste u takove veci se jde na chirdu nebo ortopedii a tam ti udela sono a pokud je tam hrcka on by mel do ni pichnout a dat na rozbor a dle toho pak odeslat ad magnet a dale nechapu toto
4. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
zeru ostosest sladke deli s orisky a po vyspinkani jdeme do mesta koupit nejakou zubni pastu s princeznou do skolky deti si cisti zoubky po obede a to je super teda,pac ja myslela,ze jen ty co tam spinkaji,ale vsecky!naprosto chvalim,ale ja trpim jak pes,krvaci mi dasne mam je uplne natekle mekke no hruza a to si cistim odolem na parodontozu a kloktam corsodyl to je to tehu ale u male jsem to vubec nemela a kamos mi vcera rikal s usmevem ,ze starnu :grinning:
4. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
livi me mala taky,ale ne v tomto obdobi co jsem,ja u prvni citila pohyby kolem 19tt a pak uz to slo rychle pac se mlela jak prase ja mela pocit,ze mam zarazene prdy a kazdou chvilku se me to uvolni a hodne mi slapala po mocaku mrska mala :grinning: a ted nevim pred tydnem sem lezela a neco me koplo lehce do ruky a od te doby nic
4. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
já to taky nechápu fakt uvidím co mi řekne v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak stárneš to ti řek jo to je ale hulvát co :grinning:
4. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
tak já začala kvůli problémům s dásněmi používat pastu paradontax a do týdne bylo ppo problému,sice je to jak by ste si čistili zuby kilem soli,ale fakt pomáhá :slight_smile:
no rekl mi ,ze co chcu,ze starnu,ze mam 30 :grinning: ale ja nemam jeste 30!!!a ja neslavim 30tiny ja slavim uz od jiste doby jen 18tiny :grinning:
autor
jo 18 tak to bych chtěla vědět kde :grinning:
4. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
mě taky chcalo z dásní ale to je normální
4. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
paradontax jo?tak to zkusim koupit pac sem volala lekarce a ona rikala at si mezizubnim kartackem namacenym do corsodylu masiri ty dasna ale to boli jak cert a prej musim tlacit a tlacit na to dasno a vymackavat krev ble neni na to radsi nejakej vitamin?
4. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
jo ten paradontax je dobrej a co už máte malou u sousedky
4. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
dnes sem rikala,ze ne az zitra je patek :grinning:
4. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
aha já jsem myslela dneska
4. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
autor
za chvíli dorazí ta baba tak jsem na to zvědavá
4. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
a co bude delat?
4. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
autor
no podívá se na lukáše co sám dokáže a jak hodně potřebuje pomoc druhý osoby a podle toho mi to daj
4. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz
jj uz chapu tohle delala posudkova nasi babicce a nedali ji to znova pac umi dojit na wc a otevrit dvere a tim to hasne
4. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.